Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Пахлава ассорти с какао, грецким орехом, фисташкой Amanti 1кг

Код:  448783922
Оценка пользователей 3.92/5
на основе 15 отзывов
  • 5 звезд
    7 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    3 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Сергій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Пахлава жахлива. Горіхи пересмажені і гірчать. Але найгірше - трапляються шматки горіхової шкаралупи - тож є шанс пошкодити зуби

    Достоинства:
    Відсутні
    Недостатки:
    Не смачно. Вживати небезпечно
  • Олеся Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Прийшло не таке яке замовляла

    Недостатки:
    Не таке яке замовляла
  • Романенко С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    За інший товар дякую. Все прийшло швидко, гарно якості і добре упакований.

    Недостатки:
    Прийшов не той товар до замовляла. З какао точно немає. Одного світлого кольору
  • Ірина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Свіжа, смачна, добре просочена медом. Сподобалась. Дякую.

    Достоинства:
    Свіжа, смачна, добре просочена медом.
    Недостатки:
    Не знайшла
    • Продавец  Immune protection

      Дякуємо за відгук!

  • Юлия Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Обожаю пахлаву! Эта была хорошо пропитана, свежая! Угостила родню и умяла коробку дня за 4

    Достоинства:
    Это слишком вкусно!
    Недостатки:
    Быстро заканчивается
    • Продавец  Immune protection

      Дякуємо за відгук!

  • Станіслав Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Замовлення запаковано недбало, коробка була не по розміру, через що пахлава прийшла відкритою

    Також пахлава прийшла інша, замовляв асорті, прийшла вся однакова. Зі слів продавця - на смак вона всеодно однакова. Але який тоді сенс створювати декілька сторінок на "всеодно однаковий" товар?

    Товар в цілому ок, але радив би брати в іншому місці

    Достоинства:
    За цю ціну - впринципі норм, шось солодке під каву
    Недостатки:
    Продавець
  • Дмитро Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Попередні замовлення було все ок !
    Останній раз, зовсім мало було меду , суховаті...

    Недостатки:
    Мало меду
    • Продавец  Immune protection

      Дякуємо за відгук!
      Надали коментар почтачальнику щоб слідкував більш ретельно, також будемо контролювати якість ще краще!
      Завдяки Вашим відгукам продукція стає кращою!

  • Оксана С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Описание не точное ,то что отправили без какао.

    • Продавец  Immune protection

      Дякуємо за відгук!
      Виправимо цей момент

  • Наталя Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Смачна, дуже солодка

  • Вероника П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Даю нижчу оцінку через те, що в пахлаві є стінки волоських горіхів які потрапляють до зубів.

    Достоинства:
    Смачно
    Недостатки:
    Є в пахлаві не до кінця перероблені стінки волоських горіхів
  • Вероника П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Сподобалося! Корисно та смачно! Рекомендую! Гарний продавець!

    Достоинства:
    Якісна продукція. Смачно
    Недостатки:
    Нема
  • Клиент
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Вкусно, спасибо.

    • Клиент

      Обратите внимание, что скорлупа от грецкого ореха все же можеть попасть вам на зуб. Очень аккуратно нужно есть.

  • Елла
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Пахлава дуже солодка, зовні хрустка а всередині м'яка, прийшла свіжа з нормальною датою виготовлення

    Достоинства:
    Свіжа
    Недостатки:
    Немає
  • Валентин Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Доставили на розетку вкусная ,свежая

  • Кс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Immune protection

    Не думаю що це щось прям справжнє. Просто дуже дуже солодка хрустка медова штука. Так і не відчув де там какао чи фісташки(можливо та зелена посипка, але не відчув окремо смаку фісташки). Відчувається лише мед і що багато волоських горіхів. Світлі мені більше сподобались, вони більше горіхові як мені здалось. Те що дуже медова то і плюс і мінус. Бо наче і добре, а наче і надто все тіче і липке. Загалом нормально, вдовольнив раптове бажання, але їсти раджу лише з несолодким чаєм, бо інакше все злипнеться)

    Достоинства:
    Ціна, кількість
    Недостатки:
    Упаковка була трошки рвата і склеєна скотчем. Нажаль в одному шматочку мені трапилась велика шкаралупка від горіха. Пощастило не зламати зуби.