Сток. Розпродаж залишків до −60%
Пілінг-тонік ензимний для боротьби з чорними цятками Real Barrier Pore Bium Peeling Toner 305 ml - изображение 2
Пілінг-тонік ензимний для боротьби з чорними цятками Real Barrier Pore Bium Peeling Toner 305 ml - изображение 1
Пілінг-тонік ензимний для боротьби з чорними цятками Real Barrier Pore Bium Peeling Toner 305 ml - изображение 2
Пілінг-тонік ензимний для боротьби з чорними цятками Real Barrier Pore Bium Peeling Toner 305 ml - изображение 1

Пілінг-тонік ензимний для боротьби з чорними цятками Real Barrier Pore Bium Peeling Toner 305 ml

Код:  455787424

Есть в наличии

949

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплата на счет продавца, Предоплата на карту продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Ензимний пілінг-тонік для боротьби з чорними цятками:

-відлущує ороговілі клітини;

-видаляє залишки забруднень і макіяжу та надлишки шкірного себуму;

-регулює жирність шкіри протягом дня та нормалізує роботу сальних залоз;

-освітлює сальні нитки та звужує пори;

-стимулює процеси регенерації, пришвидшуючи загоєння запалень та делікатно освітлює шкіру;

-бореться із чорними цятками.

Основні діючі компоненти:

4Acidezyme – запатентований комплекс, який містить ензими та 4 види кислот (AHA, BHA, PHA, LHA). Він стимулює процеси регенерації та оновлення, глибоко відлущує і полірує поверхню епідермісу. Комплекс усуває лущення та пом’якшує огрубілу шкіру, прискорює загоєння дрібних запалень, зменшує постакне та вирівнює загальний тон шкіри.

Екстракт гамамелісу – має антибактеріальну та заспокійливу дію, усуває запалення і висипання на обличчі. Регулює вироблення шкірного себуму, звужує пори та зменшує жирність.

Екстракт листя і квітів німу – добре загоює, має протизапальну та антисептичну дію, очищує і омолоджує шкіру, робить її гладкою та шовковистою, регулює вироблення шкірного сала, особливо рекомендується для жирної та проблемної шкіри.

Гліцерил глюкозид – є похідним гліцерину і глюкози, покращує роботу аквапоринів — білків, що створюють канали для поглинання вологи. Усуває сухість і утримує вологу в клітинах.

Кераміди – зміцнюють клітини, захищають від пошкоджень, запобігають випаровуванню вологи та забезпечують тривале зволоження, підтримуючи оптимальний гідроліпідний баланс.

Алантоїн – загоює, стимулює відновлення і регенерацію, заспокоює, знімає почервоніння та свербіж, знижує реактивність шкіри.

Спосіб застосування:

Після вмивання протріть шкіру ватним диском, змоченим у тоніку.

Характеристики

Класс косметики
Объем
Экотренды
  • Не тестировалась на животных
Страна-производитель

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!