Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Зовнішня батарея FEI-2s1p GH для окулярів FPV Li-ion 7.4В 4000 мА·год (301843) - изображение 2
Зовнішня батарея FEI-2s1p GH для окулярів FPV Li-ion 7.4В 4000 мА·год (301843) - изображение 1
Зовнішня батарея FEI-2s1p GH для окулярів FPV Li-ion 7.4В 4000 мА·год (301843) - изображение 2
Зовнішня батарея FEI-2s1p GH для окулярів FPV Li-ion 7.4В 4000 мА·год (301843) - изображение 1
1/2

Зовнішня батарея FEI-2s1p GH для окулярів FPV Li-ion 7.4В 4000 мА·год (301843)

Код :  466955794
Емкость

Есть в наличии

650

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 28  x 24
Оплата частями от ПриватБанк
ПриватБанк
от 217  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
от 217  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, КК - инстолмент
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. 12 месяцев. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Зовнішня батарея FEI-2s1p GH для окулярів FPV Li-ion 7.4В 4000 мА·год 21700 — це компактне і потужне джерело живлення, створене на основі двох літій-іонних осередків типу 21700, з'єднаних послідовно (2S). Основні характеристики включають напругу 7.4В і ємність 4000 мА·год, що робить її чудовим вибором для забезпечення тривалої роботи окулярів FPV.


Компактні розміри та невелика вага батареї мінімізують навантаження на переносне обладнання, роблячи її зручною для використання в мобільних пристроях без зайвого обтяження. Батарея обладнана стандартним роз'ємом живлення XT60, що забезпечує стабільне і безпечне під'єднання до пристроїв, а балансувальний роз'єм JST-XH 2.54 відповідає за вирівнювання напруги між осередками під час заряджання, що сприяє подовженню терміну служби батареї.


Батарея розрахована на максимальний струм до 40А, що гарантує її стабільну роботу в умовах високих навантажень, таких як тривале використання в FPV-окулярах. Час роботи батареї становить близько 2.5 годин, що достатньо для більшості завдань у сфері дрон-рейсингу та інших видів FPV-активності. Зовнішня батарея FEI-2s1p GH для окулярів FPV виготовлена в Україні та вирізняється високою якістю виготовлення і надійністю, що робить її кращим вибором як для професійного, так і для аматорського використання.


Основні переваги:




  • Компактність і легкість: Батарея має невеликі розміри та вагу, що мінімізує навантаження на обладнання, роблячи її зручною для переносних пристроїв, таких як FPV-окуляри.




  • Висока ємність і потужність: При напрузі 7.4 В і ємності 4000 мА·год, батарея забезпечує тривалий час роботи, що особливо важливо для тривалих FPV-сесій.




  • Надійні роз'єми: Стандартний роз'єм XT60 гарантує стабільне та безпечне під'єднання, а балансувальний роз'єм JST-XH 2.54 дає змогу вирівнювати напругу осередків під час заряджання, подовжуючи термін служби акумулятора.




  • Стабільна робота за високих навантажень: Батарея розрахована на струм до 40А, що робить її ідеальною для застосування в умовах інтенсивної експлуатації, як-от FPV-гонки.




  • Довговічність і якість: Виготовлена в Україні з дотриманням високих стандартів якості, батарея надійна і довговічна, підходить як для професіоналів, так і для любителів FPV.




Технічні характеристики:



  • Тип: Li-ion

  • Ємність: 4000мА·год

  • Напруга: 7.4В

  • Елементи: 2x 21700 (2S)

  • Роз'єм живлення: XT60

  • Балансувальний роз'єм: JST-XH 2.54

  • Час роботи: близько 2.5 годин

  • Максимальна сила струму: 40A

  • Розміри (ДхШхВ): близько 73x42x23 мм

  • Вага: близько 146 г

  • Виробництво: Україна


*Фото, характеристики та комплектація товару можуть відрізнятись від оригіналу та змінюватися виробником без повідомлення. Уточнюйте у менеджерів.

Характеристики

Емкость
Напряжение
  • 7.4
Гарантия
  • 12 месяцев

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 5/5
на основе 1 отзыв
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Домовой

    Нормас батка, кому треба кріплення на окуляри, загугліть щось на кшталт "battery holder skyzone", там повно креслень для 3д принтера

    Достоинства:
    Швидка доставка, якість
    Недостатки:
    -