День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
MEDIPEEL Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum Мягкая пилинг-сыворотка со спикулами и центелой 50 мл - изображение 1

MEDIPEEL Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum Мягкая пилинг-сыворотка со спикулами и центелой 50 мл

Код:  479092549

Есть в наличии

950

799

Все товары бренда MEDIPEEL

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплата на счет продавца, Предоплата на карту продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Medi-Peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum М'яка пілінг-сироватка зі спікулами та центелою

Пілінг-сироватка Medi-peel Phyto Cica-Nol B5 3000 Shot Serum забезпечує делікатне оновлення, розгладжує текстуру шкіри, заспокоює і зволожує, пом'якшує ділянки, що лущаться і огрубілі.

Запобігає закупорці пір, поява запалень та чорних крапок. Вирівнює тон, зменшує вираженість пігментації та вікових змін.

Містить особливу технологію Phyto Cica-Nol Leedle ™, яка складається з очищених спікул, комбінованих з екстрактом центелли - така технологія дозволяє спікул працювати максимально ефективно і транспортувати центеллу глибоко в шкіру, при цьому знижує ймовірність подразнення.

Додаткові діючі компонети :

  • Cica-Nol B5 — запатентований комплекс, що складається з екстракту центели азіатської, мадекасосиду, мадекасової кислоти, азіатічної кислоти, азіатикозиду та пантенолу.
  • Саліцилова BHA-кислота - жиророзчинна кислота. Очищає пори, освітлює чорні крапки та сальні нитки, запобігає закупорці пор та появі запалень, зменшує жирність шкіри.
  • Aquaxyl™ – комбінація глюкози та ксиліту. Зволожує та відновлює, запобігає трансепідермальній втраті вологи, усуває зневоднення, бореться з лущенням, пом'якшує та розгладжує.
  • Бурштинова кислота має антисептичну дію, матує, зменшує жирний блиск, покращує клітинне дихання, прискорює метаболізм, активує регенерацію та оновлення.
  • SingGreen - комплекс з екстрактів папайї, яблука, винограду та сливи. М'яко відлущує, вирівнює тон і розгладжує.
  • Ніацинамід (вітамін B3) уповільнює доставку меланіну до епідермісу, за рахунок чого запобігає утворенню пігментних плям. Знижує чутливість до зовнішніх подразників, вирівнює тон, сприяє виробництву колагену та підвищенню щільності.
  • Екстракт інжиру містить особливий ензим фіцин – речовина, яка очищає, делікатно вилущує роговий шар, вирівнює тон та стимулює оновлення, не провокує подразнення.
  • 3 види гіалуронової кислоти активно зволожують, підтримують оптимальний рівень гідратації. Утворюють захисний шар, який не дає випаруватися волозі.
  • Екстракт граната захищає від оксидативного стресу, пом'якшує, чинить антивікову дію.

Підходить для чутливої шкіри.

Увага! Сироватка може викликати відчуття поколювання після нанесення. Не рекомендується використання після дерматологічних процедур, які травмують роговий шар епідермісу: пілінгів, апаратної косметології, ін'єкцій.

Характеристики

Объем
Способ применения
  • Нанести невелику кількість засобу на очищену і тонізовану шкіру обличчя. Розподілити кінчиками пальців обережно вбиваючи до повного поглинання.

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 5/5
на основе 9 отзывов
  • 5 звезд
    9 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар продавца FreshLookSkin
  • макс С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: FreshLookSkin. Объем: 50 мл

    Все чудово

  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Платонова О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: EleganceEffectCosmetic. Объем: 50 мл

    Подобається сироватка своїм поліруванням. Так сказати відчувається дія відразу. Відправка швидка. В порівнянні товару від іншого продавця упаковка ідентична, а ціна значно приємніша

  • Олена
    Отзыв от покупателя. Продавец: EleganceEffectCosmetic. Объем: 50 мл

    Чудова сироватка, дуже сподобалась!

Читать все отзывы →