- Валерій О***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Не купуйте це г***о, замінив кнопку, перепакував акумулятори і згорів двигун. Кошти на вітер.
- Валерій О***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Протестував банки акумуляторів обох-там 1 Ампер ємності по факту-замінив на 2,5 Ампери банки, замінив кнопку включення, тепер двигун димить-короче кажучи фігня повна ане пилка.
- Валерій О***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
З самого початку, як показала практика, в неспраному стані була кнопка, заміню і додам відгук.
- Тетяна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Задиміла після 7 разу користування, неякісна.
- Недостатки:
- Сама пилка - великий недолік
- Катерина І***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Товар не качествений. Пилка пришла в кейсі але все розкидане. Поробила місяць дуже мало і задиміла. І тепер не працює. Не рекомендую нікому цієї марки товар.
- Достоинства:
- Нема переваг
- Недостатки:
- Незрозуміло що попрацювала недовго і задиміла
- Валерій О***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Пила ніяка, розвалюється на очах. Краще трошки доплати і взяти щось більш-менш фірмове. Батареї 1,5 А, 18В двигун слабий і акумулятори г***о повне, зарядне нічого не заряджає-заряджав від шурупокруту дніпро м. На питання продавець не відповідає, ціпок клине і постійно розтягується, розкручується постійно пластиковий тримач шини. Комплект не повний і кейс ніякий.
- Достоинства:
- Два акумулятори, хоч які є
- Недостатки:
- Китай дешевий
- Тетяна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Відповідає опису, класна штука для шашликів, можна швидко нарізати і дровішек, не дуже товстих. Потужна.
- Достоинства:
- Легка, потужна, аккумуляторна.
- Недостатки:
- Поки не побачила
- СергейОтзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Пришел кейс в драной картонке с сорванной наклейкой производителя. Но заказывал для себя, так что не страшно. На подарок надо было бы чистить кейс. Внутри нету гарантии, чека, ключика. Было бы классно хоть какую-то масленку копеечную положить. ВАЖНО! Пилу надо смазывать. Тут автосмазки нет как на больших пилах. Сделал масленку из большого шприца. Ключика для затяжки крышки тоже нет. Неприятно, но тоже не смертельно. Наклейка на аккумуляторе кричит про 48 вольт, но ей верить нельзя, как и продавцу - там не 48 или 24 вольта, а 21 на полном заряде. Кстати разъем аккума такой же, как и на болгарке Tesla Weld, так что можно использовать.
Сама пилка работает. 10 см сухой сучок перепиливает. Более мелкие ветки разбирает на ура. Работать с ней надо нежно и аккуратно и следить за смазкой и натяжением цепи. Да! Цепь ослабляется при использовании! Это и у больших также. Надо следить! Тогда и проблем не будет.
Большой плюс пил такого формата - можно залезть на дерево или лестницу и в пару движений срезать все, что надо. Не надо потеть с ножовкой и не надо мучаться с большой цепной пилой.
Опыт использования : несколько средних веток вишни с дерева, три заросших куста розы и разбор всех веток на кусочки для утилизации.
Вывод : за свои деньги нормальный товар. Работает, если аккуратно относиться. Мне повезло, что нету заводского брака. Оценка - честная 4.
P.S Минус в карму продавцу за то, что стопицот раз напоминает за отзыв. Но на оценку пилы это не влияет.- Достоинства:
- работает нормально, низкая цена, 2 аккумулятора
- Недостатки:
- нету гарантии в кейсе, нету ключика для затяжки, аккумулятор 21в по факту
- Надія Н***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Все добре. Все працює
- Юлія П***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Я в розпачі: коробки немає, кейс замотаний в якийсь старий картон, ключа немає, інструкції немає. Де її тепер брати. Страшенно хочеться повернути! Я так її чекала і таке розчарування. Чи буде працювати, напишу пізніше, якщо буде працювати!
- Достоинства:
- Поки що не знаю
- Недостатки:
- Без ключа, без інструкції, без коробки.
- Валерій О***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Забрав сьогодні на новій пошті. Якість матеріалів середня. Акумулятор 18 В 1,5 А по факту, зарядне 1 А, 5 шт 18650 в корпусі стоїть-по бажанню можна замінити банки більшої ємності. Двигун наче більш-менш якості. В комплекті немає ключика на 10, для затиску шини. Спробую в роботі і залишу ще відгук.
- Достоинства:
- Недорога
- Недостатки:
- Фактичні характеристики відрізняються
- ВасильОтзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Дуже хороший товар
- Достоинства:
- Все
- Недостатки:
- Нема
- Щербина В***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Чудова пила за такі кошти.
- Ілля Я***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Гарна пила, швидко відправили
- Достоинства:
- Повна комплектація, два працюючих акумулятори
- Ігор Г***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Пила дійсно хороша, на свою ціну
- Достоинства:
- Ціна якість
- Недостатки:
- Мала комплектація
- Віталій П***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Купував на подарунок, тому якість у роботі поки не перевірено. Виходячи із недоліків - продавець не дуже переймається своєю репутацією. Співпрацю не рекомендую.
- Недостатки:
- Ключа у наборі не має. Шина не маркована, як на інструкції, тобто не має впевненості що заводська. Один із акумуляторів "тарахтить, тобто у середині щось не зафіксовано.
- Продавец SimKG
Клієнт навіть не перевірив в роботі товар, лише описує своє суб'єктивне відношення.
- Валерія Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Все повністю добре . Зарядки хватає
- Достоинства:
- 2 акумулятора і не сама маленька шина
- Артем Р***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Все ок
- Достоинства:
- Хорошая пила за эти деньги . Смысла переплачивать не увидел.
- Андрій Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: SimKG
Розмір шини такий самий кращий (15см) . У мене є з шиною 10 см пилка вона трошки коротенька , а 20 см то вже як велика пила . Все працює справно . Короче можна брати .
- Достоинства:
- Хороша потужність . Розмір шини і те шо 2 акума
