Розпродаж у мобільному застосунку. Знижки до 55% з 2 до 7 липня
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 7
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 1
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 2
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 3
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 4
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 5
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 6
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 7
Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A - изображение 1

Авто зарядка ANKER PowerDrive 323 – 30W PD + 22.5W USB-A

Код:  492756379

Нет в наличии

1 499

1 249

Выходной разъем: USB Type-C

 

Все товары бренда Anker

Гарантия. 18 месяцев. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 

Описание

Автомобільний зарядний пристрій ANKER PowerDrive 323 – це універсальне рішення для тих, хто цінує швидкість, надійність та комфорт під час подорожей. Цей компактний аксесуар поєднує в собі потужність і багатофункціональність, забезпечуючи стабільне та швидке заряджання ваших пристроїв навіть у дорозі.

 

Завдяки порту USB-C з підтримкою Power Delivery (PD), ви зможете швидко відновити заряд акумулятора свого смартфона чи планшета. Наприклад, iPhone 14 Pro отримає 50% заряду лише за 25 хвилин, а Samsung S22 — за 24 хвилини. Така ефективність дозволяє залишатися на зв’язку та користуватися гаджетами без тривалого очікування.

 

Два незалежні портиUSB-C та USB-A – відкривають можливість одночасного заряджання двох пристроїв. Це ідеальне рішення для водіїв, які часто подорожують з пасажирами, або для тих, хто використовує декілька гаджетів одночасно. Порт USB-C забезпечує потужність до 30 Вт, а USB-A – до 22,5 Вт, дозволяючи заряджати смартфони, планшети, навігатори та інші пристрої на максимальній швидкості.

 

Широка сумісність — ще одна важлива перевага. Завдяки технології Anker PowerIQ 3.0, зарядний пристрій автоматично підлаштовується під вимоги під'єднаних гаджетів, незалежно від бренду чи моделі. Від iPhone та Samsung до планшетів і навіть невеликих ноутбуків з портом USB-C — ANKER PowerDrive 323 забезпечує оптимальну швидкість заряджання для кожного пристрою.

 

Безпека завжди на першому місці. Вбудована система ActiveShield 2.0 постійно контролює температуру та автоматично регулює потужність під час заряджання. Це запобігає перегріванню та перенавантаженню, гарантуючи захист як для самого зарядного пристрою, так і для під’єднаних девайсів.

 

Завдяки ергономічному дизайну та компактним розмірам, ANKER PowerDrive 323 легко інтегрується у салон будь-якого автомобіля. Його стильний чорний корпус виглядає елегантно, а міцна конструкція забезпечує довговічність у щоденному використанні.

 

ANKER PowerDrive 323 — це надійний партнер для подорожей, який дарує впевненість, що ваші пристрої завжди залишатимуться зарядженими, де б ви не були.

Характеристики

Количество USB-портов
Быстрая зарядка
Выходной ток
Выходной разъем
Количество заряжаемых устройств
Страна регистрации бренда
  • Китай
Гарантия
  • 18 месяцев
Страна-производитель товара

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 3/5
на основе 2 отзыва
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Тарас Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Выходной разъем: USB-A. Цвет: Black

    Перестав заряджати через два місяця експлуатації . Під час зарядки телефона сильно нагрівався.

    Достоинства:
    Швидко заряджає
    Недостатки:
    За два місяця експлуатації вийшов з ладу
  • Руслан Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Выходной разъем: USB-A. Цвет: Black

    Мені сподобалось. Рекомендую!

    Достоинства:
    Анкер
    Недостатки:
    Не виявив