Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Дитячі 6-ти шарові тренувальні трусики L (16-23кг) ведмедик/кит/динозавр 3 шт. - изображение 3
Дитячі 6-ти шарові тренувальні трусики L (16-23кг) ведмедик/кит/динозавр 3 шт. - изображение 1
Дитячі 6-ти шарові тренувальні трусики L (16-23кг) ведмедик/кит/динозавр 3 шт. - изображение 2
Дитячі 6-ти шарові тренувальні трусики L (16-23кг) ведмедик/кит/динозавр 3 шт. - изображение 3
Дитячі 6-ти шарові тренувальні трусики L (16-23кг) ведмедик/кит/динозавр 3 шт. - изображение 1

Дитячі 6-ти шарові тренувальні трусики L (16-23кг) ведмедик/кит/динозавр 3 шт.

Код:  505382519

Есть в наличии

450

375

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплата на счет продавца, Предоплата на карту продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Нові тренувальні трусики для хлопчиків та дівчаток. Склад 100% бавовна + шести шарова підкладка із мусліну і один шар непромокаючої мембрани. Трусики розраховані для привчання дітей до горщика, або відпочинку від підгузка. Трусики не є аналогом підгузка, але можуть стати прекрасною альтернативою. Працюють за принципом що коли дитина попісяла у трусики, їй стає мокро і некомфортно, чого не відбувається у підгузку. Формується розуміння присідати на горщик. При цьому нічого не тече по ніжкам і немає калюж під ногами.

Трусики дуже легкі у використанні. Одні трусики розраховані на один попіс, потім треба просто попрати у машинці (40 градусів) або ручне прання. 

Характеристики

Размер
Количество в упаковке

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!