День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Корм сухой Farmina N&D Tropical Selection Lamb для стерилизованных кошек с ягненком и тропическими фруктами 10 кг (8010276042149) - изображение 1
Вид корма

Корм сухой Farmina N&D Tropical Selection Lamb для стерилизованных кошек с ягненком и тропическими фруктами 10 кг (8010276042149)

Код:  514137604

Есть в наличии

4 344

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 724  x 6

Вес 1 шт: 10 кг

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на счет продавца, Предоплата на карту продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Сухий корм Farmina N&D Tropical Selection Lamb Neutered для котів з ягням та тропічними фруктами — це збалансоване харчування преміум-класу, спеціально розроблене для стерилізованих та кастрованих кішок. Основним інгредієнтом є м'ясо ягняти, яке забезпечує високоякісний, легкозасвоюваний білок, необхідний для підтримки оптимальної маси тіла і загального здоров'я. Формула також збагачена тропічними фруктами, що додає різноманіття смаку та корисних поживних речовин.Переваги корму:Ягня як основний інгредієнтЗабезпечує високоякісний білок, який сприяє підтримці м'язової маси і здорового метаболізму.Формула для стерилізованих кішокДопомагає підтримувати оптимальну вагу та запобігає набору зайвої маси після стерилізації.Збагачений тропічними фруктамиДодає антиоксиданти та вітаміни, які сприяють загальному здоров'ю та підвищенню імунітету.Беззернова формулаІдеально підходить для кішок з чутливим травленням або схильністю до алергій на зернові.Склад:Ягня (28%): Основне джерело легкозасвоюваного білка.Картопля: Джерело вуглеводів, що забезпечує енергію без ризику набору зайвої ваги.Риб'ячий жир: Багатий на Омега-3 жирні кислоти, які підтримують здоров'я серцево-судинної системи і сприяють блиску шерсті.Папайя, манго: Тропічні фрукти, багаті антиоксидантами та вітамінами, що підтримують імунну систему і здорове травлення.Додаткові компоненти:Вітаміни A, D3, E: Підтримка імунної системи, здоров'я зору та шкіри.Таурин: Необхідний для підтримки здоров'я серця та зору.L-карнітин: Сприяє ефективному метаболізму жирів, що допомагає підтримувати оптимальну вагу.

Характеристики

Вид корма
Вес 1 шт
Класс корма
Количество в упаковке
  • 1 шт
Основные ингредиенты
Тип упаковки
Страна-производитель товара

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 4.95/5
на основе 57 отзывов
  • 5 звезд
    52 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Наталія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг

    Купувала цей корм для свого 4-річного шотландського кота (кастрований). До цього тривалий час були на Savory, але вирішили спробувати Farmina. Кіт перейшов дуже легко. Гранули комфортного розміру, пахнуть приємно - котик хрумтить із величезним задоволенням. Шерсть блищить, а сам він активний і задоволений. Однозначно рекомендую!

    Достоинства:
    Склад, кіт їсть із задоволенням, немає проблем із травленням, зручне пакування
    Недостатки:
    не виявила
  • Валерия Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: ТрендЗоо. Вес 1 шт: 1.5 кг

    Корм не поганий. Беру вже не перший раз. Моїм хвостикам подобається.

  • Олена М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г

    На жаль, моїм не дуже зайшов. Їли лише в перемішку з іншим кормом. Хоча той, що з гранатою, всі троє хрумали

Читать все отзывы →