ОПИС НАСТІЛЬНОЇ ГРИ ОСТРІВ ЗАЛІЗНИЦЬ: УСІ ПО МІСЦЯХ Творців настілок не залишає романтична тема залізниць: і ось знову ми купуємо квиток на поїзд, дрімаємо під затишний стукіт коліс, відчуваючи радість і передчуття нових відкриттів та незвіданих горизонтів. «Острів залізниць» — карткова настільна гра з колодобудівною механікою — пропонує учасникам перетворитися на конструкторів приголомшливих локомотивів, укладати контракти, перевозити різні вантажі та створювати комфорт для пасажирів. СИГНАЛ В ДОРОГУ У свій хід виконуватимемо дві будь-які дії зі списку (можна, однакових): брати карти на руку — відвідувати ринок чи тягнути пасажирів з колоди, будувати — розміщувати картки вагонів чи будівель у своїй ігровій зоні, сплативши вартість, завантажувати карти з руки чи пасажирів з особистого запасу на вільне місце у своєму поїзді чи складі іншого гравця, доставляти вантаж чи пасажирів до місця призначення. Якщо не вдається виконати умови якоїсь з дій, значить ви не можете його виконати, спробуйте вибрати щось ще! Випадково витягнутих з мішка пасажирів ми можемо помістити в доступні вагони і спробувати переправити туди, куди вони дуже хочуть потрапити. За це нам належить нагорода у вигляді приємних бонусів! Чим більше пасажирів доставимо, тим і нагорода буде симпатичнішою. Те саме стосується і вантажів: ми можемо укласти контракт на перевезення деякої кількості коробок, які сторицею окупляться корисними та потрібними переможними балами. Кінець партії залежить від того, скільки людей зібралося за столом. Виконайте потрібну кількість контрактів, доставте певну кількість пасажирів чи вантажів, звіряйтеся з таблицею та рахуйте очки! ДЛЯ КОГО ГРА У настільній грі "Острів Залізниць: Усі По Місцях" вам доведеться добре розуміти, що саме і навіщо ви робите. Впіймайте ідеальний баланс і стежте за тим, яка дія принесе вам більше очок: доставка вантажу, відправка пасажирів або, може, час чіпляти новий вагон? Але не бійтеся труднощів: за стіл можна сміливо сідати всією дружною сім'єю — пригода варта!
Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!