День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Черевики гірськолижні Nordica THE CRUISE 55 W 38 (240мм) White/ivory/black (05067400-WRH) (40 (255мм) 255мм black, ivory, white) - изображение 1

Черевики гірськолижні Nordica THE CRUISE 55 W 38 (240мм) White/ivory/black (05067400-WRH) (40 (255мм) 255мм black, ivory, white)

Код:  575801476

Есть в наличии

9 695

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплата на счет продавца, Предоплата на карту продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Широка колодка завширшки 104 мм робить черевики Nordica THE CRUISE 55 W особливо зручними для стоп з великим об'ємом та широкою формою. Вони створені для гірськолижників початкового та прогресуючого рівня, які цінують м’якість і комфорт без втрати контролю під час катання. Поліуретанова зовнішня оболонка поєднується з термоформувальним внутрішнім чобітком Comfort Fit W, що забезпечує точне прилягання і підтримку, знижуючи втому ніг навіть під час тривалих виходів на схили.

Особливості конструкції та комфорт

Завдяки системі ACP (Adjustable Cuff Profile) можна регулювати профіль халяви, що дає змогу індивідуально підігнати посадку під гомілку. Висока конструкція черевика гарантує додаткову підтримку, а подвійний кантінг з м’якими пластиковими вставками полегшує процес взування та зняття. Чотири кліпси Micro Alu Zenith надійно фіксують стопу, а силовий ремінь Velcro шириною 35 мм зміцнює фіксацію і підсилює контроль над лижами.

  • Підошва 5355 PU забезпечує стійкість і легкість зимання з кріпленнями.
  • Довжина устілки – 240 мм, що відповідає розміру 38.
  • Колірне рішення: білий, іворі і чорний — стильне поєднання, що легко вписується в будь-який аутфіт.

Черевики італійського бренду Nordica, представлені в інтернет-магазині «Ролики», підходять для олмаунтін катання й ідеально відгукуються на рухи навіть у складних умовах. Зроблені для дорослих, вони поєднують комфорт і контроль, полегшуючи освоєння нових технік і збільшуючи впевненість на схилах.

Процес взування спрощений за рахунок технології Easy Entry, що допускає широкий відкритий халявний отвір. Це особливо важливо при зиманні у товстих гірськолижних шкарпетках чи в умовах холодної погоди.

Характеристики

Цвет
  • Белый
  • Черный
Страна регистрации бренда
  • Италия

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!