День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Кондиціонер для прання Coccolino Elixir з ароматом жасмину, білого мускуса та пачулі, 342 мл - изображение 4
Кондиціонер для прання Coccolino Elixir з ароматом жасмину, білого мускуса та пачулі, 342 мл - изображение 1
Кондиціонер для прання Coccolino Elixir з ароматом жасмину, білого мускуса та пачулі, 342 мл - изображение 2
Кондиціонер для прання Coccolino Elixir з ароматом жасмину, білого мускуса та пачулі, 342 мл - изображение 3
Кондиціонер для прання Coccolino Elixir з ароматом жасмину, білого мускуса та пачулі, 342 мл - изображение 4
Кондиціонер для прання Coccolino Elixir з ароматом жасмину, білого мускуса та пачулі, 342 мл - изображение 1

Кондиціонер для прання Coccolino Elixir з ароматом жасмину, білого мускуса та пачулі, 342 мл

Код:  577382416

Есть в наличии

279

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 47  x 6

Объем 1 шт: 342 мл

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Кондиціонер для прання Coccolino Elixir - це ефективне рішення для тих, хто хоче надати білизні не лише м’якості, а й розкішного, стійкого аромату з першого прання. Завдяки інноваційній формулі засіб працює навіть на коротких циклах та в холодній воді, наповнюючи одяг відчуттям чистоти й свіжості на цілий день.

Переваги:
• Унікальна технологія PerfumeLock — аромат надійно фіксується у волокнах тканини
• Мікроперлини у формулі - поступово вивільняють запах під час носіння одягу
• Вишукана парфумерна композиція: жасмин, білий мускус і пачулі
• Підходить для всіх типів тканин, включно з делікатними
• Ефективний навіть при пранні в холодній воді
• Посилює аромат стандартного кондиціонера для білизни

Характеристики та комплектація:
• Тип товару: кондиціонер для прання (ароматизатор білизни)
• Об’єм: 342 мл
• Формула: рідка, з мікроперлинами
• Аромат: жасмин, білий мускус, пачулі
• Технологія: PerfumeLock
• Призначення: ароматизація та освіження білизни
• Сумісність: всі типи пральних машин
• Країна-виробник: Італія
• Бренд: Coccolino

Рекомендації щодо використання:
Використовуйте разом зі звичайним кондиціонером. Для прання 4–5 кг білизни: 23 мл — для легкої свіжості, 33 мл — для інтенсивного аромату. Залийте у відсік для кондиціонера. Порожню упаковку утилізувати відповідно до місцевих правил.

Характеристики

Объем 1 шт
Экономичность
  • Готово к использованию
Способ применения
  • Засіб помістити у відділення стиральної машинки, до початку прання. Кількість засобу яку треба застосовувати дивитись на упаковці.
Страна регистрации бренда
  • Италия
Страна-производитель товара
EAN
  • 8720181687105

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!