День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Крило заднє для електроскутера CityCoco 2/3 колісні, 2 отвори, 490×260×234 мм, чорний бризговик - изображение 4
Крило заднє для електроскутера CityCoco 2/3 колісні, 2 отвори, 490×260×234 мм, чорний бризговик - изображение 1
Крило заднє для електроскутера CityCoco 2/3 колісні, 2 отвори, 490×260×234 мм, чорний бризговик - изображение 2
Крило заднє для електроскутера CityCoco 2/3 колісні, 2 отвори, 490×260×234 мм, чорний бризговик - изображение 3
Крило заднє для електроскутера CityCoco 2/3 колісні, 2 отвори, 490×260×234 мм, чорний бризговик - изображение 4
Крило заднє для електроскутера CityCoco 2/3 колісні, 2 отвори, 490×260×234 мм, чорний бризговик - изображение 1

Крило заднє для електроскутера CityCoco 2/3 колісні, 2 отвори, 490×260×234 мм, чорний бризговик

Код:  588321163

Есть в наличии

2 660

1 499

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 500  x 3

Все товары бренда CityCoco

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на счет продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Крило заднє для електроскутера CityCoco (2-х та 3-х колісного), 2 отвори, чорне (490x260x234 мм)

Опис товару

Надійний захист та стильний вигляд вашого CityCoco

Заднє крило для електроскутерів типу CityCoco — це незамінний елемент для забезпечення чистоти та комфорту під час поїздок. Воно спеціально розроблене для ефективного захисту водія та компонентів скутера від бризок води, бруду та дрібного каміння. Завдяки універсальній конструкції з двома отворами для кріплення, деталь підходить як для двоколісних, так і для триколісних моделей.

Висока якість матеріалів

Крило виготовлене з ударостійкого та гнучкого пластику, який стійкий до вібрацій, температурних перепадів та ультрафіолетового випромінювання. Це гарантує тривалий термін служби навіть при експлуатації у складних погодних умовах або на нерівному дорожньому покритті.

Ергономіка та встановлення

Дизайн крила виконаний у класичному мінімалістичному стилі, що ідеально доповнює футуристичний образ електроскутера. Процес монтажу максимально спрощений і не потребує глибоких модифікацій конструкції рами, що дозволяє швидко замінити пошкоджену деталь самостійно.

Головні переваги

  • Ефективний захист: Оптимальна ширина та довжина для максимального перекриття колеса.

  • Зносостійкість: Міцний пластик, що не тріскається від вібрацій під час їзди.

  • Універсальність: Сумісність із широким модельним рядом CityCoco (2-wheel та 3-wheel).

  • Естетичність: Глибокий чорний колір та лаконічна форма підкреслюють дизайн байка.

Технічні характеристики

  • Призначення: Заднє крило електроскутера.

  • Сумісність: CityCoco (двоколісні та триколісні моделі).

  • Матеріал: Високоякісний ударостійкий пластик.

  • Кількість кріпильних отворів: 2.

  • Габаритні розміри: 490 x 260 x 234 мм.

  • Колір: Чорний.

Комплектація

  1. Крило заднє для CityCoco — 1 шт.

Характеристики

Цвет
  • Черный
Материал
  • Пластик
Страна-производитель товара

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!