Летняя фешн распродажа до -70%
Anessa Perfect UV Mild Milk NA SPF50+ PA++++ – солнцезащитное средство, 60 мл - изображение 2
Anessa Perfect UV Mild Milk NA SPF50+ PA++++ – солнцезащитное средство, 60 мл - изображение 1
Anessa Perfect UV Mild Milk NA SPF50+ PA++++ – солнцезащитное средство, 60 мл - изображение 2
Anessa Perfect UV Mild Milk NA SPF50+ PA++++ – солнцезащитное средство, 60 мл - изображение 1

Anessa Perfect UV Mild Milk NA SPF50+ PA++++ – солнцезащитное средство, 60 мл

Код:  588645226

Есть в наличии

1 690

1 590

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Предоплата на карту продавца
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Anessa Perfect UV Mild Milk NA – це спеціальна версія культового японського санскрину, створена для потреб чутливої шкіри. Засіб поєднує мінеральні фільтри з новітніми фотостабільними органічними фільтрами, забезпечуючи максимальний захист від UVA/UVB-випромінювання (SPF50+ / PA++++).

Формула з технологією Aqua Booster EX зміцнює захисну плівку при контакті з потом, водою чи вологим повітрям – тому засіб підходить для використання в місті, на пляжі або під час активного відпочинку. Продукт має легку, шовковисту текстуру, не залишає білих слідів, швидко поглинається та не конфліктує з декоративною косметикою.

Містить 50% доглядових інгредієнтів: гіалуронову кислоту, морський колаген, екстракти сакури, зеленого чаю та перстачу. Антиоксиданти допомагають боротися з оксидативним стресом і фотостарінням. Засіб не містить барвників, мінеральних олій та ефірних олій. Має легкий аромат. Змивається звичайним засобом для вмивання.

Бренд: Anessa

Країна виробник: Японія

Об’єм: 60 мл

Особливості та ефекти:

  • Комфортне «молочко-вуаль»: шовковисто-рідка текстура розподіляється тонким шаром без білих слідів і липкості; підходить як база під макіяж.
  • Aqua Booster EX: контакт із водою, потом або вологим повітрям зміцнює захисну плівку, забезпечуючи рівномірний та довготривалий UV-захист (водостійкість до 80 хв).
  • Гіпоалергенна формула: без барвників, ефірних олій та мінеральних масел; має легкий аромат, містить етанол у зволожуючій основі; дерматологічно протестовано для чутливої шкіри.
  • 50 % доглядових інгредієнтів: гіалуронова кислота, морський колаген, гліцирризинат дикалію, екстракти сакури, зеленого чаю та перстачу зволожують, заспокоюють і зміцнюють захисний бар’єр шкіри.
  • Антиоксидантний щит: тиотаурин та вітамін E нейтралізують вільні радикали, попереджаючи фотостаріння та підтримуючи здоровий вигляд шкіри.

Характеристики

Объем
  • 60 мл
Страна-производитель
Страна регистрации бренда
  • Япония

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!