Картка Rozetka
Заспокійливий тонер для обличчя із колагеном Medi-Peel Red Lacto Collagen Soothing Essence Toner 200 мл - изображение 1

Заспокійливий тонер для обличчя із колагеном Medi-Peel Red Lacto Collagen Soothing Essence Toner 200 мл

Код:  591742660

Есть в наличии

849

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 142  x 6
  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Заспокійливий тонер-есенція Medi-Peel Red Lacto Collagen Soothing Essence Toner з лактобактеріями, веганським колагеном, пептидами, гіалуроновими кислотами та рослинними екстрактами. Відновлює пружність, глибоко зволожує та зміцнює шкірний бар'єр. Ідеальний для вирівнювання текстури, звуження пор і оновлення тьмяної, зрілої або чутливої шкіри.

Переваги:

  • Підвищує еластичність і пружність шкіри завдяки колагену та пептидам

  • Глибоко зволожує та знімає відчуття стягнутості — 8‑типів гіалуронової кислоти

  • Балансує шкірне сало, звужує пори, вирівнює рельєф

  • Заспокоює та підтримує бар’єр шкіри завдяки лактобактеріям та ніацинаміду

  • Освітлює та тонізує завдяки фруктовим та рослинним екстрактам (гранат, яблуко, полуниця, слива, центела)

  • Без PEG, силікону та спирту — безпечний для чутливої шкіри

Спосіб застосування:
Після очищення нанесіть тонер на долоні або ватний диск та обережно вбийте у шкіру до всмоктування. Використовуйте вранці та ввечері після тоніка або перед сироваткою як етап зволоження та рівноваги.

Тип шкіри:
Всі типи шкіри, особливо сухої, тьмяної, вікової, з нерівністю тона або чутливої.

Обʼєм:
200 мл

Країна виробник: Південна Корея

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 5/5
на основе 1 отзыв
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Виктория Щ***
    Отзыв от покупателя. Продавец: EleganceEffectCosmetic. Объем: 200 мл

    Супер!