Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Акумуляторна батарея AGM RITAR HR1236W, сірий корпус, 12 В 9,0 Ач ( 151 х 65 х 94 (100 ) 2,60 кг Q10 - изображение 1

Акумуляторна батарея AGM RITAR HR1236W, сірий корпус, 12 В 9,0 Ач ( 151 х 65 х 94 (100 ) 2,60 кг Q10

Код:  599341765

Есть в наличии

1 156

Емкость, А·ч: 9

  • Самовывоз из Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, Оплатити зараз Карткою Rozetka
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. 12 месяцев. Обмен/возврат товара в течение 14 дней. 
 
 
 

Описание

Акумуляторна батарея (VRLA) серії HR призначена для великого навантаження, має високу потужність і довгий термін експлуатації в Float (буферному) режимі.Акумуляторна батарея серії HR має на 30% більше потужності, ніж стандартні серії та використовується в системах резервного живлення з ДБЖ.Технічні характеристики:Кількість елементів: 6Напруга: 12 ВНомінальна ємність: 9 A/год за 20 годинного розряду до 1,75 В на елемент за 25 °CВага: 2,55 кг (Допуск ± 5,0%)Внутрішній опір: 20 мОмТип клем: F2Максимальний струм розряду: 90 А (5 секунд)Струм короткого замикання 450 AТермін придатності: 10 роківМаксимальний зарядний струм: 2,7 AКонтрольна ємність:C3 6,98 AHC5 7,89 AHC10 8,46 AHC20 9,06 AHНапруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В за 25 °CТемпературна компенсація: -3 мВ / °C/ елементНапруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25° СТемпературна компенсація: -4 мВ / °C/ елементДіапазон робочих температур:розряд: -20 °C ~ 60 ° Cзаряд: 0 ° C ~ 50 ° Cзберігання: -20 °C ~ 60 ° CНормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 °CМатериал корпуса: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0Саморозряд:Акумуляторні батареї RITAR з регульованою олив'яною кислотою (VRLA) можуть зберігатися до 6 місяців за температури 25 °C, а потім рекомендується підзаряджання. Щомісячний коефіцієнт саморозряджання становить менш ніж 3% за 25 °C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.

Характеристики

Емкость
Напряжение
Вес
  • 2,640 кг
Размеры (Д х Ш х В)
  • 151 х 65 х 94 мм
Гарантия
  • 12 месяцев

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 3.73/5
на основе 12 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    3 оценок
  • Фотографии и видео покупателей
    Отзывы про товар у других продавцов
  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: EleHome. Емкость: 17

    По суті. Брав не на УПС чи ДБЖ, а на 5кВт генератор. Чому цей? Бо в маркуванні HR, тобто High Rate, що в сою чергу відповідає здатності працювати з короткочасним імпульсним навантаженням. Звичайно краще поставити мотоциклетний, але посадочне мвсце під цей розмір. Акум прийшов 25 року січень, заряд 12,9В. Поставив на генератор завів з 3 пуску, враховуючи те, що в мене чистий газовий генератор (без бензи) і погоду - результат влаштував. Старий акум начебто і вольтаж тримає і маслає жваво стартер разів 5-7,потім не альо і всьо, але стартових струмів в таку погоду мабудь не достатньо...Із ньюансів на фото девайс із клемою під болт та гайку, а прифшов із різьбою під болт М5. Для мене це не критично, але якщо в загашнику не буде відповідних болтиків, а у вас стояли, наприклад М6 - зайвий клопіт (акум без болтів). Товар норм. Продавець в адекваті.

    Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Не відповідність клем
  • Виктор К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 9

    Оперативно. Встановив в безперебійник, все працює.

  • Михаил Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Емкость: 7

    Відпрацювало рівно 2 роки та 1 тиждень, як раз після завершення гарантії перестала тримати заряд. Я не можу зазанчити що це за причини наших енергетичних криз. Бо разряджалася лише на 25-50% (50-75% заряда завжди залишалося)

    Достоинства:
    Якісна
    Недостатки:
    Рівно 2 роки та 1 тиждень
Читать все отзывы →