Серія 15 – гітари Sigma, що відтворюють однойменний стиль виробника Martin. Перші такі інструменти з’явились на світ у далеких 1940-х роках. Це були доступні гітари виготовлені повністю з червоного дерева (Mahogany) у традиційних розмірах Martin. Такий вибір матеріалів зумовив фірмове звучання – м’яке, збалансоване у нижньому спектрі та наповнене середніми частотами – та, на той час, дозволив здешевити виробництво. Ще одна характерна ознака серії – відсутність окантовок по корпусу і мінімалістичні інкрустації на грифі та навколо отвору резонатора; на противагу більш помітному та навіть розкішному оздобленню на інструментах стилів 18, 28 чи 45, представлених, наприклад, у серії Sigma Standard.
15 – єдина серія компанії Sigma Guitars серед модельного ряду якої доступні “релік” інструменти зі штучно створеним ефектом зношеності. Через виконання вручну, кожна така гітара має трохи відмінне розташування та глибину потертостей, що робить її унікальною. Завдяки формі корпусу Grand OM з вирізом (Cutaway), ця акустична гітара дозволяє легко дістатися до високих ладів, що робить її ідеальною для сольної гри та складних партій.
Топ із цільного червоного дерева додає теплі і об’ємні відтінки звуку, а задня дека та обичайки з червоного дерева створюють гармонійну комбінацію для багатого і збалансованого звуку. Її двосторонній анкерний стержень дозволяє налаштовувати гриф під індивідуальні потреби. Матове покриття з ефектом зістарення додає інструменту унікального характеру та робить кожну гітару по-справжньому неповторною.
Ця акустична гітара Sigma — не просто інструмент, а справжній партнер для творчих музикантів, які прагнуть виразити свою індивідуальність через звук і стиль.
Для кого товар
Акустичні гітари Sigma чудово підійдуть як початківцям, так і досвідченим гітаристам.
Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!