Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Ром Angostura 1919 0.7 л 40% в подарочной упаковке (0075496331969)

Код:  13298021
Оценка пользователей 3/5
на основе 9 отзывов
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Андрій З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7

    Замовив цей ром, приїхав мутний і всередині плаває осад, відмовився забирати. Перевіряйте що ви відправляєте покупцям!!

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

  • виктория к***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7

    Подарочная упаковка была не первой свежести,стыдно даже кому-то дарить.Разочарована.

    Недостатки:
    Потасканная упаковка
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
      У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Ігор Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    Дуже розлючений.Прийшов забирати замовлення,виявилося що віддати мені його не можуть бо акцизна марка була замальована чорним маркером і не можна було пробити сканером номер акцизної марки,ром не віддали.

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • vchern
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7

    Хороший и достаточно нежный вкус как для выдержанного рома.
    Для меня лично слишком высокая концентрация цветков ванили во вкусе, переходящая в лотос, что несколько портит послевкусие.

    Достоинства:
    Качественный продукт
    Недостатки:
    Слишком цветочный
  • Владимир Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Достоинства:
    Достойный, качественный , немного резковатый.
  • Владимир Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7

    Очень хороший ром.

    Достоинства:
    +++
  • Сергей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7

    Вполне вкусный напиток. Отличается от начальной линейки 3-5-7 лет и которую не очень рекомендую. Премиум сегмент явно лучше. Ром достаточно сухойи во вкусе хорошо ощущаются специи и фишка ангостуры - горчинка. Мне нравится, но не все смогут такое оценить. Рекомендую.

    Достоинства:
    Аромат, вкус
    Недостатки:
    Не всем может понравится горчинка во вкусе.
  • Олексій
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Придбали цей ром на Rozetka на подарунок, бо були в захопленні від цього напою. На жаль, нас очікувало велике розчарування. Цей продукт координально відрізняється від орігінальної продукції: смак гіркий, а не солодкий, запах має лише віддалені нотки від орігіналу, а не стійкий, консистенція водянистий, а не масляниста. Більше того, дозатор, передбачений конструкцією має недолік - відсутній «шарік», який унеможливлює заміну вмісту.
    Але найбільше розчарування було пов‘язане із процедурою розгляду моєї скарги. Попри обіцянки з нами так ніхто і не зв‘язався, письмової відповіді також не отримали. Помилки з продукцією невідворотні і це можна пробачити, але ставлення персоналу залишає стійки враження. Голос розуму підказує не давати Rozetka другого шансу «залишити себе у дурнях».

    Недостатки:
    Гіркота та відсутність заявленого аромату
    • Эксперт Rozetka
      Эксперт Rozetka

      Доброго дня, Олексій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

    • Сергей

      Шарика там никакого и не должно быть. Конструкция горлышка похожа на дозаторную, но его нет и не должно быть. А горчинка это как раз фишка премиум-класса ангостуры. Вряд ли вам попалась подделка.

    • Мальцев С***

      Никакого шарика там быть не должно! Вы очевидно путаете этот напиток с водкой!

  • Алексей
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Пробовали на дегустации, этот ром победил среди прочих по всеобщему мнению. Обязательно приобрету.

    Достоинства:
    Очень мягкий и сбалансированный, приятное долгое послевкусие. Аромат с нотами ванили.
    Недостатки:
    Нет