Великий літній розпродаж до −55%
Солнцезащитный флюид Avene Fluid SPF50+ Normal-Combination Skin 50 мл (3282770149074) - изображение 1

Солнцезащитный флюид Avene Fluid SPF50+ Normal-Combination Skin 50 мл (3282770149074)

Код :  392013381

Есть в наличии

851

  • Курьер Meest International (с ЕС)

    99

  • Доставка в наши магазины (из ЕС)

    99

  • Самовывоз из Meest ПОШТА

    99

Оплата. Оплата при получении товара, Оплатить сейчас Картой Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Картой онлайн
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

Krem przeciwsłoneczny Avène Sun to niezbędny element rutynowej pielęgnacji przeciwsłonecznej.<br>Właściwości:<br>- błyskawicznie się wchłania<br>- nie pozostawia białych śladów na skórze<br>- zapobiega reakcjom alergicznym na słońce<br>- chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV<br>Sposób użycia:<br>- Nałożyć na oczyszczoną skórę i wmasować okrężnymi ruchami.

Характеристики

Степень защиты
Тип средства
Область применения
Объем
  • 50 мл
Страна-производитель
Особенности
Класс косметики
Вес
  • 70 г
Страна регистрации бренда
  • Франция
EAN
  • 3282770149074 3282779042581

Отзывы и вопросы

Оценка пользователей 1.5/5
на основе 2 отзыва
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Віктор К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 50 мл. Степень защиты: 50

    Не працює взагалі! Після нанесення на шкіру достатньої кількость, через пару годин перебування на сонці - шкіра починає червоніти від опіків! Це при тому, що до цього у мене був такий самий цей крем, талькі в циліндричній баночці, от він чудово працював. А що в цю упаковку наколотили - взагалі не відомо. Бо і колір інший, і він більш жирний. Але найголовніше те - що він не захищає від сонця взагалі.

    Достоинства:
    немає
    Недостатки:
    не працює
  • Оксана Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 50 мл. Степень защиты: 50

    Не підійшов, як на мене - то лише для сухої шкіри буде добрим.
    Раніше купувала в помпі для всіх типів як і тут і абсолютно все різне.
    Помпа: флюїд білого кольору який не робить ефект маски, а навпаки гарно маскує недоліки і почервоніння шкіри, особливо коли жарко. Шкіра виглядає з невеликим сяйвом, гладка шкіра, приємна на дотик, дуже добре захищає від сонця, економний дозатор.
    Флюїд в тубі: має бежевий колір, дуже жирний, блиск дуже виражений( саме через жирну текстуру), шкіра на дотик неприємна- липне(.
    Очікувала отримати той самий товар, але розчарована. Виробництво максимально все змінили((((

    Достоинства:
    Екологічний матеріал, бежевий колір флюїду не робить ефект маски
    Недостатки:
    Не відповідає попередній серії випуску, жирний блиск, липкий на обличчі, не так добре захищає, як серія в помпі