- АннаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Абсолютно нормальний безалкогольний джин. Люди які пишуть негативні відгуки, мабуть, вважають, що у безалкогольних буде смак як у 40% і це трохи смішно.
Для коктейлів - чудовий варіант, дуже ароматний.- Достоинства:
- Чудовий варіант для джин тоніку коли не можеш пити
- Маргарита Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
якщо шукаєте подарунок людині, яку ви не любите - це саме те
- Достоинства:
- гарна пляшка
- Недостатки:
- смак
- Павел О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Смак дуже хімічний, таке відчуття шо пʼєш хімічний засіб для ванни. Просто жах. Не рекомендую.
- Недостатки:
- З Beefeater навіть рядом не стояв.
- АлінаПродавец: Rozetka. Объем: 0.7
Для жінок та дівчат які на Гв саме то
- СергійПродавец: Rozetka. Объем: 0.7
Випийте краще води з крану ніж це
- Достоинства:
- Жодних
- Недостатки:
- 0%
- Константин Ц***Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Не рекомендую взагалі ще й за такі гроші
- Достоинства:
- немає
- Недостатки:
- як пожував сосну
