Купив точилку не тут, але за такі гроші. Користуюсь вже досить довго. На мою суб'єктивну думку звичайна точилка нічого в ній особливого немає, щоб платити такі гроші. Ножі точить на 3. Все робиш по інструкції, але якогось захвату немає. Деякі види сталі взагалі не точить