Отзывы покупателей о Гейзерная кофеварка Bialetti Moka Express 3 чашки 130 мл Металл (8006363011624)

96 отзывов Код:  7939662
  • Наталья Вирнина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кава дійсно смачна. Хоча я не очікувала, що кавоварка така маленька )))) Але на 2 чашки точно вистачає.

• Марьян Бурый
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудова кавоварка вистачає на дві філіжанки еспресо !

Достоинства:
    Якість
  • Анастасія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Як же я про тебе мріяла, мій італієць)) Як же ти тихенько "шепочеш" коли готуєш мені каву. Мала досвід "роману" з китайською гейзерною кавоваркою. Мало того що вона намагалася обплювати всю плиту і мої руки кавою та ще й торохкотіла так що чути її було аж в іншій кімнаті.

Достоинства:
    Якісний, хороший товар.
  • Ігор Бухаров

Чудова кавоварка. Дякую

• Андрій Сколота
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Перша моя гейзерна. Жодних нарікань до якості виконання. Маю швидку міцну та смачну каву.

Достоинства:
    Якість виконання, бренд з історією.
  • Євген
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

1. якість реально хороша, в мене є китайський аналог та він явно гірший.
    2. інструкція написана на 17 мовах, української немає.
    в ній є дві неточності:
    а) при 150мл води, написано, що на виході буде 130мл. напою. це повна брехня.
    реальний вихід від 100мл до 110мл. в залежності коли знімати з вогню.
    б) страшно смердить прокладка при нагріванні! В інструкції написано, що 1 раз треба чисту воду без кави приготувати, а потім 3 рази приготувати каву, але її не пити. Це теж брехня. такий спосіб лиш замаскує вонь від прокладки, але не усуне запах. Раджу її окремо прокип'ятити декілька раз в значному об'ємі води, з помішуваннями, а вже потім зробити те, що написано в інструкції, але не 1 раз без кави, а разів з 10, якщо не бажаєте ту хімію пити.
    Загалом, враження дуже позитивні, своїх грошей точно вартує, хоча можна було б поставити одну прокладку на запас, так як в інструкції написано, що мінімум 1 раз в рік її треба заміняти.
    ну і мову українську добавити, куди дивляться наші чиновники, жах.

Достоинства:
    Дуже якісна.
    Недостатки:
    неточна інструкція.
    • Валерій

Тільки що залив рівно 150 г води - вийшов рівень десь до низу голки клапану. Зварив доволі міцну каву - десь половина об'єму, злегка втрамбована. На виході, після десь 15 секунд з початку "рохкання" - 127 грамів кави. Щось ви там робите не так, або може помел кави не підхожий.

Прокладка на моєму екземплярі якось не пахла зовсім.

• Євген

Почитайте інструкцію, як користуватися кавоваркою, щоб зварити смачну каву, а не помиї. Якщо робити по інструкції, як радять спеціалісти, каву треба знімати з вогню одразу, як тільки вода почала текти світлого кольору. Це якраз в той момент, коли вона почала 'рохкати', як ви висловились.

Проведіть експеримент: заваріть каву і швидко злийте ту частину, яка тече темного кольору, а потім знову поставте на вогонь і почекайте ті 15 секунд, коли вона 'рохкає', тобто коли вода вже світлого кольору. Спробуйте ці залишки, ту світлу частину. Там якраз будуть 20-30 мл, яких бракує при грамотному запарюванні кави. Може тоді побачите, що за помиї ви п’єте.

В інструкції чітко написано: одразу знімати кавоварку, як тільки кава пройшла через горличко. Там ніде не написано, що треба чекати 15 секунд, поки 'рохкає'.

Про сморід прокладки навіть коментувати не буду. Купіть нову кавоварку, зробіть усе, як я описав, і самі все побачите. А заднім числом ви вже нічого не згадаєте і не побачите, бо кава будь-який сморід переб'є.

• Андрій Сколота
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Саме те, на що розраховував. Чудова якісна кавоварка.

• І_ Ну
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Почну з того,що ‘’забарахлила’’ моя десятирічна,простенька ріжкова DeLonghi.Згадав.що друг колись пригощав кавою із справжньої італійської гейзерної кавоварки,пам’ятаю.що кава смакувала і я купив на ринку якусь невідомого виробництва кавоварку і ...через місяць комусь віддав,бо жахливо було з нею ‘’жити’’ ).Зараз почав розглядати варіанти,читати відгуки,дивитись ролики на ютубі і вибір зупинився на цій красуні.Вибирав,в основному для приготування міцної кави для однієї особи
    Перші враження.Виробник -цієї сріблястої-по всіх ознаках-Італія,дата виготовлення вказана 23\08\2023,оглянув,зовнішньо -все ок’.Промив гарячою водою від змазки,два рази каву зробив і вилив..Третю вже шкода було виливати.Зважив каву в воронці-помістилось у моєму випадку меленої магазинної-16 гр..потвм меленої вдома 19 гр,Води наливав чуть нижче від клапана,там є така рисочка,як жолобок.На виході,на малесенькому вогні,за 5 хв отримав 100 гр міцної кави ,ха другим разом,чуть добавив води і 118 гр кави..Що,приблизно, і очікував.Тепер буду експериментувати з помелом,сортом кави і тд.
    П.с.зернова.недорогий Ambassador Majestic,змелена вдома.мені смакувала більше…

Достоинства:
    бренд.оригінал
    • І_ Ну

Добавлю вражень після місяця+ користування.- дуже задоволений і зручністю користування і власне кавою).Води набираю підігрітої в чайнику.щоб прискорити процес.до серединки клапана(150-160 грам).в верхню частину даю ложку холодної води(підгледів десь),каву мелю звичайною бошівською машинкою(15 вжиків''),кави даю майже до верху ситечка,легенько вирівнюю.і може неправильно роблю,але легенько прижимаю темпером,варю на мінімальному вогні,вогонь виключаю.коли кава добралась до початку носика.потім вона ще якийсь час доливається,паленим лунго не чути..все влаштовує...один мінус,-почав більше кави пити)) раніше пив тільки зрагку,а тепер ще й серед дня смакую )

• Галина Ляденко

Отличная кофеварка

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пакування дуже якісне - коробка та фірмовий пакувальний папір, гарний подарунок.

Лиття глянцеве, пластикові деталі якісні, нагрів на них не передається. Було на корпусі трішки якоїсь напівпрозорої змазки. Витер, вимив, один раз скип'ятив воду.

Здивувало ущільнююче кільце - воно з якоїсь м'якої білої гуми, а не з напівпрозорого силікону. Клапан дуже якісний, з нержавіючої сталі. У відсіку для води виточено бортик, щоб ви бачили скільки води наливати.

Звик одразу - вихід постійно, при наливі до бортику, 125 мл (важив на вагах). Варить стабільно якісно, треба тільки використовувати нормально мелену каву, типу чорної Лавацци, засипати небагато, десь половину (буде нормальна міцність) та злегка формувати ложкою таку собі таблетку.

Достоинства:
    Справжня Італія, пакування, зовнішній вигляд, прекрасно працює
    Недостатки:
    Зам'яке ущільнююче кільце.
    • Валерій

Додам. Інструкція дуже гарного принту, одразу видно що оригінал, на жаль нема української.

У запобіжного клапана є функція очищення від накипу, щоб його не заклинило, як буває на інших кавоварках.

• Олена Самовол

Дуже задоволена!

Достоинства:
    Зручна
  • Алексей Ахметов

Отличный товар

• Олександр Мангушев

Нормально

• Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Свої призначення виконує на 5/5. А більше нічого додати.

Достоинства:
    Смачна кава.
    Недостатки:
    При першому огляді на кавоварці були незначні залишки білого мастила.
  • Михаил Левицкий

Дуже дорого

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудова гейзерка, на деталях фірмові штампи

• Олександр Пилипенко

Відмінна кавоварка.

• Олександр Ваулін

Все норм

• Віктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Резинка має дуже не приємний запах. Механічна обробка бажає кращого, прийшлось обробляти напилком.

• Максим Лукьянович
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Моя первая гейзерная кофеварка, сравнить не с чем.
    Кофе выходит очень крепкий - чего я и хотел. Гораздо крепче, чем такую же порцию кофе кипятком заливать)
    На 1-2 человека в самый раз. Купил стаканчики по 120 мл - в один такой как раз помещается полученный из одного приготовления результат.
    На крышке видны небольшие потёртости.
    Доволен)

Достоинства:
    Небольшая, быстро варит кофе, качественно собрана
    Недостатки:
    Немного неудобно доставать ёмкость с использованным кофе
    • Артем Охріменко

Какая примерно порция кофе (в граммах) на такую идет?

• Максим Лукьянович

Артем, примерно 20 г.
      По прошествии длительного времени хочу добавить, что управляться с этой кофеваркой наловчился. Кофе получается очень вкусным. После полугода использования не вижу на ней практически никаких следов износа. Не протекает, ручка не нагревается. Порекомендовал знакомым - они теперь предпочитают турке такую гейзерную кофеварку

• Олександр Гончар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відмінна кавоварка. Отримав каву з першого разу без проблем. Виходить грамів 100 напою. Люблю в міру міцну каву, тому мені одному саме те. Головне - рівномірно розподіляти мелену каву по об'єму сита.

• Андрей Латий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якби не резинка, ідеальна.)))

Достоинства:
    Відповідає опису.
    Недостатки:
    Ущільнююча прокладка (смердить)
  • Карина М.

Дуже хороша кавоварка.

• Валентин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Будьте уважними при замовленні, якщо почитати коментарії - багато у кого з дефектами. В моєї сильно хитається ручка і кришка, збірка досить нестабільна. Я не особливо звертав на це увагу, так як кава виходить найкраща, і в інших аспектах кавоварка топ. Але в останній час почав зважувати каву, і більше за 77 грам мені не вдалось отримати жодного разу. А це суттєво менше заявленого.

Достоинства:
    Міцна, найкраща кава
    Недостатки:
    Частий брак
    • Роман

130 мл - не це вихід кави, а вхід води. У нижньому відсіку

• Алексей Савицкий

Робить дуже смачну каву

• Вадим Таций
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кавоварку забрав 16.10.23 все було добре,але сьогодні замість кави вона бризкае паром,написав в підтримку,відповіли що гарантійний термін 14 днів, от і вся відповідь.

Достоинства:
    Не помітив
    Недостатки:
    Прослужила два тижні
    • Роман

Треба дуже міцно закручувати верх і низ. А зберігати треба в розібраному стані, витягаючи силіконове кільце. Якщо не допомагає - то замінити силіконове кільце

• Богдан Соломка

Класика.

Достоинства:
    Перші та кращі
    Недостатки:
    На руків'ї розводи від лиття, не італійська естетика
  • Денис Андрєєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кофеварка очень хорошая, кофе отменный

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Обалденная насоящая оригинальная итали кофеварка. У меня есть старая лет 6 назад приобрел. Заметил, что новая немного усовершенствована!
    Появился ободок уровня воды перед клапаном и больше надписей, четче фиксация крышки в верхнем положении. И блестиит, аж сияет!
    130 (написано 3 порц.) как раз на одну чашку норм.
    270 (6 порц.) у нас идет на две чашки.

Достоинства:
    качество и красота
    Недостатки:
    не замечено
  • Богдана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кавоварка красива і оригінал точно, це вже третя моя Bialetti, тому я впевнена. Ця мені подобається своїм мінімалізмом і чистим блиском, бо попередні дві кольорові, і фарба з часом втрачає "товарний" вид.
    АЛЕ: в цій всередині був шматочок чогось прозорого масненького, на вид як желе якесь але дуже жирне. Вимила її гарненько, скип'ятила спочатку просто воду як зазначено в інструкції - смерділо страшно... Зварила першу тестову каву - запах далі жахливий, і цей запах мене лякає - це так має бути, як його позбутися? З попередніми двома кавоварками такого не було. І ото прозоре желейне мастило не вимивається, кавоварка досі масна на дотик

Достоинства:
    Красива, мінімалісьмчна, блискуча
    Недостатки:
    Смердить жахливо, не вимивається "желейне" мастило, що було всередині, кришка закривається/відкривається дуже туго, наче заїдає
  • Юлія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Давно хотіла придбати. Нарешті, цей день настав. З Італії вирішила не везти, знайшла на розетці навіть трохи дешевше. Схоже на оригінал, але є певні плями на корпусі і дні, тому не знаю.
    У будь-якому випадку кава виходить дуже насичена і смачна.

Достоинства:
    Смачна кава. Чомусь дешевше, ніж у фірмовому магазині в Італії.
    Недостатки:
    Плями на металі, розхитана кришка. Кави з кавоварки на 3 чашки ледь вистачає одному. Але це не недолік, а скоріше особливості національного споживання кави.
    • Роман

Бо одне класичне еспрессо має об'єм 25-35 мл

Потому что это не порция пива или кваса( Пару глоточков и кофе нет. 50-60мл и все.

• олег киданов

Отличная кофеварка.

Достоинства:
    Количество кофе как раз для меня.
  • Валентина Ткаченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Об’ма достатньо, а як що додати молока, то до 200мл виходить і кофе всеодно класно відчувається

Достоинства:
    Дуже смачний кофе варить
    Недостатки:
    не знайшла

Дякуємо за відгук!
      Сподіваємось що, Гейзерная кавоварка Bialetti Moka Express будуть Вас радувати.

• Наталя
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже хороша кавоварка, точно оригінальна якість.
    За вагою вона важче, ніж дешеві аналоги, відчувається благородність, коли береш в руки.
    Кава виходить досить міцною та насиченою, але у мене чомусь виходить не заявлені 130 мл, а тільки 100, інколи навіть менше, решта води залишається в нижньому резервуарі, тому кави вистачає тільки на одну чи дві чашки.
    Можливо я щось не так роблю, але вже по різному пробувала, не виходило.
    Але в цілому покупкою я задоволена)

Достоинства:
    Якість, оригінальний товар, швидко та смачно варить каву
    Недостатки:
    Треба наловчитися, об'єму вистачає на двох людей.

Сподіваємось що, кавоварка Bialetti Moka Express 3 буде Вас радувати

• елена радаева
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кавоварка сподобалась .об'єм як раз на одну чашку. Пів чашки кави і половина молока можна капучинатором взбити.супер.

Дякуємо за відгук!
      Сподіваємось що, кавоварка Bialetti New Moka буде Вас радувати.

• Олександр Самосеєнко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудова кавоварка. Якщо робити каву на 250-300мл можна пів чашки молока і инша половини чашки буде кава. Кава виходить неймовірна.

Достоинства:
    Якість

Дякуємо за відгук!
      Сподіваємось що, кавоварка Bialetti Moka Express 3 чашки 130 мл буде Вас радувати.