Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Блиск для губ з ментолом UNICO AMOUR Lip Gloss 10 мл червоний - изображение 1

Блиск для губ з ментолом UNICO AMOUR Lip Gloss 10 мл червоний

Код :  536123724

Есть в наличии

656

590

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
от 99  x 6
Оплата частями от ПриватБанк
ПриватБанк
от 197  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
от 197  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
от 197  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
от 197  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
от 197  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовывоз из магазинов Rozetka

    Бесплатно

  • Самовывоз из Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из почтоматов Новой Почты
    или бесплатно со

    Тариф перевозчика

  • Самовывоз из УКРПОЧТЫ

    Тариф перевозчика

  • Курьер Новой Почты

    Тариф перевозчика

Оплата. Оплата при получении товара, Apple Pay, Google Pay, Оплата картой Visa/MasterCard, Оплата на счет продавца, КК - инстолмент
В настоящий момент использование бонусов на данный товар недоступно.
Гарантия. Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества.. 
 
 
 

Описание

! [CDATA [

Блиск для губ з ментолом UNICO AMOUR Lip Gloss with menthol - бестселер бренду, що створює неймовірно соковитий та глянсовий фініш, покращує загальний вигляд губ, робить їх м'якими та пухлими. Щільна гелева формула заповнює та згладжує вуста, а завдяки ефекту охолодження ще й збільшує візуальний об’єм. 

Інноваційний засіб UNICO містить природні емоленти та воски, які створюють невагому плівку на губах, захищаючи їх від пересихання та тріщин. Водночас надають ефект рідкого скла, тобто створює розкішне сяйво, візуально додаючи губам об’єму. А м’який аплікатор забезпечує точне й ніжне нанесення.

Блиск для губ від UNICO - це must have у кожній косметичці, адже він виконує як декоративні, так і доглядові функції, утворюючи захисний бар’єр від зовнішніх подразників.

Активні компоненти: 

  1. Ментол — делікатно охолоджує губи та збільшує циркуляцію крові, тож губи стають більш пухкими та візуально збільшеними.
  2. Олії рисових висівок та жожоба — різносторонньо доглядають за губами, захищаючи їх від пересихання та тріщин.
  3. Вітамін Е — антиоксидант, який покращує загальний вигляд губ, робить їх мʼякими та пухкими.
  4. Абсолют дамаської троянди — надає засобу надзвичайно приємний аромат пелюсток троянди, який ненавʼязливо відчувається протягом всього нанесення на губи.

Об'єм: 10 мл

Країна виробник: Україна

Спосіб використання: нанесіть блиск на губи та розподіліть за допомогою аплікатора. Для насиченішого відтінку можна нашаровувати продукт.


Склад: Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Palmitate, Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Isononyl Isononanoate, Oryza Sativa Bran Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Tocopherol Acetate, Macadamia Nut Seed Oil, Menthol, Silica Dimethyl Silylate, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Rosa Damascena Absolute.

]]

Отзывы и вопросы

Отзывов еще нет

Станьте первым, кто поделится своим мнением!