- Андрій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прикольні, смачні, але через те що це висохше желе, додавши їх в страву, яка містить вологу (творожна запіканка, лінивий чізкейк), вони розбухають і виходить звичайне желе
- Достоинства:
- смачне
- Недостатки:
- дорогувато, розбухають якщо додати у страву де є надлишок вологи
Представник постачальникаДобрий день, Андрій!
Дякуємо, що приділили час та поділилися з покупцями своїми враженнями.
- Дмитро Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличное украшение для кулинарных изделий. Рекомендую!
- Достоинства:
- Качество, цена
- Недостатки:
- Нет
Представник постачальникаДобрий день, Дмитро!
Дякуємо, що приділили час та поділилися з покупцями своїми враженнями. Ми раді, що вам сподобався наш продукт.
Я й сам їх люблю ;-)
Смачного, звертайтесь ще!
- Анна Е***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачні! Немає хімозного присмаку.
- Достоинства:
- Як натуральні фрукти
- Недостатки:
- Немає
Представник постачальникаДобрий день, Анна!
Дякуємо, що приділили час та поділилися з покупцями своїми враженнями. Ми раді, що вам сподобався наш продукт.
Смачного, звертайтесь ще!
- Андрей С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Нвмає ніякіх пахощів хімії !
Дуже смачні !
Дякую
Представник постачальникаДобрий день, Андрій!
Дякуємо, що приділили час та поділилися з покупцями своїми враженнями. Ми раді, що вам сподобався наш продукт.
Смачного, звертайтесь ще!
- Володимир Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Рекомендую, за свою ціну цілком хороші
Представник постачальникаДобрий день, Володимир!
Дякуємо, що приділили час та поділилися з покупцями своїми враженнями. Ми раді, що вам сподобався наш продукт.
Смачного, звертайтесь ще!
- МихайлоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Бомбезні! Класно додавати в каші, у випічку, просто їсти. Брали на пробу мікс, тепер треба взяти окремі смаки.
- Достоинства:
- Смачно, зручна упаковка, адекватна ціна
- Недостатки:
- Немає
Представник постачальникаДобрий день, Михайло!
Дякуємо, що приділили час та поділилися з покупцями своїми враженнями. Ми раді, що вам сподобався наш продукт.
Смачного, звертайтесь ще!
