Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Пластик Creality Hyper PETG Filament для 3D принтера 1 кг 1.75 мм Черный (3301030043)

Код:  468342079
Оценка пользователей 4.6/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    3 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пока что пробую, до этого были ноунеймы, после них креалити обычный в пластиковой шпуле, сразу заметно что этот пластик более хрупкий на тех же режимах что и обычный петг на пластиковых шпулях, распечатал прямоугольник 120х12х5 с 5% заполнением и сломал его, треснул как деревянный, а с тем обычным он гнулся, при чем чем дальше гнешь тем сложнее, а тут и легче и сломался в итоге.. может температуры не держит 245, хотя какой тогда смысл если для объема 30мм3/с нужно именно столько... Он более текуч но не более теплопроводен, так что греть нужно все равно, а он хрупкий.. одни минусы пока, более текучий значит больше соплей, хуже мосты, остаточное давление в сопле быстрее выйдет, и быстрая печать уже не такая простая. В общем печатать можно, он менее вязкий, но по прочности не ясно, у креалити и так не лучшая межслойная адгезия среди всех пластиков на рынке..

    Достоинства:
    Более текучий, в целом пойдёт.
    Недостатки:
    Более текучий, дороже обычного.
  • Иван З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нормальный филамент

    Достоинства:
    Качество
    Недостатки:
    Иногда запутаный
  • Євген П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Пластик, як завжди, дуже якісний, таким користуватися одне задоволення

  • Єва
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Сумнівалась, бо рейтинг не дуже, але терміново був треба PETG темного кольору у найкоротші терміни доставки, тому взяла 1 катушку на пробу.
    З першого разу надрукував без проблем. Зараз друкує 4-та партія без втрати якості. Налаштування вже були підготовлені під інший PETG від Creality, і під цей лягли ідеально, тому просто продовжила друк після заміни катушки.
    Єдине - хтось писав, що йому попався такий філамент вологий з коробки, тому після роспаковки просушила десь години 4, про всяк.
    Чим Hyper відрізняється від звичайного поки не зрозуміло. Блищить сильно, може комусь важливо щоб фігура сильно виблискувала.

    Достоинства:
    Простий, друкує при звичайних PETG налаштуваннях
    Недостатки:
    Hyper трішки дорожчий звичайного
    • Павло К***

      Не сравнивал с простым, но Hyper , можно печатать на более высоких скоростях

  • Владислав К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Перший раз коли брав цю бабіну думав викинув гроші на вітер ,але після експериментів знайшов режими друку ,але скажу одразу в мене к1с , можливо для відкритого принтеру будуть інші параметри. Робота з цим пластиком чим класна ,поверхня виходить глянцева рівна на різних швидкостях міняв тільки температуру в камері а так 230-240 градусів сопло стіл 60-70 градусів , гарно промажте перед стартом пластину і все працює. друкував і 0.1 і 0.3 вистою агдезія між слоями норм якщо правильно вибрати кількість сінок і заповнення, інколи бажано сушити періодично

    Достоинства:
    Міцність надійність гнучкість
    Недостатки:
    поки не знайшов