З прошивкою біоса справився відмінно, вже думав нести комп в ремонт,але по-перше вирішив сам спробувати прошити біос, і все вийшло, більше проблем було зкомплектувать потрібний файл біос.
Працює, розмір менший ніж очікував (дуже маленький), металевий корпус, можливість змінити орієнтацію виведення інформації та її розмір. В цілому - все добре
Чудова річ. Кожен поважаючий себе інженер електронщик - маст хев. Із под Лінуха взагалі як рідний, ніяких тобі драйверів, чи спеціалізованого софта. flashrom від Лінуха все шиє, як на заводі. Отже купуйте, рекомендую