- Юрій З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Коричневый. Размер: 45
все ок
Представник постачальникаДобрий вечір.
Дякуємо за замовлення, носіть з задоволенням.
- Эдуард В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый. Размер: 44
Якісні, хоча зустрічається місцями клей на підошві. Ношу тиждень, повний відгук буде пізніше.
Представник постачальникаДобрий день.
Дякуємо за інформацію.
Ваш відгук є дуже важливим і цінним для нас.- Андрій Т***
Вітаю, Едуард.
Чи могли би ви доповнити свій відгук? Вже чимало часу пройшло, і мені цікаво наскільки черевики варті уваги.
Представник постачальникаДобрий день.
Нам дуже приємно читати такі відгуки.
- Тетяна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый. Размер: 43
Качественный товар
- Достоинства:
- Удобные, лёгкие ботинки
Представник постачальникаДобрий день.
Дякуємо Вам за замовлення! Носіть з задоволенням!
- Харків Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый. Размер: 44
Классные боты! Идут размер в размер . Смотрятся товарно, удобные , лёгкие.
- Достоинства:
- Цена, качество.
- Недостатки:
- Ненашел
Представник постачальникаДобрий день.
Дякуємо Вам за замовлення! Носіть з задоволенням!
- Катерина З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый. Размер: 41
Дуже зручні, мають гарний вигляд
- Достоинства:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- Поки не виявлено
Представник постачальникаДобрий день.
Дякуємо за позитивний відгук.
Раді, що обрали наш бренд.
- Валерий Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый. Размер: 45
Чудовий товар за таку ціну.
- Достоинства:
- Ціна, якість.
- Недостатки:
- Не виявив
Представник постачальникаДякуємо за позитивний відгук.
Раді, що обрали наш бренд.
- Олександр А***Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый. Размер: 43
Хочу залишити враження про ці кроси, хоча купував не тут, а в Польщі .Ходжу в них вже третій сезон .За цей час змінив шнурки і устілки(товсті із повсьті-так зручніше).,,Педалямиʼʼ задоволений на всі 200%
- Достоинства:
- Дуже зручні ,легкі ,мʼягка і пружна підошва,при невеликих морозах можна з комфортом ще ходити
- Недостатки:
- Дууууже слизькі!
Соответствие размеру
Соответствует
Комфортно для температуры до
0°C
