Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Соджу FUNJU Mango-Passion 0.35 л 15% (4823122207265)

Код:  545463192
Оценка пользователей 4.06/5
на основе 17 отзывов
  • 5 звезд
    10 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    3 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Наталія М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На запах приємне , смак на любителя

    Недостатки:
    Не сподобалося
  • Александра А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Очень вкусный напиток! Даже мешать ни с чем не надо: лёд,трубочка и вперёд..
    Думала будет крепким,но алкоголя всего 15%. Заходит очень легко, не пьянит, просто расслабляет.

  • Гузь Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Смачне соджу.Не має хімічного присмаку.Дизай пляшки стриманий.

  • Сергій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Горілка набовтана в дніпровській області. Від соджу лише назва

  • Вікторія Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Смачне)

  • Віолетта С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На любителя, як по мені: запах сиропу, а смак схожий на горілку, але отримувачу подарунку сподобалось

    • Дмитро Д***

      Ви дарували українське соджу в подарунок?:)

  • Євгеній
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Решил попробовать, качество приятно удивило, на вкус - хорошо. подойдёт и для компании, и просто расслабиться вечером. Рекомендую.

    Достоинства:
    Хороший вкус, цена
  • Ганна Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мені не дуже сподобалося,як розбавлена горілка з сиропом

    Достоинства:
    Цікаво спробувати на один раз
    Недостатки:
    Дорогувато
  • Леся К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Смачний Соджу , не гірший за японський , мені сподобались одні смаки , чоловіку інші. Хотілося б вже новинок з іншими смаками

    • Олена П***

      соджу - це корейска водка, при чому тут саке ?

    • Представник постачальника

      Олена, вітаю!
      Не зовсім розумію питання, саке - тут точно ні до чого)

  • Ольга П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    Чудовий напій.

  • Вікторія П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мне очень понравилось, необычный напиток, приятный на вкус. Под суши, пиццу - самое то, как по мне. Теперь буду знать чем удивить подруг)) не заезженный напиток типа шампанского и тд

  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    ідеальна ціна та якість
    на смак як трушний корейський соджу

    Достоинства:
    яскравий смак та чудова ціна
    Недостатки:
    ніяких
  • Ольга
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Реально похож на корейский соджу! Мне понравилось)

  • Олексій І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Навіщо робити такий продукт?! Вкус спирту і більше нічого!!!

    • Представник постачальника

      Шкода, що Вам не сподобалось. Це класичний корейський Соджу, саме цей напій є одним з найпопулярніших у світі!

    • Олександра

      Це Корейська слабоалкогольна водка, яка виготовляється згідно їх рецептам, а не просто спирт

  • Марія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Чоловік купив, дуже сподобалось) Пробували соджу від джинро, у них навіть якісь схожі нотки є

    Достоинства:
    Смачно і недорого
  • Олена П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    Зовсім не сподобалося. Це зовсім не схоже на корейське соджу. Дуже відчувається спирт та якась хімічна фруктова есенція. Немає м'якості та приємного післясмаку, як у справжнього соджу. Більше не куплю. Купила різні – манго, кавун, цирус – у кожному в ніс б'є спирт.

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук. Щодо хімічних есенцій - продукт виготовлено використовуючи виключно натуральні ароматизатори ( тобто якщо це манго, то продукт з натуральним екстрактом манго ). Це не хімічно виведена харчова добавка, а натуральний екстракт.
      Щодо смаку - продукт було виготовлено під керівництвом корейського технолога, чітко дотримуючись корейських стандартів.
      Це справжній соджу! Вживаючи віскі із більш вираженим присмаком спирту, не можемо сказати, що віскі із менш вираженим присмаком є несправжнім.
      Шкода, що Вам не сподобалось. Ще раз, радимо вживати охолодженим, саме тоді смак розкривається наповну!

    • Олена П***

      нажаль, нема можливості відповісти постачальнику. Продукт смакували охолодженним ! Дуже дивна агресивна відповідь від виробника , замість того, щоб удосконалювати свій продукт , ви так реагуєте.
      Повторюю - ваше "соджу" несмачне !
      На смак, як підробка від орігіналу .

  • Денис С***
    Продавец: Rozetka

    Странный совет – пить охлоджённым для раскрытия вкуса.
    Как раз наоборот, советуют пить тёплым для раскрытия вкуса соджу. Все корейцы шарят.)

    • Представник постачальника

      Ви помиляєтесь. На сьогодні вживання соджу кімнатної температури - велика рідкість. У барах та ресторанах Кореї напій подається з холодильника.

    • Денис

      Я кореец и не разу не сталкивался что бы мне предлагали выпить соджу в теплом виде, да и вообще любой другой алкоголь разве пьют в теплом виде?

    • Володимир Б***

      Традиція "пити з холодильника" з'явилась коли був "сухий закон" в США і "шмурдяк" пити теплим було неможливо. Тому почали охолоджувати майже до нуля, щоб не чути "аромату".
      Для "корейца" - у всьому світі віскі п'ють при температурі 18-20 градусів, а коньяк 18-22 і ще гріють в руках келих.
      А українці самогон теж завжди пили "кімнатної температури" :).