• Сейф взломостойкий Griffon CL II.50.E - изображение 1
 • Сейф взломостойкий Griffon CL II.50.E - изображение 2
Сейф взломостойкий Griffon CL II.50.E - изображение 1
Класс взломостойкости
Возможность анкерного крепления
Габариты (ВхШхГ)
 • 49x46x44 см
Сейф по типу защиты

Описание Сейф взломостойкий Griffon CL II.50.E

Взломостойкие сейфы Griffon серии CL II сертифицированы по второму классу ДСТУ EN 1143-1 и имеют толщину защитного слоя — 40 мм. Отвечают классу огнестойкости LFS 30P по ДСТУ EN 15659.
Ключевые особенности сейфов серии CL II – наполнение их стенок фортификационным бетоном, что позволяет во много раз увеличить степень безопасности и повысить уровень защищенности от возможного взлома и четырехсторонняя ригельная система. Сейфы серии CL II комплектуются сертифицированными сейфовыми замками – STUV или M-LOCKS и немецкой термолентой BASF.

Характеристики Сейф взломостойкий Griffon CL II.50.E

Система запирания двери
 • Ригельная
Особенности
 • электронный кодовый сейфовый замок M-LOCKS (Нидерланды), сертификат класса VDS 2
Количество дверей
 • 1
Тип покрытия
 • лако-красочное покрытие
Класс взломостойкости
Толщина боковых стенок
 • 40 мм
Толщина лицевой панели
 • 40 мм
Внутренние габариты (ВхШхГ)
 • 39.4x38x29.6 см
Возможность анкерного крепления
Смотреть все характеристики →

Дополнительные материалы Сейф взломостойкий Griffon CL II.50.E

Отзывы покупателей 1

 • Сергій
  • Продавец: Rozetka

  Користуюся даним виробом один місяць і вирішив написати відгук про даний сейф.
  Сейф вибирав з дружиною довго і прискіпливо. Хотілося щось хороше і якісне. Після багатьох прочитаних відгуків вибір впав на дану модель (хотіли купити щось дешевше але вирішили якщо купувати то раз і на довго. Як кажуть із запасом). Основною перевагою для нас було вогнезламостійкий.
  Переваги.
  Перше враження відносно не великий але дуже тяжкий (це звичайно перевага. Адже навіть не закріпленим одна людина з дуже великими зусиллями здвине його з місця). На зовнішній вигляд дуже "симпатичний". Якісний електронний замок. Місткий. Для домашнього використання саме те що потрібно.
  Недоліки.
  Нажаль за дану ціну їх не повинно бути але вони є. Це якість фарбування. Особливо в середині сейфа. Коли придивитися воно в деяких місцях дуже погане. Проявляється іржа !!! Не помітив при отримані товару. Адже даний недолік знаходиться в такому місці куди відразу і не заглянеш, а можливо він проявився лише зараз (хоча сейф стоїть в квартирі в сухому місці.).
  Особливо мене ще вразило пакування даного товару. Воно не надійне. Мені сейф прийшов з подряпаним дном. Дном сейф стояв на піддоні. Картонна коробка в яку був запакований сейф захищала його лише зверху (вона була без дна). Моя думка така що сейф притягнули до піддона і поставили на нього. Хоча повинно було бути навпаки. Звичайно це вливає на його функції і естетичний вид. Однак не приємно. Також окремо хотілося б сказати про пакування полички. Вона була обтягнута два рази пакувальною плівкою і просто покладена в середину сейфа. Хоча на мою думку її потрібно було якось закріпити, щоб при транспортуванні вона не «бовталася» в середині сейфу і не дряпала стінки. Що в моєму випадку і сталося. Присутні невеличкі подряпини в деяких місцях в середині сейфу.
  Висновок. Сейф сам по собі на перший погляд не поганий. Хоча як він буде служити "покаже час". Надіюсь все буде гаразд.
  Нажаль прийдеться самому за власний кошт усувати заводські недоліки і недоліки створені поганим пакуванням продавця.
  p.s. Не погано було б щоб дана модель вироблялася з тканиною оббивкою в середині і ще однієї додатковою поличкою. Це вже пропозиція для виробника :)

  Достоинства:
  Вогнезламостійкий . Якісний електроний замок.
  Недостатки:
  Якість фарбування. Упаковка товару.
Смотреть все отзывы →

* Производитель оставляет за собой право на внесение изменений в конструкцию, дизайн и комплектацию товара без предварительного уведомления Покупателя.