- Артем А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Добрий товар, вже другий такий купую
- Достоинства:
- Легкий
- Недостатки:
- Товар на один два сезони, зараз всі такі, навіть професійні попадаються
- Калиниченко В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купував для обрізки саду. Гілки до 3 см.-ріже дуже гарно і без зусиль. За 4 години роботи не затупився. Ріжуча частина та наковальня скрілені між собою ботом та гайкою. Краще ріже, якщо зрізати гілку під кутом
- Достоинства:
- Ручки із алюмінію. Ріжуча частина - ін надійного металу
- Іван З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Нормальна якість, відповідає вартості.
- Анатолій О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Цей гілкоріз не то що не раджу, а застерігаю від його покупки. Зрізав декілька гілок товщиною 1,5 - 2,5 сантиметра і ріжуча частина по краях заточки отримала зазубрини. Я їх акуратно точильним каменем убрав. Після цього не пробував різати оскільки почало темніти.
- Достоинства:
- У гарній упаковці
- Недостатки:
- Ріжуче лезо із м'якої сталі
Представник постачальникаДобрий день, Шановний Анатолій!
Дякуємо, що обрали інструмент GRUNTEK! Це обвідний гілкоріз і він розрахований на обрізку живих зелених гілок. Ми можемо припустити, що Ви різали ним сухі гілки, тобто використовували не за призначенням. Якщо це не так, то пропонуємо гарантійну заміну гілкоріза. Для цього зверніться, будь ласка, до менеджера, який приймає замовлення.
- Олена К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гілкоріз прийшов у гарній упаковці. Спробувала в роботі лише один раз: підрізала виноград. Інструмент зручний, легкий у використанні, добре ріже товсті
гілки. Рекомендую.- Достоинства:
- Легкий на вагу та в роботі.
- Недостатки:
- Немає.
- Андрій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прийшов гарно запакований гілкоріз. На вигляд -товар гарної якості.не важкий,завдяки алюмінієвим ручкам
- Достоинства:
- Невелика вага,дуже гострі леза
- Недостатки:
- Немає
- СергійПродавец: Rozetka
Цей гілкоріз не раджу нікому,лезо зроблене з м'якого металу,після обрізання кількох гілок яблуні з'явилися зазубрини,перестав різати.Купував у Києві не на розетці,продавець-консультант вибачаюсь набрехав порадивши як якісний товар.некупуйте ніхто це дарма витрачені гроші
