Пила садовая обрезная Gruntek (295500300)

Отзывы покупателей о Пила садовая обрезная Gruntek (295500300) 26

Чекав чогось кращого. Хоча ціна... Погане заточування (тупа). Пилка вкрита лаком, мабуть для товарного вигляду, бо сталь не корозійностійка. Перший тест: абрикосова гілка діаметром 4 см пиляв дуже довго, як для такої тонкої гілки, відпиляти можна, але без задоволення))) Можливо після того як повідпадає лак і натфелем поправити заточку, почне хоч трохи пиляти. Короче не рекомендую.
Достоинства: Ціна
Недостатки: Не ріже
#31720934
Достоинства: После 15мин работы: режет, быстро, удобно ;рекомендую.
Недостатки: Время покажет
Достоинства: Пилка чудова.Бере гілки товщиною 3-7 см.Ріже швидко.
Недостатки: Поки не знайшов
Покупкою задоволений. Для домашнього саду саме те. Почистив нею за декілька днів біля 50 дерев. Зручна, гострі зубчики, крепка рукоятка, лезо не гнеться. Єдине, хотілося б мати гостріший кінець полотна, так можна обрізати від стовбура маленькі гілки. Але й до такої можна звикнути. За такі гроші, пилка добра. При умілому користуванні прослужить не один рік.
Достоинства: Ціна-якість.
Недостатки: Не замітив.
отличная пила за такие деньги , пилит хорошо, даже получилось старую вишню спилить , хотя она рассчитана на небольшие ветки
Есть пилы и по лучше :( цена качеству соответствует
Достоинства: удобная
Отличная пила, ветки режет легко. Доски тоже можно, но не знаю какой ресурс будет.
Достоинства: Острая
Недостатки: Не обнаружил
Лёгкая, удобная, быстро режет.
Достоинства: Лёгкая, удобная, быстро режет
Недостатки: нету
Чудова пилка. Мені сподобалось. Багато не працював, лише випробував. Але перші враження хороші. За таку ціну гарна якість.
Достоинства: Хороша сталь та заточка .
Недостатки: Поки непомітив.
влад морозовУже купил
Доречі, виробник Германия. Немає жодної маркіровки що вироблено в Тайвані. Буває що маркують країну володаря бренду , і окремо країну виробництва. Але тут все вказує лише тільки на Германію.
Дуже непогана пилка. Ріже рівно, під час роботи не гнеться. Ручка зручна. Гостра. Не треба думати, куди її примостити під час роботи на дереві чи драбині - є чохол, який можна підвісити на пояс.
Достоинства: Зручна, гостра, не гнеться.
Недостатки: В чохлі пилка ніяк не закріплюється. Доведеться якусь резинку вчепити, щоб випадково не вилетіла, коли футляр зачепиться за гілку. Хоча таке буває дуже рідко))
влад морозовУже купил
Просто сильніше натисніть на пилку коли вставляєте її у чохол . Вона чудово туди сяде, і буде міцно там триматися.

Достоинства
Недостатки