Пила садовая обрезная Gruntek (295500300)

Отзывы покупателей о Пила садовая обрезная Gruntek (295500300) 27

Виконує свою роботу в повному обсязі. Хороша заточка, полотно не гнеться, компактна. Свої гроші повністю виправдовує.
Достоинства: Гостра, компактна
Чекав чогось кращого. Хоча ціна... Погане заточування (тупа). Пилка вкрита лаком, мабуть для товарного вигляду, бо сталь не корозійностійка. Перший тест: абрикосова гілка діаметром 4 см пиляв дуже довго, як для такої тонкої гілки, відпиляти можна, але без задоволення))) Можливо після того як повідпадає лак і натфелем поправити заточку, почне хоч трохи пиляти. Короче не рекомендую.
Достоинства: Ціна
Недостатки: Не ріже
#31720934
Достоинства: После 15мин работы: режет, быстро, удобно ;рекомендую.
Недостатки: Время покажет
Достоинства: Пилка чудова.Бере гілки товщиною 3-7 см.Ріже швидко.
Недостатки: Поки не знайшов
Покупкою задоволений. Для домашнього саду саме те. Почистив нею за декілька днів біля 50 дерев. Зручна, гострі зубчики, крепка рукоятка, лезо не гнеться. Єдине, хотілося б мати гостріший кінець полотна, так можна обрізати від стовбура маленькі гілки. Але й до такої можна звикнути. За такі гроші, пилка добра. При умілому користуванні прослужить не один рік.
Достоинства: Ціна-якість.
Недостатки: Не замітив.
отличная пила за такие деньги , пилит хорошо, даже получилось старую вишню спилить , хотя она рассчитана на небольшие ветки
Есть пилы и по лучше :( цена качеству соответствует
Достоинства: удобная
Отличная пила, ветки режет легко. Доски тоже можно, но не знаю какой ресурс будет.
Достоинства: Острая
Недостатки: Не обнаружил
Лёгкая, удобная, быстро режет.
Достоинства: Лёгкая, удобная, быстро режет
Недостатки: нету
Чудова пилка. Мені сподобалось. Багато не працював, лише випробував. Але перші враження хороші. За таку ціну гарна якість.
Достоинства: Хороша сталь та заточка .
Недостатки: Поки непомітив.
влад морозовУже купил
Доречі, виробник Германия. Немає жодної маркіровки що вироблено в Тайвані. Буває що маркують країну володаря бренду , і окремо країну виробництва. Але тут все вказує лише тільки на Германію.

Достоинства
Недостатки