Клавиатура проводная HATOR Rockfall EVO TKL Kailh Optical (HTK-632)

51 отзыв

Код:  246775237

Тип клавиатуры
Подключение
Раскладка
Совместимость с ОС

Клавиатура проводная HATOR Rockfall EVO TKL Kailh Optical (HTK-632)

51 отзыв

Код:  246775237

Продавец:

2 999

1 999

Нет в наличии

808

Гарантия. 24 месяца Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

ROCKFALL EVO TKL
HATOR ROCKFALL EVO TKL
HATOR Rockfall EVO TKL – надшвидка оптична ігрова клавіатура. Максимум лаконічності та ефективності: ця клавіатура залишить вам більше вільного місця на робочому столі без втрати продуктивності.
Клавіатура дротова Hator Rockfall EVO TKL Optical Kailh USB (HTK-630)
ОПТИЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ KAILH OPTICAL BLACK ГАРАНТУЮТЬ НЕЙМОВІРНУ ШВИДКІСТЬ СПРАЦЬОВУВАННЯ В 0,2 МІЛІСЕКУНДИ І МАЮТЬ РЕСУРС В 80 МЛН. НАТИСКАНЬ.
ROCKFALL TKL EVO СТВОРЕНА, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ МАКСИМАЛЬНУ ПРОДУКТИВНІСТЬ ПІД ЧАС НАЙВИЩИХ НАВАНТАЖЕНЬ. ЗАВДЯКИ МЕТАЛЕВІЙ ПЛАСТИНІ, ПОСИЛЕНІЙ ДРУКОВАНІЙ ПЛАТІ ТА МІЦНОМУ КОРПУСУ, ВИ ЗАВЖДИ БУДЕТЕ ВПЕВНЕНІ В НАДІЙНОСТІ СВОЄЇ КЛАВІАТУРИ.
ТОЧНІСТЬ НЕ МАЄ МЕЖ. ЧАСТОТА ОПИТУВАННЯ ДО 1000 ГЦ ДОЗВОЛЯЄ МИТТЄВО РЕЄСТРУВАТИ КОЖНЕ НАТИСКАННЯ КЛАВІШІ, А ФУНКЦІЯ N-KEY ROLLOVER ОЗНАЧАЄ НУЛЬ ПРОПУЩЕНИХ НАТИСКАНЬ КЛАВІШ – НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, СКІЛЬКИ НАТИСКАНЬ ОДНОЧАСНО ВИ РОБИТЕ.
ПОВНОЦІННЕ RGB ПІДСВІЧУВАННЯ З МОЖЛИВІСТЮ НАЛАШТУВАННЯ КОЖНОЇ КЛАВІШІ – ВИБІР З 16,8 МІЛЬЙОНА КОЛЬОРІВ. П’ЯТЬ РІВНІВ ЯСКРАВОСТІ ТА РІЗНОМАНІТНІ ПОПЕРЕДНЬО ВСТАНОВЛЕНІ ЕФЕКТИ.
ОДНА З ГОЛОВНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ОПТИЧНИХ ПЕРЕМИКАЧІВ – МОЖЛИВІСТЬ ЇХ ГАРЯЧОЇ ЗАМІНИ. ВИ МОЖЕТЕ РОЗПОДІЛЯТИ РІЗНІ ТИПИ ПЕРЕМИКАЧІВ ПО ЗОНАМ КЛАВІАТУРИ НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД.
Надійні та приємні на дотик PBT кейкапи подвійного лиття мають бездоганне нанесення всіх символів зі стовідсотковим підсвічуванням.
РОЗМІРИ
Клавіатура дротова Hator Rockfall EVO TKL Optical Kailh USB (HTK-630)
Довжина:
360 мм
Ширина:
133 мм
Висота:
36 мм
Вага:
900 г
Довжина кабелю:
1800 мм
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кількість клавіш:
87
Тип піключення:
USB 2.0/3.0
Частота опитування:
1000 Гц
Підсвітка:
RGB на 16.8 млн. кольорів
Тип перемикачів:
Kailh Optical Switches (Black)
Ресурс перемикачів:
80 млн. циклів
Сила натискання:
45 г «+/-»10% для Kailh Black
Затримка до спрацьовування:
0.2 мс
Хід до спрацьовування:
1.8 «+/-» 0.6 мм.
Загальний хід:
3.6 «+/-» 0.6 мм.
Засіб нанесення символів:
Лазерне гравірування
Підтримка операційних систем:
Windows XP/7/10, Linux та Mac OS (Всі мультимедіа та додаткові FN функції сумісні з MAC OS. Поміняти місцями клавіші модифікатори можна в системних настройках. Актуально включно до MAC OS 10.15.3)
Комплектація:
Клавіатура HATOR Rockfall TKL EVO, Інструкція, Пуллер для кейкапов, Пуллер для перемикачів, Дев’ять додаткових PBT-кейкапів (Esc, 1,2,3,4, W,A,S,D)
Додаткові особливості:
Металева пластина всередині надає високу міцність. Можливість зміни перемекачів на інший тип або їх комбінування між собою

Отзывы покупателей 51

 • Всеволод Стопчанський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Загалом я задоволений клавіатурою, дуже якісна клавіатура за пристойну ціну, гарно змазані стабілізатори, добре звучить та підсвітка чудово, особливо коли підсвічуються не тільки англійські символи, як це було на моїй попередній клавіатурі.
  Я б звичайно змінив пружини на деяких свічах, щоб грати в ігри було легше.

  Якщо ще щось захочу додати, допишу в коментарі.

  Достоинства:
  Український бренд, тільки українські клавіші, що просвічуються підсвіткою, обплетений кабель, дуже добре змазані стабілізатори, тихі свічі, софт для налаштування на ПК (він доволі крутий та має багато функцій та макроси, вимкнення клавіш, і багато чого іншого), хотсвап
  Недостатки:
  Хотсвап тільки на інші подібні оптичні свічі, на механічні змінити не вийде, верхня панель знімається неприємно, кабель не з'ємний та замінити його не вийде, бо з'єднаня кабеля з платою залито резиною, пружини у свічів доволі тугі, тому в ігри грати не дуже, але для друку начебто нормально. В комплекті кейкапи з якимись дивними символами замість українських, не знаю нашо.
 • Сергей Смоляр
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Брали як подарунок візуально все ок

 • Олександр
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Пушка

  Достоинства:
  Конструкція, Кей капи, ргб, свічі.
  Недостатки:
  Трішки шумна
Смотреть все отзывы к товару →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. Последнюю версию ПО, если это предусмотрено, можно скачать на официальном сайте производителя.