- Станіслав Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий напій, особливо монастирський духмяний. Дуже яскравий, спирт не відчувається, але дає в голову досить ефективно. Очікую ще експериментів на тему грюту та меду.
- Достоинства:
- Дуже незвичний, якраз для тих, хто хоче чогось не сильно міцного і незвичного.
- Недостатки:
- 0,33
Представник постачальникаДякуємо за відгук! Маємо ще 2 готових напої, однак зараз важкий час для запуску чогось нового...
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Сподобався ,цікавий смак
Представник постачальникаДякуємо за відгук!
- ВЛАДИСЛАВОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Монастирський сподобався трохи більше, але в цілому обидва варіанти достойні.
- Достоинства:
- Монастирський сподобався трохи більше, але в цілому обидва варіанти достойні.
- Недостатки:
- -
Представник постачальникаДякуємо за відгук!
- Егор К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачні напої, але мало
Представник постачальникаТо беріть ще:). Дякуємо за відгук!
- Микола В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Класний напій,обов'язково замовлю ще!
- Достоинства:
- М'який смак.
- Недостатки:
- Невідомий)
Представник постачальникаДякуємо за відгук!
- НаоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший приємний легкий напій. Особливо якщо на пиво настрою нема, а сидри втомили
Представник постачальникаДякуємо за відгук! В цьому також була ідея - не пиво і не сидр. Про всяк випадок - в нас і сидр добрий є в наявності)
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Класна штука для тих хто любить солодкувате пиво. Бо більше воно схоже на пиво ніж на сидр, чи слабоалкоголку і це супер. Буду брати ще.
- Достоинства:
- Смак, обʼєм пляшки
- Недостатки:
- Хочеться ще і ще
Представник постачальникаДякуємо за відгук! Ми робимо питний мед, це дійсно не пиво і не сидр, сидр у нас є окремо)
- Дмитро С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже специфічний та цікавий смак
Представник постачальникаДякуємо за відгук!
- Павло Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мені сподобалось, десь ще раз треба буде замовити.
- Достоинства:
- Цікавий смак
- Недостатки:
- Ціна, хоч я ± розумію чому так, але...
Представник постачальникаВдячні за відгук! Ну дешево ніяк не вийде щось пристойне...
- Ярослав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смак ужасний. Якийсь солодкий хімічний. Пивом і не пахне
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Написав
Представник постачальника... просто це не пиво. І мед в принципі солодкий також.
- Вікторія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже несмачно, кисло і все, як зіпсований оцет на смак, взагалі не схоже на питний мед, а його я перепробувала чимало
Представник постачальникаКислинка присутня в Монастирському, але це точно не оцет! Ми навіть спробували щоб пересвідчитися:)
- Давидов О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Монастирський сподобався більше
- Достоинства:
- цікавий, незвичайний смак
- Недостатки:
- мало
Представник постачальникаДякуємо за відгук!
- Богдан Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Добре
Представник постачальникаДякую за відгук!
- Дмитро С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вперше скуштував мед і був дуже і приємно здивований
Представник постачальникаДякуємо за відгук! Добрі слова надихають!
- Федір К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Класний напій, справді смак і запах медової браги, ні нотки якоїсь спиртозності абощо. Якщо ви любителі медівки - раджу) обов'язково візьму іще
Представник постачальникаДякуємо за відгук!
- Олег Є***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
моє знайомство з медом не здалося. на смак як дуже легкий кисленький сідр. п'ється як вода, ані меду, ані хмілю, ані ялівцю там не відчув
- Достоинства:
- вода
- Недостатки:
- вода
Представник постачальникаЯк говорив один детектив в "Східному Експресі" - "було по різному... але так ще не було". Комусь було забагато меду, комусь хмелю, комусь квасу - але водою ще не називали). Вибачте, але наш мед - не вода!
- Олег Є***
можливо я очікував забагато. але дійсно, в голову трошки дало, а смаку майже не відчув. я вперше п'ю мед, спробую деінде і оновлю відгук, можливо воно так і має буть. якщо так, то доведеться самому варить)
Представник постачальниканевідповідність дійсності очікуванням звичне джерело розчарувань. шкода що відгуки зазвичай пишуть саме в таких ситуаціях - задоволений клієнт частіше мовчки отримує задоволення...
- МаркоПродавец: Rozetka
Один з найкращих напоїв, що я пив. Цікавіше за пиво чи звичайний сидр. Бачу багатьом більше довподоби монастирський, але мені козацький більш зайшов. Приємна гірчинка, трохи кислинки та пряності трав. Ось такий напій приємно випити серед степів Батьківщини.
- Достоинства:
- Смак, приємно хмільнить
- Недостатки:
- Ціна
Представник постачальникаДякуємо за відгук! Нажаль на виробництві меду серед степів Батьківщини бджоли не готові працювати задешево, того ціна є яка є...)
- Микита К***Продавец: Rozetka
напевно найкращий легкий напій з тих, що я куштував
будь ласка, ніколи не переставайте його робити
або поділіться рецептом ;)
Представник постачальникаДякуємо за відгук! Рецепти - довгий шлях проб і помилок, ним неможливо поділитися - можна тільки пройти). Наразі плануємо продовжувати працювати...
- Юрковский д***Продавец: Rozetka
Мені мені сподобався, особливо коли його оновили, продукт реально хороший, якісний.
- Достоинства:
- Бачу тільки достоїнства
Представник постачальникаДякуємо за відгук! Задоволені насолоджуються, незадоволені пишуть, що поробиш...
- АндрійПродавец: Rozetka
Під настрій чудово заходить. Коли прохолодно також добре)
- Достоинства:
- Не банально
- Недостатки:
- Не всім зрозуміло
Представник постачальникаПриймається!
