- AI аналіз відгуків120 відгуків: позитивний — 60%, нейтральний — 25%, негативний — 15%Виберіть, щоб дізнатися більше
- ІгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Нормальний алкоголь для тих, хто не любить горілку, і не готовий витрачати багато грошей.
- Достоинства:
- Напій пристойної якості за невеликі гроші.
- Недостатки:
- Не виявив.
- Артем С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Замовляв 3 пляшки у поштомат. Забрали коробку , дома відкриваємо , а там замість 3-х пляшок 2 ))) Людині яка вкрала бутилку гарного Нового Року ))))
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Вадим В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Цена/качество
- Достоинства:
- Цена/качество
- Недостатки:
- Не заметил
- Олександр О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Брав на пробу, дуже сподобалась. Відсутній запах спирту, приємний смак.
- СергійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Заказал 6 шт. Прислали 5... Получал в поштомате. Надо было на отделение розетки заказывать.
- Сергій
Судя по тому, что вся упаковка внутри мокрая с запахом алкоголя, то упаковщик просто разбил одну бутылку, запаковал остальные прямо мокрыми и сделал вид, что все нормально.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Сергій
В поддержке посоветовали вернуться в прошлое и заснять распаковку посылки прямо посреди улицы, не отходя от почтомата Денег там копейки, но отношение к покупателю такое себе...
- Антон Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Хороший)
- Володимир Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Ціна якість.
- Василь П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Непоганий віскі
- ЯрославОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Барматуха
- Представник постачальника
Дякуємо за ваш відгук!
MacArthur’s — це класичний шотландський бленд, створений у традиційному стилі для поціновувачів простого, прямого віскі без надмірної солодкості чи диму. Ми розуміємо, що смаки дуже індивідуальні, тож шкода, що цей стиль вам не сподобався.
Якщо шукаєте м’якші або більш ароматні варіанти — радимо звернути увагу на Cattos чи Hankey Bannister.
- Татьяна К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Дякую!
- ЯрославОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
"Не було такого , ... і вот апять" Укрпошта(с)
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Недоїхало
- Олег
повернули?
- ВладОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Дуже смачне віскі
- ІгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Гарний віскі з цього цінового сегменту.
- Достоинства:
- Відчуття спірітуозності практично відсутнє, приємний м'який смак.
- Недостатки:
- Не виявив.
- Марина Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Гарний віскі, насичені смак і аромат.
- АлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Хороший ʼʼвіскарьʼʼ, дійсно буває не дуже, а буває і дуже), «раніше був кращий» - так був, але буває попадає що і не був, чистим заходить норм, с пепсі теж, для тих хто купує його щоб смакувати, в цьому ціновому сегменті таких віскарів не існує, якщо існує, будь ласка напишіть. У віскі за такі гроші, є тільки три критерії оцінки, чи потрібно його запивати якщо пити чистим, чи підходить він для коктейлів, і чи гарно після нього зранку.
- Недостатки:
- Немає взагалі, хто за 10 долярів бере його щоб посьорбати з рокса, це дуже сумно)))
- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Брав декілька разів. Пару раз в магазині і двічі замовляв через інтернет.
За свої гроші напій на 3,5 з 5 можливих. Пити треба охолодженим. Якщо пити кімнатної температури, то досить жорсткий.
В цілому за таку ж ціну є більш приємні на смак напої, але сказати що цей напій відверто поганий неможна.- Представник постачальника
Дякуємо за ваш відгук!
MacArthur's справді має більш прямий характер, тому при кімнатній температурі може здаватися жорсткішим. Ви правильно зазначили — у трохи охолодженому вигляді або з льодом смак стає м’якшим і більш збалансованим.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом.
- Олександр Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Більше в Розетці алкоголь куплять не буду!Віскі бадяга.
- Недостатки:
- Підробка
Експерт RozetkaДоброго дня! Хочемо звернути Вашу увагу, що весь товар на нашому сайті, представлений продавцем Rozetka, є оригінальним. Оригінальність даного товару можна перевірити на державному сайті за посиланням . Для перевірки оригінальності алкогольної продукції достатньо вибрати вид марки і ввести акцизну марку в відповідне поле. Дякуємо за звернення.
- Василь П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
- Недостатки:
- Немає
- ЮрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Раніше це був простий, дешевий віскарь, но віскарь. Зараз це щось з незрозумілими ароматами від творців коньяків у 5 літрових баклажаках. Розетка гоніт((((
- ВладОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Все добре
- Тарас К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Найбюджетніший з бюджетних. За такі гроші піде. Ледь відчутний післясмак. Трохи спиртозний. Рекомендую тільки охолодженим і з льодом.
- Ігор П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Гарний напій, без особливих претензій. Чесний віскі.
- Достоинства:
- Великий об'єм за невеликі гроші.
- Недостатки:
- Не виявив
- Александр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Довольно неплохой виски. Пьется легко. На следующий день без головной боли и последствий.
- Достоинства:
- Пьется легко
- Недостатки:
- слабо выраженое послевкусие
- Светлана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
В чистом виде самогонистый, для коктейлей самое то
- Достоинства:
- Цена со скидкой, качество
- Недостатки:
- Только для коктейлей
- Анна П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
- Ігор Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Сподобався, як для ціни в 300₴!
- Недостатки:
- Не побачів.
- ЄвгенійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Впродовж року купляв у різних мережах але тут вперше.
Вперше бачу пляшку цього віскі без дозатору, та вперше запах та смак наче у місцевій наливайці (принаймні таким я його уявляю :) )
Ще смутила що обкладинка на аби як. Наче просто рукою на швидкоруч клеїли. Криво та з бульбашками повітря.
Дуже раджу або почекати знижки у іншому місці, або трохи переплатити, бо воно, того 100% не варте.- Достоинства:
- Хотів би сказати ціна, але, у місцевих суперматеках частенько буває так само!
- Недостатки:
- Якась паль мейнд ін підвал :(
Експерт RozetkaДоброго дня! Хочемо звернути Вашу увагу, що на сайті Rozetka.com.ua продається тільки оригінальна продукція, оригінальність даного товару можна перевірити на державному сайті за посиланням . Для перевірки оригінальності алкогольної продукції достатньо вибрати вид марки і ввести акцизну марку в відповідне поле. Дякуємо за звернення.
- Віктор Ґ***
серця у вас немає...
- Сергій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Можна сказати топ за свої гроші. Смак відчувається, пью чистим.
- Алла Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Не надійшло
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка
- Ігор С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Достойний напій
- Достоинства:
- По акційній ціні просто шик
- ПавлоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Люди добрі, хто "шарить", скажіть будь-ласка. Брав декілька бутилок в Розетці даного віскі, відкрив першу бутилку, вона виявилась з дозатором, друга без... Це норм, так може бути??? Якщо говорити про саме віскі, то в цій ціні норм, але з бюджетки Белс мені більше зайшов.
- Ірина
від постачальника залежить, так що норм
- Євгеній
Де б не брав, лише тут виявилося без дозатора та з дуже гіршим смаком.
Якщо як Ірина каже справа у постачальнику, то дуже раджу його міняти ;)
- ІгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Найкращій віскі з цієї цінової лінійки. Звісно, це суб'єктивна думка.
- Достоинства:
- Гарний алкоголь за невеликі гроші.
- Недостатки:
- Не виявив
- Николай Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Прочитав відгуки ,ризикнув ,15шт по 0,7 на вечірку . Хлопці, а воно не підвело .рано всі огірочком
- Достоинства:
- Акційна ціна
- Недостатки:
- треба дати подихати
- ІгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.7
Гарний алкоголь за акційною ціною.
- Достоинства:
- Великий об'єм за невеликі гроші.
- Недостатки:
- Не виявив.
- Костянтин К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Традиційно, все ок!
- Олег Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 1
Ще півроку назад був добрий віскарь. Тепер мабуть змінили рецептуру, смердить як самогон і на смак такий. Думали що може пляшка така попала але замовляли в іншого продавця, теж саме. В смітник.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Зовсім на віскі не схоже
- Людмила Г***
Річ в тому, що не смак віскі міняється, а ваш.
Таке явище, коли вперше віскі здається смачним, а пізніше — огидним, пояснюється комплексом біологічних, психологічних і генетичних факторів.
### Основні причини:
- **Генетична чутливість до смаку гіркоти.**
У кожної людини є різна чутливість до гірких речовин, які містяться у віскі (наприклад, феноли, дубильні речовини). Генетичні варіації у рецепторах гіркого смаку можуть змінювати сприйняття напою від приємного до неприємного.
- **Психологічний контекст і очікування.**
Перший досвід може бути підкріплений позитивними емоціями, компанією або настроєм, що робить смак приємнішим. При повторному вживанні, особливо якщо очікування не виправдалися або були інші умови, смак може здаватися гірким чи неприємним.
- **Нейробіологічні зміни.**
Алкоголь впливає на мозок, змінюючи рівень нейромедіаторів, що може впливати на сприйняття смаку та задоволення від напою. З часом організм адаптується, і колишні приємні відчуття можуть змінитися.
- **Психічний і фізичний стан.**
Втома, стрес, голод чи інші фізіологічні фактори можуть змінювати смакові відчуття в момент вживання.
Смак — це не лише хімічна реакція, а складний процес, що залежить від генетики, мозкових реакцій і контексту. Тому одна й та сама річ може здаватися смачною одного разу і огидною іншого. - Олег Л***
Шановна Людмила. Справа в тому що в мене залишилась пляшка яку купляв давно з попередньої партії. Так от це зовсім два різні напої, мав нагоду порівняти. Чи то бодяга пішла, чи то сам виробник вирішив підзаробити

