Отзывы покупателей о Маршрутизатор Mercusys MR60X Wi-Fi6

6 отзывов

Код:  403570758

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Микола Тіщенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В цілому хороший роутер, через 2 стіни на балконі навіть нормальний сигнал, для побутового користування з головою, якщо не вдаватися в деталі, але після встановлення виявилося що дуже ріже швидкість по LAN і WAN порту, напряму 1 гіг, через роутер по WAN порту і LAN до комп'ютера вже 550 мбс, виявилось що це встановленний файрволл в роутері пропінговую WAN порт, через те і падає, якщо зняти галочку все стає нормально, також через Wi-Fi Analyzer виявлено що всі пристрої сусідів автоматично працюють на 20 mhz, через те 5 ghz досить неприємно пінгує, ширину каналу на 40 чи 80 виставити неможливо, бо там один параметр "20/40/80 mhz", тобто він ширину вибирає автоматично 20, думаю через це бувають перешкоди сигналу, і в тесті швидкості я в 2х метрах від роутеру бачів швидкість як 150 так і 400 мбс(але це рідко), ноутбук в півметрі від роутера більше 300 не видавав, хоча інший роутер на Wi-Fi 5 видає через стіну 460 мбс. Якщо узагальнити, то з'являється враження, наче якось працює, але прошивка недопиляна, незрозуміло чого ріже швидкість, чого пінгує і чого неможливо обрати ширину каналу самостійно, також саме цих каналів чогось доступно тільки чотири. Дзвонив на техпідтримку бренду, і чого так взагалі коїтся мені пояснити не змогли.

  Достоинства:
  Потужність сигналу
  Недостатки:
  Неможливість обрати ширину каналу, ріже швидкість, недороблена прошивка
 • Андрій Скринник
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Непоганий роутер. Гарно упакований. Приємний дизайн. Інструкція на солов'їній є. Антени на дотик відчуваються дещо іграшковими. Довжина дроту живлення близько 1.5 метра. У комплекті кабель живлення 1 м. CAT5E. Стартує швидко. З'єднання смартфону по Wi-fi на частоті 5 ГГц відбулося відразу. З'єднання з мережевою картою комп'ютера на базі Intel AX210 миттєво та без проблем. Відносно легкий, але у руках не відчувається як відверта іграшка. Вага приблизно 250 гр. Габарити на фото. Блок живлення на 12 вольт 1 Ампер. На вигляд досить непоганої якості, але відразу відкрився дуже неприємний для мене нюанс - відчутний зблизька високочастотний писк блоку живлення. Далі подивлюсь, як воно буде вночі. Світлодіод утоплений у корпус та в очі наче не сліпить. Мій 100 Мбіт - ний тариф звичайно утилізує без проблем приблизно 95 завант./95 відвант. як з смартфоном, так і з комп'ютером. Як заведу Гігабіт - протестую та доповню відгук. Поки рано щось казати - потрібно тестити та спостерігати.

  Достоинства:
  Відносно недорогий, приємний дизайн, Порти 1 Гбіт, WiFi 6, 3 роки гарантії.
  Недостатки:
  Дещо щільні порти - трохи важко вставити конектор дроту у роз`єм WAN/Lan та заважаючий відключенню конектора бортик зверху корпуса.
  • Андрій Скринник

   Згодом з'ясувалося, що високочастотний писк надходить не з цього блоку живлення (поряд підключені інші), тому блок живлення роутера працює нормально, не гріється та без будь-яких звуків.

 • Александр Лаврусенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороший модем, очень стильно выглядит, мощный сигнал, достает во все части дома.

  Достоинства:
  Высокая скорость , простота в установке и эксплуатации
  Недостатки:
  После двух месяцев использования недостатков не выявлено
 • Олександр Ковбаса
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купив на днях роутер mercusys mr60x за на цій сторінці. Отримав, перевірив, все добре працює. Максимально підключав 11 пристроїв.

  А коли дійшов до підключення витих пар то на роутері 1 wan та 2 lan та дизайн відрізняється. Перевірив ще раз модель, все збігається крім дизайну та кількості портів. Вдалося перевести пристрої до підключення по wifi.

  Якщо вам вистачає 2 lan то роутер добрий.
  Офіційна сторінка роутера з актуальними фотографіями та характеристиками ссылка

  Прошу актуалізувати оголошення, замінити фотографії та характеристики. Так як дизайн інший та портів меньше ніж написано. Написано 1 wan 3 lan. Фото додаю.

  Достоинства:
  Швидкий, простий в налаштуваннях, сучасний захист wifi
  Недостатки:
  2 lan та 1 wan
 • Иван Греков
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купляв для гігібітного, оптоволоконного інтернету, комплектація стандартна, через мобільний додаток дуже просте підключення, заявлені характеристики повністю відповідають на практиці

  Достоинства:
  Зручний додаток
  Недостатки:
  Не виявив
 • Михаил Довгий
  Продавец: Rozetka

  Отличный роутер!!