• Оплата частями до 20 платежей!
 • Бесплатная доставка до дверей на выбранные товары!

Маршрутизатор Mercusys MR60X Wi-Fi6

6 отзывов

Код:  403570758

WAN-порт

Маршрутизатор Mercusys MR60X Wi-Fi6

6 отзывов

Код:  403570758

Продавец:

1 499

Есть в наличии

123

+ 14 бонусных ₴ на счёт или используйте их 
Бесплатная доставка до дверей на выбранные товары!

Гарантия. 36 месяцев Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Модернизируйте свою сеть с Wi-Fi 6 – MR60X оснащен новейшим стандартом Wi-Fi 6, что обеспечивает большее количество одновременных подключений, расширяет радиус действия Wi-Fi и надежно поддерживает быструю передачу данных.

Особенности:

 • Скорость 1.5 Гбит/с – Оптимальная скорость Wi-Fi 6 достигает 1.5 Гбит/с (1201 Мбит/с в диапазоне 5 ГГц и 300 Мбит/с в диапазоне 2.4 ГГц).
 • Улучшенная пропускная способность сети – OFDMA и MU-MIMO позволяют одновременно передавать данные на несколько устройств, повышая общую эффективность сети
 • Широкое и сильное покрытие – 4-х направленные антенны с высоким коэффициентом усиления и формированием луча обеспечивают стабильное соединение по всему дому для мощного сигнала Wi-Fi в каждом уголке.
 • Гигабитное проводное соединение – в полной мере используйте свой доступ в Интернет и передавайте данные на умопомрачительной скорости для максимальной производительности.
 • Общая защита безопасности – новейший WPA3 обеспечивает улучшенную безопасность Wi-Fi
 • Меньше помех Wi-Fi – минимизирует помехи от соседних сигналов для повышения эффективности передачи с цветом BSS
 • Smart Connect – Умно выбирает лучший доступный диапазон для каждого устройства

Характеристики

Скорость LAN портов
Стандарт связи Wi-Fi
Стандарт скорости Wi-Fi
 • AX1500
Скорость Wi-Fi, Мбит/с
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 6

 • Микола Тіщенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В цілому хороший роутер, через 2 стіни на балконі навіть нормальний сигнал, для побутового користування з головою, якщо не вдаватися в деталі, але після встановлення виявилося що дуже ріже швидкість по LAN і WAN порту, напряму 1 гіг, через роутер по WAN порту і LAN до комп'ютера вже 550 мбс, виявилось що це встановленний файрволл в роутері пропінговую WAN порт, через те і падає, якщо зняти галочку все стає нормально, також через Wi-Fi Analyzer виявлено що всі пристрої сусідів автоматично працюють на 20 mhz, через те 5 ghz досить неприємно пінгує, ширину каналу на 40 чи 80 виставити неможливо, бо там один параметр "20/40/80 mhz", тобто він ширину вибирає автоматично 20, думаю через це бувають перешкоди сигналу, і в тесті швидкості я в 2х метрах від роутеру бачів швидкість як 150 так і 400 мбс(але це рідко), ноутбук в півметрі від роутера більше 300 не видавав, хоча інший роутер на Wi-Fi 5 видає через стіну 460 мбс. Якщо узагальнити, то з'являється враження, наче якось працює, але прошивка недопиляна, незрозуміло чого ріже швидкість, чого пінгує і чого неможливо обрати ширину каналу самостійно, також саме цих каналів чогось доступно тільки чотири. Дзвонив на техпідтримку бренду, і чого так взагалі коїтся мені пояснити не змогли.

  Достоинства:
  Потужність сигналу
  Недостатки:
  Неможливість обрати ширину каналу, ріже швидкість, недороблена прошивка
 • Андрій Скринник
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Непоганий роутер. Гарно упакований. Приємний дизайн. Інструкція на солов'їній є. Антени на дотик відчуваються дещо іграшковими. Довжина дроту живлення близько 1.5 метра. У комплекті кабель живлення 1 м. CAT5E. Стартує швидко. З'єднання смартфону по Wi-fi на частоті 5 ГГц відбулося відразу. З'єднання з мережевою картою комп'ютера на базі Intel AX210 миттєво та без проблем. Відносно легкий, але у руках не відчувається як відверта іграшка. Вага приблизно 250 гр. Габарити на фото. Блок живлення на 12 вольт 1 Ампер. На вигляд досить непоганої якості, але відразу відкрився дуже неприємний для мене нюанс - відчутний зблизька високочастотний писк блоку живлення. Далі подивлюсь, як воно буде вночі. Світлодіод утоплений у корпус та в очі наче не сліпить. Мій 100 Мбіт - ний тариф звичайно утилізує без проблем приблизно 95 завант./95 відвант. як з смартфоном, так і з комп'ютером. Як заведу Гігабіт - протестую та доповню відгук. Поки рано щось казати - потрібно тестити та спостерігати.

  Достоинства:
  Відносно недорогий, приємний дизайн, Порти 1 Гбіт, WiFi 6, 3 роки гарантії.
  Недостатки:
  Дещо щільні порти - трохи важко вставити конектор дроту у роз`єм WAN/Lan та заважаючий відключенню конектора бортик зверху корпуса.
 • Александр Лаврусенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороший модем, очень стильно выглядит, мощный сигнал, достает во все части дома.

  Достоинства:
  Высокая скорость , простота в установке и эксплуатации
  Недостатки:
  После двух месяцев использования недостатков не выявлено
Смотреть все отзывы к товару →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления