Отзывы покупателей о Соус бальзамическая глазурь Monini 250 мл (8005510004373)

64 отзыва Код:  9097264
  • Раиса Бацманова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Соус дуже смачний кісло-солодкий підходить як для овочів так і для м'яса гриль. Рекомендую.

Достоинства:
    Смачно
    Недостатки:
    Не має

Добрий день, Раїса.
      Щиро дякуємо за ваш чудовий відгук про соус бальзамічна глазур ТМ Monini 250 мл. Ми дуже раді, що вам сподобався його кисло-солодкий смак і що ви знайшли його універсальним як для овочів, так і для м'яса на грилі. Ваші рекомендації дуже цінні для нас.
      Ми завжди прагнемо забезпечити найвищу якість продукції, і ваші позитивні коментарі надихають нас продовжувати працювати над вдосконаленням. Рекомендуємо спробувати новинку соус бальзамічний з малиною ТМ Monini.

• Бондаренко Марина

Супер

Добрий день, Марино! Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно чути, що соус бальзамічна глазур ТМ Monini сподобався вам. Ваші позитивні слова надихають нас продовжувати надавати продукцію найвищої якості. Смачного.

• Оксана Гончарова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

смачний, дякую всім за коментарі

Достоинства:
    смачний, корисний
    Недостатки:
    ще не виявила

Добрий день, Оксана.
      Дякуємо за ваш позитивний відгук про бальзамічний соус Glaze ТМ Monini. Ми дуже раді, що вам сподобався смак та якість продукту. Нам важливо знати, що наші клієнти задоволені і отримують задоволення від нашої продукції. Рекомендуємо спробувати новинку Соус бальзамічний зі смаком малини ТМ Monini.

• Светлана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Люди которые как и я пробовали соусы из супермаркетов — я вас понимаю! Кроме странного вкуса и уксуса в них ничего нет :)
    Но доверившись комментариям и попробовав этот от Monini вы будете добавлять его везде))) Он не имеет ничего схожего с теми что продаются в магазинах.

Добрий день, Світлано. Дякуємо за ваш чудовий відгук! Ми дуже раді чути, що вам сподобався соус бальзамічний Glaze TM Monini. Ваші слова про його унікальний смак і відмінність від інших соусів з супермаркетів дуже цінні для нас. Нам приємно знати, що ви довірилися коментарям і тепер додаєте наш соус до різних страв. Рекомендуємо також спробувати новинку Соус бальзамічний зі смаком малини Glaze ТМ Monini. Смачного!

• Валентина Соловей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовила завдяки хорошим відгукам- і не шкодую про це. Дійсно, смачний соус. Підходить буквально до всього

Достоинства:
    Ціна,якість

Добрий день, Валентино.
      Щиро дякуємо за ваш чудовий відгук! Ми дуже раді чути, що ви задоволені соусом бальзамічним Glaze TM Monini і що він вам сподобався. Приємно знати, що ви оцінили його смак та універсальність. Смачного!

• Таисия Лиходей

Дуже смачний! Рекомендую
    Довго шукала - цей найкращий по всім параметрам: і густий, і смачний. Класне доповнення до салатів

Достоинства:
    Чудовий смак
    Недостатки:

Добрий день, Таісія. Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді чути, що вам сподобався соус бальзамічний глейз Monini. Ваші слова про його чудовий смак, густоту та ідеальне доповнення до салатів дуже цінні для нас. Смачного!

• Олександра

Дуже смачний!

Добрий день, Олександра.
      Дякуємо за відгук. Нам дуже приємно, що Вам сподобався соус бальзамічний Glaze TM Monini. Смачного!

• Оксана Кравченко

Смачно

Добрий день, Оксана. Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що вам сподобався соус бальзамічний глазур ТМ Monini. Ваша підтримка мотивує нас продовжувати радувати вас якісними продуктами. Бажаємо вам приємного дня!

• Елена
  • Олена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже смачний,густий. Для салатів саме те,що потрібно

Добрий день, Олена. Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що вам сподобався соус бальзамічний Glaze ТМ Monini і що він чудово підійшов до салату. Ваші позитивні враження дуже важливі для нас. Смачного!

• Аліса
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякуючи попереднім відгукам, обрала дійсно найсмачніший бальзамічний соус!
    До цього брала на пробу бальзамік хокайдо - то він просто на смак як оцет, хто знає, той знає. Після того вагалась брати взагалі бальзамічні соуси.

Але цей по складу відрізняється і відгуки непогані, тож вирішила спробувати.
    І дійсно тепер навіть простий салат стає вишуканішим і смачним!

Достоинства:
    Немає дуже великого присмаку оцту, сбалансований смак, пасує до багатьох страв
    Недостатки:

Добрий день, Аліса. Дякуємо вам за такий детальний і позитивний відгук! Ми раді, що наш бальзамічний соус сподобався вам і допоміг зробити ваші страви ще смачнішими. Нам приємно, що ви оцінили збалансований смак і відсутність надмірного присмаку оцту. Сподіваємось, що ви й надалі будете задоволені нашою продукцією. Смачного!

• Журавель Аліса

Дякую, однозначно буду ще замовляти! Дякую за смачний продукт

Добрий день, Аліса!
      Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді чути, що вам сподобався соус бальзамічний Glaze TM Monini. Ваша підтримка та позитивні відгуки надихають нас продовжувати надавати якісні продукти. Дякуємо за довіру та будемо раді вашим новим замовленням! Бажаємо вам гарного дня!

• Слободянюк Наталия
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не поганий соус, до овочевих салатів самий раз.

Недостатки:

Добрий день, Наталія. Дякуємо вам за ваш відгук! Ми раді, що вам сподобався соус бальзамічний глазурь TM Moninі. Він справді ідеально підходить для овочевих салатів. Дякуємо, що обрали наш продукт! Ми завжди раді бачити вас серед наших клієнтів.

• Анна Ламанова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вкусно. Есть привкус винограда. С мясом и овощами гриль отлично сочетается

Достоинства:
    Вкус приятный, кисло-сладкий виноградный
    Недостатки:

Добрий день, Анно. Дякуємо за чудовий відгук. Нам приємно, що Вам сподобався соус бальзамічний Glaze TM Monini. Смачного!

• Наталья Павлова

Смачний

• Валентина Дорошенко

Прекрасний смак!

Добрий день, Валентино. Дякуємо за чудовий відгук. Нам приємо, що Ви оцінили смак соусу Glaze бальзамічний Monini. Смачного!

• Тетяна Арнаутова

Смачно, смачно, смачно. Особливо з м'яском. Дорого

Добрий день, Тетяно. Дякуємо, що брали соус бальзамічний TM Monini. Смачного!

• Дмитро Моторний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Неожиданно удивил вкус. Очень нравится. Подходит к салатам, рыбе, мясу, а особенно к яйцам, как варёным так к жаренным.

Достоинства:
    Кисло-сладкий вкус с послевкусием винограда
    Недостатки:

Добрий день, Дмитро. Дякуємо, що зупинили свій вибір на соусі бальзамічному ТМ Monini.

• руслан люшняк

Супер.

Достоинства:
    Ціна.
    Недостатки:
    Немає.

Добрий день Руслан.
      Дякуємо, що обираєте соус ТМ Monini.

• Тетяна Семедінова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Зі знижкою- можна купувати, не за повну ціну

Достоинства:
    Смак
    Недостатки:
    Цукрозамінник

Доброго дня, Тетяно.
      Хочу зауважити, що в складі соусу глейз ТМ Моніні відсутній цукрозамінник.
      Направте нам будь ласка фото складу товару, що б ми могли перевірити правильність інформації на етикетці. Дякую.

• Тетяна Семедінова

Мальтодекстрин

Мальтодекстрин- це не прямий замінник цукру. Він є висококонцентрованим вуглеводом і виготовляється методом ферментації з кукурудзяного та картопляного крохмалю. При виробництві продуктів харчування (йогуртів та соусів) він виконує роль загусника, підсолоджувача, розпушувача, емульгатор, поглинач вологи.

• Анастасия Струкова

Брала для салатов

Достоинства:
    Вкусно
  • Світлана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Слаже чем традиционный бальзамы. Интересный вкус, мне нравится со стейком и с овощами гриль.

Достоинства:
    Удобная консистенция
    Недостатки:
    Не нашла пока
  • Людмила Самойленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже смачний соус. Гусий. Саме такий,як шукала.І акційна ціна приємна.

• Алена Кривенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Очень вкусный соус,начиталась отзывов и захотелось попробовать, о чём ни чуть не пожалела

• Наталья Павленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Класний соус, до салатів, саме те, що треба)

Достоинства:
    Смачний, густий
  • Нина Гейден
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

К яичнице, к салату, да просто на бутер, этот соус будет кстати!
    В меру сладкий, консистенция густая.
    Рекомендую!

Достоинства:
    качество
    Недостатки:

Добрий день. Дякуємо, що обираєте соус бальзамічний Monini.

• Ткаченко Виктория
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже смачний соус,можна використовувати для салатів,брускет.

Достоинства:
    Смачний,нормальний склад
  • Дар'я
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже смачний соус. Трошки і солодкого і кислого.супер

Добрий день. Дякуємо, що обираєте соус бальзамічний ТМ Monini.

• Пастух Ольга
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий смачний соус, підходить як для прикрашання блюд так і для салатів та маринадів.

Достоинства:
    Дуже смачний
    Недостатки:
    Не має

Добрий день. Дякуємо, що обираєте соус бальзамічний ТМ Monini.

• Михаил Коряковцеа

Супер

• Наталья Балабанова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якість задовольняє. Але орієнтуйтесь на свій смак. Бо чоловіку і друзям дуже сподобався, а мені не зовсім.

Достоинства:
    Якість
  • Сурмач Ольга

Чудова заправка до салатів

Достоинства:
    Смачно, якісно
  • Женя Вовчок
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Найкращий із усіх , що є на ринку.
    Один мінус Rozetka це наліпки . Купувала на подарунок , а наліпки жахливі . Rozetka надрукуйте європейські наліпки на якісному клейкому папері.

• Елена Авдонькина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Соус дуже смачний кисло-солодкий і по консистенції те що треба. Тепер можна не думати чим заправити салат

Достоинства:
    Смачний, в міру густий
  • Гала

Соус понравился.
    Других производителей не брала, сравнить не с чем.

Достоинства:
    вкусный
  • Дмитро Цибань
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Класичний бальзамічний соус. Все ок, нічого зайвого.

• Жанна Полищук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Давно шукала саме соус бальзамічний
    Дуже смачний!
    Брала зі знижкою

Достоинства:
    Смачний