Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Виски Nikka From The Barrel 0.5 л 51.4% в подарочной коробке (4904230100683)

Код:  26972833
Оценка пользователей 4.5/5
на основе 14 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Олег І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Побачив - подумав що парфуми. Якісний віскі. Рекомендую

  • Роман К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Брав не тут. Але в моєму магазині більше не завозять…
    Але смак цього віскі того вартий. 50 не відчуваються після першого ковтка. Далі - максимально приємний смак. Якщо хто підкаже щось добріше за ці ж гроші - буду вдячний.

  • Олександр Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Доволі пристойний конкурент шотландцям і ірландцям, особливо якщо казати про ціну. Напій гармонійний і збалансований. Смак насичений. Якоїсь ноти не виділяю, нічого в смаку не домінує. Солод першокласний. Ще є щось в напої, не розбираюсь що за смак, щось маслянисте з спогадами про старі часи. Бочка теж насичена але аж ніяк не плінтус, по смаку напій витягнув найкраще . Міцність така як треба, заспокоїти душу. На мою думку це напій смакувати невелики дозами, на душу лягає добре.

    Достоинства:
    Японець
    Недостатки:
    Нема
  • Андрей А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Ожидал большего от вкуса.

    Недостатки:
    Японские 0.5l какие то мелкие.
  • Ирина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Виски проверенный, вкусный, берём не первый раз.

    Недостатки:
    Упаковка пришла повреждена. Брала на подарок, момент был важный
  • Ричков С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Віскі на тверду 4.Дуже сподобався.

  • Юрий М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Запах отличный, но пить очень тяжело ((
    Не знаю, кто пишет что не чувствуешь 50 градусов, берите до 40° и не японский.

    Достоинства:
    Запах, коробочка
    Недостатки:
    Всё остальное
  • Виктор Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Добрый день. Подскажите пожалуйста когда будет в наличии виски?

    • Эксперт R***

      Добрый день! Спасибо за обращение. К сожалению, информация о том, когда товар будет в наличии отсутствует. Вы можете воспользоваться кнопкой "Сообщить, когда появится", как только товар будет доступен к покупке на сайте, Вам придет уведомление на электронный адрес. Приносим извинения за неудобства.

    • Яся

      Есть в наличии.

  • Женя
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.5
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Нічого поганого про це віскі не скажу. Все наче на місці. Проте і не можу сказати, що воно мені сподобалось - суб'єктивне судження як і має бути. Ні у смаку, ні у запаху нічого не домінує і не вирізняється. Це бленд; його створили якісно, і щоб воно подобалось якомого більшому спектру покупців. Це і пояснює чому в ньому не багато того, що може зацікавити.

  • Виталий К***
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Дуже файний. Від нього просто стає "краще".

    Достоинства:
    Градус не відчувається. Смак багатий, глубокий, щось середнє між хайлендами та острівними.
    Недостатки:
    Немає.
  • Ярослав И***
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.5
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Для мене, що запах, що смак повторюють одне одного, маючи нюанси медицини, йоду, бинтів стерильних і дубові ноти. Також, на відчуття доволі важкий і міцний, тому треба бути готовим (маю досвід куштування бочкової міцності, тому мене це не бентежило). В описі товару зазначається фруктова тема, спеції, але не відчув, навіть із додаванням капель води. Загалом, враження не погані, але повторно я б не брав, адже не багато японського віскі відбивають свою ціну цілком.

    Достоинства:
    Цікавий досвід, не поганий смак, своїх поціновувачів знайде
    Недостатки:
    Зависока ціна для напою із такими органолептичними характеристиками. Опис товару не співпадає з відчуттями, зовсім, але це мої суб'єктивні відчуття, просто поділився.
  • ольга в***
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Данный напиток мне презентовали и хочу сказать, что понравилось, а именно насыщенность вкуса и нет ощущения тяжести , приятное послевкусие, не отличается резкостью

    Достоинства:
    Вкус/насыщенность
  • Евгений Б***
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.5

    Действительно очень хороший напиток. По моему лучше сочетание цена качество

  • Ященко А***
    Продавец: Rozetka. Объем: 0.5
    Достоинства:
    Лучшее, что я пил за эти деньги! Очень богатый вкус и аромат. Многие синглмолты и рядом не валялись, например Гленморанжи 10.
    • Дмитренко А***

      Да, отличное бухлишко.