Курточка двостороння AiryVest серії “Colors of freedom” створена для собак середніх порід і поєднує практичність, комфорт і стиль. Двосторонній дизайн дозволяє змінювати вигляд аксесуара за потреби, роблячи його універсальним для щоденного використання. Завдяки ергономічному крою курточка не сковує рухів і забезпечує свободу навіть під час активних прогулянок.
Матеріал курточки має водовідштовхувальні властивості та високу стійкість до зношування. Тканина зберігає свої характеристики після багаторазових прань, а герметично прошиті шви підвищують захист від вологи та холоду. Принт серії “Colors of freedom” стійкий до прання й вицвітання, що гарантує довговічність виробу та збереження насиченого вигляду.
Модель оснащена регульованими застібками, які дозволяють легко підігнати посадку під індивідуальні параметри собаки. Міцна фурнітура витримує щоденні навантаження, забезпечуючи надійність і довгий термін служби. Легка вага та компактність курточки роблять її зручною для транспортування й зберігання вдома.
Переваги
— Оптимальна для собак середніх порід
— Двосторонній дизайн для універсального стилю
— Водовідштовхувальний матеріал блокує вологу
— Стійка до зношування тканина
— Принт серії стійкий до прання й вицвітання
— Ергономічний крій забезпечує свободу рухів
— Посилені шви гарантують герметичність
— Регульовані застібки для точної посадки
— Надійна фурнітура для щоденного використання
— Легка вага та компактність для зручного зберігання
Отзывов еще нет
Станьте первым, кто поделится своим мнением!