- Тетяна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже класне, смачне і корисне поєднання. Банани мають солодкуватий відтінок, а полуниця кислуватий і вони гарно поєднуються разомі. Якби ж ціна ще була понижче за таку порцію, було б взагалі чудово!
- Достоинства:
- Смак, користь
- Недостатки:
- Ціна
- Вікторія Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дитина їла із задоволенням
- Ольга С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Невкусно
Представник постачальникаДякуємо за коментар! Сублімовані фрукти — це 100% натуральний продукт без цукру та добавок, тому смак може здатися не таким, як у звичних солодких снеках. Насправді більшість наших клієнтів кажуть, що вони «занадто смачні», щоб зупинитись
Можливо, просто не Ваш смак — радимо спробувати інший варіант, наприклад, малина чи ананас
- ОлександраОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купую вже вдруге, як смаколик для собак. Дуже задоволена
- Достоинства:
- Всі
- Недостатки:
- Немає
- Аріна Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачно та прийшло як на картинці
- Єлизавета С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Надзвичайно смачне поєднання, майже немає різниці між свіжими та сублімованими фруктами. Полуниця трохи кисла. Підходить для заміни фруктів взимку
- Достоинства:
- гарне пакування та смак
- Недостатки:
- немає
- Кіра М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачно! Полуниця трішки з кислинкою , а бабан в цілому як звичайний , тому сподобався трішки меньше.
- Достоинства:
- Смакота
- Недостатки:
- Мало смакоти
- ТетянаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Солодка та смаковита полуниця!
- Достоинства:
- Смачно!
- Недостатки:
- Доставка 20 г, як за стекло в 1 кг. Не можливо відправити на пункт видачі Розетка.
- АллаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мені навпаки полуниця більше сподобалась. Кисла, але на мій смак не занадто
- Достоинства:
- Незвичний продукт. Варто спробувати
- Недостатки:
- Дуже мало. Трохи дорого
- Патрікан О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Банан дуже смачний а полуниця кисла дуже
Представник постачальникаВітаю! Дякую за ваш відгук. Сподіваюсь наступна партія полуниці вам сподобається більше!
