Розпродаж у мобільному застосунку. Знижки до 55% з 2 до 7 липня

Отзывы покупателей о Бренди Прошян 22 года выдержки 0.75 л 40% (4850015318937)

Код:  324768103
Оценка пользователей 5/5
на основе 10 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Влад
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Кваліфіковано не можу порівнювати. Справа смаку. Купив разом з Прошан також Арарат Наірі та Двін. Наступного разу витрачу гроші на Арарат.

    • Олександр В***

      Двін з наірі однозначно смачніші, але прошян 22 теж добротний бренді. Я його часто комбіную само з ціми армянами. Він має свій унікальний смак і фішка в тому, що він, через те що занадто закритий, не такий агресивний на аромат. Йому треба дати добре видихатись.

  • Николай А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Оригинальная коробка из дерева,оригинальная форма бутылки,объем 0,75 л,крышка у бутылки из пробкового дерева.Запечатан пломбой с кожанной бечевкой.Спиртуозность отсутствует совсем.Запах дубовых хересовых бочек.Вкус шоколада, дуба,чернослива, сухофруктов, немного черного перца...Пить одно удовольствие.

    Достоинства:
    Очень мягкий,вкусный,пить маленькими глотками,не требует никакой закуски
    Недостатки:
    нет
  • Анатолій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все супер! Дуже смачний! Рекомендую.

  • Романов А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороший напиток со своими плюсами и минусами. Не слишком яркий аромат, довольно спокойный. Очень насыщенный и глубокий вкус, есть смысл потратить на него время. Гораздо интереснее чем французские аналоги vs, vsop, а у XO и цена другая. В этой парадигме является хорошим вступлением в мир выдержанных бренди/коньяков. При этом надо помнить, что в этом напитке выдержка не значит более приятный вкус априори, а значит, напиток на любителя.

    Достоинства:
    Цена, насыщенный и глубокий вкус на любителя.
    Недостатки:
    Есть более ароматные и питкие бренди, но каждому своё.
    • Віталій Л***

      Так-то оно так, конечно... Но если уж всё начистоту, как есть, писать, то надо сказать, что уж коли время потратил, то главное - чтоб от парадигмы с утра голова не болела, и чтоб на рассол апостериори не потянуло ))

  • Костянтин О***
    Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Про цінник і наскільки він вартує своїх грошей - писати не буду, оскільки це субєктивніше навіть за смаки людини. Коньяк Прошянського коньячного заводу, тому треба розуміти, що це не Арарат, у Прошяна свій знайомий профіль, зовсім не схожий на інших вірменських виробників. Коньяк якісний, спирти заявленого віку - чесно, а не так як у більшості виробників. Розуміючи що буду дегустувати, налив у великий сніфтер за годину до дегустації, порцію у 50 грам пив десь годину - коньяк продовжував розвиватися. У запаху і смаку є трохи спиртуозності, але мені не заважає. Мокрих дощок Прошяна вже не було, дякуючи тривалому декантуванню.

    Достоинства:
    Якщо розуміти що це Прошянський коньяк, тоді все чудово!
    Недостатки:
    Коньяку треба багато часу щоби розкритися, є певна спиртуозність у запаху і смаку.
    • Костянтин О***

      Смакувати коньяк можна. Чим більше декантується, тим більше виходить на смак шоколад. Спочатку і в запаху і в смаку є чорнослив у шоколаді - саме цукерка, а не окремий сухофрукт чи шкоемий шоколад. От ніби відкусив цукерку і запах такий самий, і смак. Коньяк солодкий, наприкінці ковтка трохи перцю. Посмак доволі довгий, також солодкий із видихом чорносливу. Але коньяк вимагає певного ритуалу. Просто відкрити, налити і пити - не спрацює. Пити багато теж не цікаво. Наче і змінюється коньяк протягом дегустації, але другої порції вже не хочеться. Тому раджу перед покупкою зрозуміти що саме ви хочете отримати. Є коньяки зрозуміліші. Якщо є змога спробувати перед покупкою - це саме той варіант.

  • Константин С***
    Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Начнем с простого . Упаковка - да, сделали по принципу дорого -богато. Но упор на внешние факторы. Коробка деревянная красивая, номер бочки , подчеркивает эксклюзивность. Но крышка! Это просто ужас ! Она сделана из такой пористой пробки, что вытянуть ее не порвав - это целое искусство ))) Хорошо, что не выбрасывал пробки из под других дистиллятов. И то пришлось поискать - пробка у этого изделия имеет нестандартный размер. Зачем так сделали , я не знаю... Честный минус полбалла от общей оценки.. Аромат. Вначале даже где то расстроил. "Любимая" Прощяновская тематика - "мокрые доски" присутствует при открытии. Все таки большая выдержка в бочках имеет склонность исправлять некоторые косяки производителей .и очень хорошо , что этот нюанс исчезает по мере "продышки". Но даже в этом случае аромат ( перепробовал несколько раз) для 22 лет очень блеклый и невыразительный! Еще минус полбалла .
    Продолжение. Вкус. Есть небольшие вопросы . Но бог с ними. В целом - вкус глубокий и вознаграждает исследователя за терпение)
    Послевкусие. Для 22 лет - катастрофически короткое. Еще минус полбалла.
    Цена качество. Чисто субъективно, данный дистиллят не стоит 2000 грн ( кажется , что можно найти бОлее интересные варианты) , даже не смотря на инфляцию. За цену отнял бы сразу балл. Итого у меня получилось 2.5 балла за этот бренди .

    Достоинства:
    Выдержка действительно есть
    Недостатки:
    Прощян ))) и несуразная крышка
    • Костянтин О***

      Корок так, треба одразу знати що він ламається у всіх, про це всі оглядачі пишуть і кажуть. З усіма зауваженнями згоден. Але я от купував суто із цікавості що може Прошян дати у такому витриманому коньяку. І трохи не за такий цінник, що теж зіграло певну роль) тому мій висновок: треба купувати тільки фанату Прошянського коньячного заводу) Ну і в порівнянні з іншими їхніми коньяками, що я пив (восьмирічні Мане, Прадід і Прошян; та 12-річний, який взагалі коштує якихось несуразних грошей!) - цей єдиний який дійсно сподобався. Хоча вже мав певний досвід, тому грався з декантуванням))))

  • Олександр В***
    Продавец: Rozetka

    Якісний старий коньяк. Має чудовий м'який смак та довгий післясмак. Дуб, шоколад. Відчувається вік. Доволі закритий. Тому треба дати як слід подихати. Цей коньяк більше для себе, ніж на подарунок. Тим паче ні для вечірок, бо потребує часу щоб посидіти подумати.

    Достоинства:
    Якість, ціна. Часто бувають акції
    Недостатки:
    Їх там немає
  • Игорь И***
    Продавец: Rozetka

    Если знаток побывавший в городе Коньяк и прилегающих окрестностях не был бы снобом вокруг которого одни лошади он бы увидел что написано "колер",он же добавляет "сахарный колер"
    государственный декрет запрещает любые добавки в коньяк кроме сахара и производных от него но в строго регламинтированых %(ты не можешь добавит сколько хочешь от балды) а так же можно добавлять настойку на дубовых стружках.Условно 10грамм жжёного сахара на 100л бочку не повлияют на вкус а только на оттенок.Ещё можно добавлять дистилированную воду,всё финиш.
    Даже более менее выдержанные коньяки имеют желтоватый оттенок думаю из за этого французы и пошли на такой шаг что бы придать более презентабильный цвет.
    То что творят некоторые производители с сахаром,колером и другими добавками на глобус не натянешь в отличие от французов у которых за превышения сахара или нарушение технологии можешь лишится лицензии на производство коньяка(читал я про такие случаи)
    ps недавно брал Alex в драконовской коробке,это сколько туда сахара надо было вбухать и ароматизатор вишнёвой косточки,хотя его ещё по божески а то вылить бы пришлось а так стоит ждёт свою женщину.

    • Костянтин О***

      Якщо звернути увагу лише на суть питання, то тоді: про який «колєр» може йти мова, якщо не про «цукровий»? Чи хтось йодом фарбує коньяки? А якщо мова саме про «цукровий колєр», тоді в чому я неправий? Саме цією «карамеллю» і підфарбовують коньяки. Що у Франції, що у Вірменії, що в Україні. Тож, дякую за екскурс, звісно, але читав і я Вікіпедію. Що стосується Алексу, то це взагалі коментувати смішно, це одоробало, яке вживати доволі важко, тому пожалію жінку, якій припасено таке. І порівнювати із французськими коньяками, вірменськими чи якісними українськими - то можна, звичайно. Як і горілку, бо теж сорокаградусний дистилят.

  • Игорь И***
    Продавец: Rozetka
    • Общее впечатление

    • Соответствие вкуса

    • Соответствие аромата

    Вік спиртів дійсно не менше 22-х років.
    Хтось питав задню етикетку.

    • Олег

      Бутылка укупорена пробкой без защиты??? Спасибо

  • Александр Р***
    Продавец: Rozetka

    Отличный бренди с насыщенным вкусом

    Достоинства:
    Хороший аромат и вкус
    Недостатки:
    Немного дорогавато
    • roman m***

      22 роки в порівняні з ким дорого?
      Відмінний коньяк по всім параметрам.

    • Игорь И***

      Роман як що 22 роки середній вік спиртів то дорогувато.

    • Володин И***

      Там не середній вік, а мінімальний вік спиртів.