• Сергей Ярёменко

Замість Віскі John Barr 0.7 л 40% прийшла пляшка зі шмурдяком типа вина без акцизної марки. Навіщо так описувати ретельно товар, щоб потім обманювати? Напишіть одразу, що замовляйте те що на картинці та в описі, а прийде те, що ми знайдемо на складі.

Достоинства:
    Ніяких
    Недостатки:
    Шмурдяк замість віскі

Доброго дня! Хочемо звернути Вашу увагу, що на сайті Rozetka.com.ua продається тільки оригінальна продукція, оригiнальнiсть даного товару можна перевірити на державному сайті за посиланням . Для перевірки оригiнальностi алкогольної продукції достатньо вибрати вид марки і ввести акцизну марку в відповідне поле. Дякуємо за звернення.

• Іван Кравчук

Не перший раз чую що алкоголь приходить без акцизної марки. Висновки не важко зробити

• Андрій

Іван Кравчук, акцизки не супер клеєм клеять)) дуже часто відстають. Не бачу в цьому проблеми.

• Ольга Огиренко
    • Общее впечатление

Отличный набор, на любой вкус. Хорошая цена.

• Денис Перехейда

Хороший набор, можно брать. Все напитки качественные и вкусные.

• Кошелев Роман

Дуже сподобався набір не елітних, але пристойних напоїв. Непоганий вибір для сімї! Доставили вчасно, все ціле! Рекомендую напередодні нового року)

• Аладар Коган

Так, ви праві. Особливо для малечі...

• Сергій Касіянчук

Цікавий набір на різний смак та різні посиденьки. Деякі позиції я вже куштував, це представлену тут хорошу литовську горілку, лікер та коньяк інші спробую на свята.

Достоинства:
    Якість і ціна.
    Недостатки:
    Поки не виявив.