Отзывы покупателей о Газонокосилка Ryobi RLM15E36H (5133002345)

4 отзыва

• Володимир Сич

Вже у перші години після купівлі виявив брак. Забравши з точки видачі, відвіз на дачу щоб скосити траву. Проте в ході монтування до робочого стану ручки косарки, лівий нижній головний фіксатор цієї ручки прокручувався, я не міг затягнути ручку в потрібному положенні. Спочатку думав що я неправельно виставив ручку, але права ручка фіксувалась у потрібному положенні згідно інструкції. Саме цікаво, при отриманні, швидко перевірив комплект та зібрав ручку але не включав і не затягував лівий фіксатор а тільки правий. Я подумав що цього буде достатньо. Я не ризкнув розбирати кожух і лізти дивитись причину, просто повернув усю косарку назад. Вирішив не брати її бо якщо в перші години було виявлено брак, то невідомо як буде працювати уся косарка. Написав заяву на повернення коштів.

Достоинства:
    Не встиг виявити
    Недостатки:
    фіксація ручки до газонокосарки
  • Игорь

Выглядит круто, косит отлично. Но во время работы ручка регулировки высоты из положения 3 перескакивает в положение 2. Это очень неприятно. В положении 4 всё нормально.

Достоинства:
    Дизайн, объем травосборника
    Недостатки:
    Качество механизма регулировки высоты
  • Микола Черненко

З роботою своєю справляється на відмінно, якісно зібрана, міцна, гарно косить, легко і зручно керувати. Доставили швидко. Дякую, Розетка, за гарний сервіс!

• Alexandr

Целая машина газонокосилка только руль и кресло нахватает дизайн интересный характеристики заманчивые