Отзывы покупателей о Опрыскиватель пневматический RZTK 2M

• Виталий

отличный товар, в комплекте еще зип есть, что вообще идеально, пластик не вонючий, свои задачи выполняет на отлично.

Добридень, Віталію! Ми вдячні Вам за придбання пневматичного обприскувача RZTK. Ви зробили вдалий вибір! Бажаємо успішного користування на довгий час!

Шикарная штука, я даже не думал что 2л воды можно так долго расходовать ,спасибо розетке и за обслуживание на васильковская 34 тоже

Достоинства:
    Маленький расход ,плотный пластик, запчасти в комплекте,большой объем,цена бомба
    Недостатки:
    Их просто нет

Добридень, Дмитре! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації обприскувача RZTK. Бажаємо і надалі отримувати задоволення від експлуатації техніки нашого бренду!

• Вита Ларикова

Хороший опрыскиватель видно количество жидкости в ёмкости, к покупке рекомендую

Достоинства:
    Всё хорошо
    Недостатки:
    Не выявлено

Добридень, Віто! Ми вдячні Вам за покупку обприскувача RZTK та залишений відгук із найвищою оцінкою. Раді, що Ви оцінили переваги використання приладу. Приємного користування!

• Юрий Тарасенко

Для небольших участков, хорошая вещь.

Достоинства:
    Удобный в использовании, небольшой и недорогой.
    Недостатки:
    Не нашел.

Добридень, Юрію! Раді, що Ви задоволені використанням обприскувача RZTK цієї моделі. Дякуємо за відгук із найвищою оцінкою. Зичимо успішної експлуатації на довгий час!

• Артем Мерзликин

Отличный прибор, уже пол года работает отменно. Качество хорошее и радует что ещё расходники положили, внимание к мелочам - это приятно. Единственное, я бы ещё добавил в функциональные возможности - блокировку кнопки спуска, надоедает иногда держать кнопку… надел на ручку резинку, чтобы держало когда нужно).

Достоинства:
    Качество, расходники в комплекте, цена
    Недостатки:
    Отсутствуют

Доброго дня, Артеме! Ми вдячні Вам за вибір обприскувача RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням цієї моделі, а також поділилися власними враженнями про її роботу в цьому відгуку. Зичимо успішного користування!

• Інна Кротенко

За свої гроші це чудовий ручний обприскувач, якому я маю застосування в багатьох справах по дому та на подвір’ї. Працювати легко та зручно. Дякую!

Вітаємо Вас, Інно! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком на пневматичний обприскувач ТМ RZTK. Будьте впевнені: Ви зробили правильний вибір. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

Сильно давление не накачивал

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. З питань експлуатації цієї моделі Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Саша Ткачук

В крышке насоса есть дополнительная якобы форсунка это не может не радовать

Вітаємо, Сашо! Дякуємо за відгук і високу оцінку пневматичного обприскувача RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням продукції нашого бренду. Упевнені, цей прилад стане Вашим надійним помічником на довгі роки!

• Саша Ткачук

Большой плюс то что в комплекте идут прокладочки запасные Дай Бог чтобы они не понадобились

Добрий день, Сашо! Ми вдячні Вам за покупку пневматичного обприскувача RZTK цієї моделі та залишений відгук із найвищою оцінкою. Раді, що Ви оцінили переваги приладу. Зичимо приємного користування!

• Саша Саша

Спустя два дня эксплуатации залил лёгкой химией 90 квадратных метров (израсходовал 4 л )пока работает. Всем доволен. Сопла не очень регулируется.

Достоинства:
    Недостатки:
    Пока не выявил

Добридень, Сашо! Дякуємо, що знайшли час, щоб написати відгук, та поділились враженнями стосовно використання пневматичного обприскувача RZTK. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Ігор Федоров

Гарний оприскувач, нічого не тече, тиск добре тримає

Достоинства:
    В комплекті є запасні резинки
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Ігорю! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації обприскувача RZTK. Дякуємо за додані фото до відгуку. Бажаємо і надалі отримувати задоволення від експлуатації!

• Максим

Буває товар, який не переживає гарантійний термін. Але це чудо китайського виробництва відмовилося працювати з моменту покупки.

Достоинства:
    Жодних
    Недостатки:
    Не працює від моменту покупки.

Добрий день, Максиме! Ми вдячні Вам за придбання пневматичного обприскувача RZTK. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

Добрий день, Максиме! Шкода, що виникла подібна ситуація. Добре, що питання вже було вирішено. Сподіваємося Ви ще скористаєтеся продукцією нашого бренду. Бажаємо вдалих покупок та гарного настрою!

• Андрей Андрей

Дуже зручний і компактний у використанні для невеликих площ

Достоинства:
    Міцний пластик, запасні деталі

Доброго дня, Андрію! Ми дуже раді, що Ви оцінили переваги цього обприскувача від ТМ RZTK, описавши значні для Вас особливості у відгуку. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Александр Адаменко

плохо опрыскивает, нужно постоянно качать, не держит нормально давление, стравливает

Достоинства:
    красиво выглядит
    • Максим Журавський

Все добре накачує, і тиск тримає добро.

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання пневматичного обприскувача RZTK. Будь ласка, дотримуйтеся приписів доданої інструкції з експлуатації. Щільно закрутіть насос на резервуарі, перевірте затягування штуцера форсунки. У разі виникнення додаткових запитань зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Олександр Труш

Норм опрыскиватель, выглядит крепким.

Достоинства:
    Цена, удобство
    Недостатки:
    За эти деньги особо нет

Доброго дня, Олександре! Вдячні за придбання та найвищу оцінку пневматичного обприскувача нашого бренду. Раді, що продукція ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Ігор Печерський

наявність комплекта запасних частин

Достоинства:
    зручний в користуванні,
    Недостатки:
    немає

Вітаємо, Ігорю! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Раді, що Ви задоволені використанням обприскувача RZTK. Приємного користування на довгий час!

• Наталья Винокурова

Користуюсь майже щоденно вже рік, працює. Застосовую для прибирання, ремонту, в городі.

Достоинства:
    Зручний, обємний, якісний пластик
    Недостатки:
    через рік використання протікає носик

Вітаємо Вас, Наталіє! Дякуємо за придбання пневматичного обприскувача RZTK, а також відгук про його використання. Раді, що Ви задоволені роботою приладу. Стосовно вашого питання Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Зичимо легкого та приємного користування на довгий час!

• Олена Пасіцька

Сподобалось

Достоинства:
    Оптимальний розмір, зручний
    Недостатки:
    Не виявлено

Вітаємо, Олено! Дякуємо за придбання та високу оцінку пневматичного обприскувача RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання!

• Сергій Богдан

Гарний обприскувач

Вітаємо Вас, Сергію! Нам дуже приємно, що пневматичний обприскувач ТМ RZTK припав Вам до душі. Зичимо успішної експлуатації на довгий час!

• Игорь

Хороший опрыскиватель. Протестировали через 10 минут после доставки. Нареканий нет. Стоимость товара вообще порадовала. Качество на высоте

Достоинства:
    Качество
    Недостатки:
    Пока не выявили

Вітаємо Вас, Ігорю! Дякуємо, що обираєте саме нашу продукцію для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтеся із задоволенням!

• Олена Неправда

Працює добре

Добридень, Олено! Дякуємо, що обираєте саме нашу продукцію. Раді, що пневматичний обприскувач нашого бренду прийшовся Вам до вподоби. Користуйтеся із задоволенням!

• Екатерина Шульженко

Чудовий оприскувач

Вітаємо Вас, Єкатерино! Дякуємо за придбання пневматичного обприскувача ТМ RZTK та найвищу оцінку. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Евгений Бойчас

Товар хлам. Забрав. При перевірці дома виявилася маленька дірка в корпусі. Віддав на заміну на наступний день. Пройшло більше 3-х тижнів заміни й досі немає. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

Достоинства:
    Недостатки:
    Має отвір в корпусі

Добрий день, Євгенію! Дякуємо за придбання пневматичного обприскувача RZTK. Шкода, що сталася ця ситуація і Ви не мали змоги оцінити переваг використання виробу. У зв’язку з воєнними діями інколи виникають проблеми технічного характеру. Для вирішення питання можете звернутися в чат-бот служби підтримки в Telegram: ссылкаУ разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Вибачте за незручності!

Добрий день, Євгене! Добре, що ситуація була вирішена і Ви отримали новий, справний пристрій. Вибачте за незручності. Вдячні за розуміння!

• Остап Кучерук

Добре що є ремкомплект з гумовими ущільнювачами. Клапан тиску слабкий, скидає тиск, добре накачати тиск неможливо (є з чим порівняти)

Достоинства:
    Після години ремонту інженером - запрацювала
    Недостатки:
    Був відсутній гумовий ущільнювач на клапані тиску. Тиск у оприскувачі "так себе"

Добридень, Остапе! Дякуємо за придбання продукції ТМ RZTK. Для усунення несправностей ми радимо звертатися виключно до авторизованого сервісного центру. У разі виникнення будь-яких запитань щодо експлуатації, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Денис Біняш

За таку ціну просто супер

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:

Добридень, Денисе! Вдячні Вам за придбання продукції RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені цим обприскувачем. Бажаємо приємного користування!

• Наталія Дячун

Супер!

Недостатки:

Вітаємо, Наталіє! Дякуємо за найвищу оцінку пневматичного обптрискувача ТМ RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Максим Мельник

Штука ZBS! Заливав воду,грунтовку, розчинник, бензин... Врешті добив її, поломався носик. Замовляю другу. Якість чудова

Достоинства:
    Ціна, якість
    Недостатки:
    Шкода, що не безкоштовна

Вітаємо Вас, Максиме! Щиро раді, що Ви задоволені використанням продукції RZTK. Дякуємо за відгук та найвищу оцінку. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Ілля

За такі гроші ця пшикалка дуже і дуже, я нать не розраховував на таке.

Вітаємо, Іллє! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK. Упевнені, подальше використання пристрою і надалі буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Максим Журавський

Краще не придумаеш, дуже зручна штука

Вітаємо Вас, Максиме! Ми вдячні Вам за вибір пневматичного обприскувача RZTK. Раді, що Ви ним задоволені та залишили відгук із найвищою оцінкою. Бажаємо успішного користування!

• Николай Мамай

Купив другу для оприску кімнат в жару- супер)

Недостатки:

Вітаємо, Миколо! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням цього пневматичного обприскувача. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Сергей Парфентьев

Товар відповідає вимогам

Доброго дня, Сергію! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком на продукцію ТМ RZTK. Будьте впевнені: Ви зробили правильний вибір. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Николай Мамай

Як завжди Розетка неперевершена)

Недостатки:

Доброго дня, Миколо! Дякуємо за придбання та найвищу оцінку пневматичного обприскувача RZTK. Упевнені, що і подальше використання приноситиме Вам чудові результати роботи.Зичимо вдалої експлуатації!

• Анна Назаренко

Понравился. Это первый мой опрыскиватель, работает.

Достоинства:
    Приятная цена
    Недостатки:
    Немного неравномерно распрыскивает, но не критично

Вітаємо Вас, Анно! Дякуємо за придбання продукції RZTK, а також відгук із найвищою оцінкою. Раді, що загалом Ви задоволені використанням обприскувача. Зичимо легкого та приємного користування!

• Костянтин Майструк

Це вже другий придбаний обризкувач цієї моделі. Обидва працюють на відмінно. Якість матеріалів, збирання - все на висоті.

Достоинства:
    Великий, є додатковий комплект з/ч
    Недостатки:
    Не знайдено

Вітаємо, Костянтине! Щиро дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації пневматичного обприскувача RZTK. Бажаємо тільки відмінних результатів із продукцією нашого бренду!

• Андрей Нехаенко

Чудовий обприскувач за свої гроші,по якості то все добре!!

Добридень, Андрію! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK. Упевнені, що і подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Шевченко Тетяна

Не погана річ, були залишки рідини, певно перевірявся, є форсунка і комплект прокладок запасних. Додається інструкція.

Достоинства:
    Це перший виріб, поки все влаштовує
    Недостатки:
    Не виявила

Доброго дня, Тетяно! Ми вдячні Вам за придбання пневматичного обприскувача RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Добре, що Ви відзначили переваги та задоволені роботою цього виробу. Дякуємо за відгук із фото. Бажаємо успішного користування!