Отзывы покупателей о Опрыскиватель пневматический RZTK 2M 917

4,9

• Юлія Устимчук

Незнаю, як довго прослужить, але перші враження дуже позитивні

Достоинства:
    Зручний
    Недостатки:
    Немає фіксатора кнопки
  • Віталій Кирилюк

Рекомендую даний оприскувач

Достоинства:
    Розпилює якісно
    Недостатки:
    Набуло,немає
  • Виорика ОРЛЯНСКАЯ

Товар соответствует фото и описанию

Достоинства:
    Качество хорошее
    Недостатки:
    Не обнаружено

Добридень, Віоріко! Дякуємо за придбання пневматичного обприскувача RZTK. Добре, що Ви оцінили якість цього виробу. Бажаємо успішної експлуатації. Щиро вдячні за Ваш відгук!

• Максим Клещев

РЕКОМЕНДУЮ - очень достойно решение о доступной цене.

Достоинства:
    Легко разбирается и промывается, крепкий пластик, отлично держит давление.
    Недостатки:
    нельзя допускать попадания прямых солнечных лучей - пластик мутнеет.

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Евгеній

Поставлену задачу виконує на 5

Вітаємо, Євгене! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Сергей Яценко

Сегодня купил такой. Прекрасное устройство, но немного огорчило отсутствие в колпачке запасного распылителя, хотя на видео его прекрасно показали. Надеюсь это не повлияет на продолжительность его жизни(

Достоинства:
    Качество отменное!
    Недостатки:
    Укомплектован не полностью.
  • Олександр

Користуюсь даним обприскувачем вже майже рік. За цей час в мене зауважень немає. Помпа добре качає. Тиск тримає. У комплекті іде додаткові ущільнювачі. За цей час нічого не міняв.

Достоинства:
    Ціна, якість, об'єм
    Недостатки:
    Не виявив

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додане фото. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Анна Блинчикова

Дуже якісний товар. Дякую

Достоинства:
    Працює на відмінно. Ціна Якість
    Недостатки:

Вітаємо, Анно! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Вадим Хижняк

Ціна, якість, виглядає достойно

Достоинства:
    Ціна, якість

Вітаємо, Вадиме! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• valeriyachkasov Ачкасов

ціна - якість, з використанням бонусів взагалі супер

Вітаємо! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Олена Кошутська

Немає претензій до якості, працює добре

Вітаємо, Олено! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Віталій

Зашёл почитать инструкцию и толком ничего не увидел) ну и ладно инструкция для слабаков, будем иследовать сами..

Достоинства:
    В комплекте идут запасные приколюхи
    Недостатки:
    За такую цену их нет

Вітаємо, Віталію! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Вибачте за незручності пов'язані з друкарською помилкою. Ви можете переглянути інструкцію з експлуатації у електронному вигляді на сторінці товару, у вкладці "Усе про товар". Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Николай

Имеется ремкомплект резинок и ещё одна форсунка под крышкой штока насоса. В одной форсунке диаметр отверстия 1.1мм,в другой 1.2. Также проворачиванием форсунки регулируется площадь распыления.

Достоинства:
    Внешний вид, качество пластика.
    Недостатки:
    Конструкционно не предусмотрена фиксация кнопки нажима.

Вітаємо, Миколо! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Станислав

То что нужно! Спасибо!

Достоинства:
    Отличный распылитель!
    Недостатки:
    Необнаруженны

Вітаємо, Станіславе! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Іван Гриненко

Топовий оприскувач. Спочатку шукав звичайну лійку, типу для квітів, але дуже здивувався їх дорого-вартісності. Задача була розпирскати суміш типу Ураган проти бур'яну на кладовищі, таким способом випалили за декілька років увесь бур'яновий послід, тому замість пляшки з дірочками вирішив зайти щось більш ефективне і зручне для цього. Товар просто упакований в пакет, пластик самий звичайний, трохи смердить "новим", були додаткові ущільнювачі у комплекті, трохи накачавши перевірив, трошки води розпирскало, все чітко (деякі люди не розуміють що їх проганяють на тест, тому залишок води у насосі нормальне явище а не б/у, звичайно більш суттєвих ознак не повинно бути, типу бруд, чи запах речовин, тощо), також перевіряйте ущільнювачі. Цей механічний пульвік повністю задовольнив потреби! Тому категорично рекомендую, якщо ви також шукали щось просте і надійне!

Достоинства:
    Доволі легкий навіть повністю наповнений, зручний м'який натиск кнопки розприскувача, рука не втомлюється, насос гарно качає (не перекачуйте занадто, краще підкачати лишній раз), клапан скидання тиску під рукою, процес оприскування виявляється може принести задоволення, поворотом форсунки на носику можна змінювати види розпилення, від хмарки до "бризкалки" струменем. Є додаткова форсунка під кришкою насоса, є навіть інструкція для чайників.
    Недостатки:
    На даний момент відсутні, можливо фіксатор кнопки не завадив би, АЛЕ об'єм бутля маленький розприскує і так швидко.

Вітаємо, Іване! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш детальний відгук та додані фото. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Татьяна Едина

Прийшов не справний. Вдома розкрутила побачила на дні вологу, таке враження, що ним вже користувалися. Подивилась відео про цей розпилювач і зрозуміла, що вистачає великої резинки-ущільнювача, не качає воду взагалі. Довіра втрачена, краще б я на базарі купила.

Достоинства:
    Не змогла оцінити. Попався несправний.
    Недостатки:
    Несправний. Здається вже був у використанні

ВІтаємо, Тетяно! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення цього питання. Ми Вам зателефонуємо. Дякуємо за розуміння.

• Сергей Гречушкин

Гарний розпилювач. Якісно зібраний, добре розпилює.

Достоинства:
    В комплекті є запасні прокладки.
    Недостатки:
    Відсутній фіксатор кнопки. Для розпилення потрібно постійно тримати кнопку натисненню.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та побажання будуть враховані. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Ирина Шевченко

Очень хороший опрыскиватель.

Достоинства:
    Хорошо распыливает

Вітаємо, Ірино! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Роман

Все супер, резервуар на 2л, збірка, запасні деталі в комплекті (резинки, форсунка)
    Я задоволений.

Достоинства:
    Недостатки:
    немає

Вітаємо, Романе! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

Хороший якісний обприскувач. Використовую 2 рік. Все працює.

Достоинства:
    ціна

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за придбання обприскувача нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі успішного та легкого використання!

• Василь Гонта

Усе працює. Дякую.

Вітаємо, Василю! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Сергей Матерна

Если посмотреть на фото шланга он завернут в сторону лучки и развернуть его не возможно. При поливке естественно вы наколоняете эту штуку вперед и уже когда использоано 2\3 воды оно уже хватает воздух.. Не продумано и не проверено. Не нравится как разбрызгивает. Вода летит чуть ли не на 180 градусов от сопла так что полить вазоны так чтобы при это необмочить жалюзи и подоконник нереально...

Вітаємо! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Віримо у перемогу і пишаємося кожним із Вас, нашими військовими та Україною!

• Олександр Ранюк

На таку цінову категорію, 6 з 5 . Рекомендую.

Достоинства:
    Якість виконання та матеріалів
    Недостатки:
    Поки не виявив

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Станислав Коваленко

Супер, дуже сподабався та надійний пластик і деталі всі.

Вітаємо, Станіславе! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Павлюк Виталий

В первые решили купить опрыскиватель и дренажный насос от компании RZTК (соблазнили скидки).
    По приходу домой жена начала тестить данный девайс на своих цветах. Но, что-то пошло не так... При накачке давления, появлялся шип и само давление испарялось за секунд 5. Поломав голову, решил сам разобраться в чем дело. Так как везти его в СЦ попросту не выгодно, из-за проживания в пригороде. И БИНГО! Оказалось, что при сборке на заводе, одна уплотняющая резинка вылезла из своего места и была обескуражена резьбой поршня насоса.
    Выделю огромный плюс, что с данным опрыскивателем шли дополнительные уплотняющие резинки. Благодаря им я сам устранил косяк. Жена довольная, репутация пряморукого мужа сохранена.

Достоинства:
    Цена, дизайн, качество пластика, набор дополнительных резинок.
    Недостатки:
    не держал давление с покупки

Вітаємо, Віталію! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Інна Лесюк

Розпилюе досить добре..

Достоинства:
    Під тиском,
    Недостатки:
    Побачим скільки протримаеться

Вітаємо, Інно! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Александр Потапенко

Пластик Твердий. Розпилює добре. В цілому задоволений

Достоинства:
    Гарно розпилює. Прозорий. Наявність запобіжного клапана.
    Недостатки:
    Трішки травить повітря. Здається під кришку...

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олег Чекмарьов

Хороший опрыскиватель. Мне понравился

Добрий день, Олеже! Дякуємо за вибір та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Марк Бабяк

Обприскувач сподобався якість дуже хороша пластик товстий, для обприскування рослин саме це.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не знайшов

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали продукцію ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Максим Голозубов

Пока справляется с теми задачами для которых приобретался даный девайс...

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за вибір та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цього обприскувача. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Лариса Кравцова

Купила опрыскиватель на смену отработавшей лет 15 Лемире. Очень качественно сделан, пластик прочный, дизайн симпатичный, приятно и смотреть, и в руках держать. Использую для полива цветов, очень удобно. Пока в работе полтора месяца, надеюсь, что проработает долго.

Достоинства:
    Добротно, удобно, красиво
    Недостатки:

Вітаємо, Ларисо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що цей обприскувач Вам сподобався. Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Евгения Грекова-Кравченко

Опрыскивателем довольны, качество очень порадовало

Достоинства:
    Хорошее качество
    Недостатки:

Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію продукції RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Максим

Нанести химию на авто, помыть фары, ручки дверей, зеркала - самое то для авто.

Добротное качество. Давление нагнетает приличное.

Достоинства:
    Супер
    Недостатки:

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Саша Коновалов

• Николай Мясоедов

Отличная вещь за свои деньги!

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    не обнаружил

Доброго дня, Миколо! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали продукцію ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Анатолий

Рекомендую к покупке. За такую цену отлично. Использую часто, никаких проблем нет.

Недостатки:

Доброго дня, Анатолію! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!