Отзывы покупателей о Коса бензиновая RZTK BC 5300 88

4,4

• Шурик Акулов

Самый отмороженный сервис С некомпетентными сотрудниками....

Достоинства:
    Никаких
    Недостатки:
    Отмороженные сотрудники
    не знающие из чего состоит бензокоса.
    • Вася

вы о чем?

Добрий день! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо для з'ясування обставин цієї ситуації та вирішення питання. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Шурик Акулов

Коса сломалась на второй покос...уже больше месяца в ремонте.Сотрудники точки выдачи спасибо за нормальные вразумительные ответы. Служба поддержки дно. Не разбираются ни в чем.

• Вова Василенко

Пришла коса. Осмотрел все...качество сборки и деталей, вроде, норм. Забыли прикрутить крышку сцепления и вложить гарантийный талон. Отказался забирать. Жду новую

Достоинства:
    Не успел оценить
    Недостатки:
    Не комплектная

Добрий день, Володимире! Дякуємо за вибір бензинової коси RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо для з’ясування обставин виникнення цієї ситуації. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Володимире! Не змогли з Вами зв’язатися для з’ясування обставин цієї ситуації та вирішення питання. Зателефонуйте нам будь-ласка на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Владислав Середин

Хорошая штука, выкал два бака и смело могу посоветовать покупать ее!

Достоинства:
    Цена и качество!
    Недостатки:
    Не выявлены!

Добрий день, Владиславе! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Валентин Савельев

Качество исполнение за свою цену нормальное. Вижу что люди жалуются, но у меня пока все без приключений, сезон почти зсакончился, коса в порядке, отдельно докупал только нож на 40 зубов. Думаю и дальше она себя покажет не плохо . Всем удачных покупок

Доброго дня, Валентине! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації мотокоси RZTK BC 5300. Бажаємо подальшого успішного використання техніки нашого бренду!

Нормальна коса за таку ціну, заводиться добре, працює. З недоліків це ручки слабенькі і прийшла із зламаним кріпленням для ремня, але це не проблема, поставив із старої мотокоси

Достоинства:
    Співвідношення ціна якість
    Недостатки:
    Прийшла із зломаним кріпленням для ремня

Добрий день, Олеже! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та зауваження. Ваша думка обов’язково буде врахована. З додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Константин Лихачев

Все знакомые говорят не покупай на "Розетке", есть куча других мест,а я все раньше покупал здесь. А тут заказал на подарок, приехал забирать,после пришедшей на телефон СМС о прибытии товара в точке выдаче по адресу: Киев, Русановская Набережная 4. А как приехал оказалось мотор в коробке есть а штанги с приводным валом нет. Подарок не подарил,хотел вернуть не могу-уже оплатил.Спрашиваю как вы собираетесь доставить товар-когда, что мне делать? Не знаем говорят-приезжайте позже. Думал привезут на дом-говорят это отдельно оплачиваемая услуга.В-общем расстроился очень.

Недостатки:
    Не вижу,думаю осадок от общения затмил всю радость приобретения :(((

Добрий день, Костяните! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Костянтине! Раді були дізнатись, що ситуація вирішилась успішно, та Ви залишились задоволені технікою нашого бренду. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK!

• Игорь Кизуб

Перша поломка сталась десь на четверте косіння трави, відламався болт що тримає карбюратор, відправив у ремонт, зробили...
    Знову десь на третє косіння, заглохла, хотів завести, не тягнувся стартер, знову відправив у ремонт, висновок не гарантійний випадок, сказали перегрів косу, а я навіть маленький город не успів викосить тоді....
    не совітую купувати цю марку, є ще одна коса кентавр, яка вже робить більше пяти років, хоч і найдешевша яка тоді була....

Достоинства:
    немає
    Недостатки:
    дуже низька якість товару

Добрий день, Ігорю! Шкода, що виникла ситуація з несправністю мотокоси. Так дійсно, сервісний центр після проведення діагностики прийняв рішення, що ця поломка не входить в гарантійне обслуговування. Добре, що в телефонній розмові з Вами погодили вирішення цієї ситуації. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK!

• Микола Гуріненко

нормальна коса ,тестуємо далі.

Достоинства:
    потужна! гарна зборка.
    Недостатки:
    невдале розташування кнопки "стоп" . при роботі самовимикається.

Добрий день, Миколо! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого використання та відмінних результатів!

• Дмитрий Мершевой

Неплохая коса
    Советую перед использованием проверить везде где можно наличкой смазки у меня в верхнем редукторе ее почти не было

Так же из мунусов это кнопка стоп- она не фиксируется и от вибраций сама нажималась , временно пришлось отключить пока не поставлю что то другое
    Еще слабые силуминовые ручки - не пережимайте болты при фиксации

За свои деньги неплохая коса

Достоинства:
    Недостатки:
    Кнопка стоп сама нажимается

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за ваш відгук, зауваження та побажання. Ваша думка обов’язково буде врахована. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Сподіваємось подальше використання коси буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Скрипка Віталій

Замовив косу прийшла коса без набору інструмента і без наплічного ремня

Недостатки:
    без набору інструмента і без наплічного ремня

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Для з'ясування її обставин та вирішення питання зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Сергей Кухарчук

Отличный аппарат купил 2 штуки . Аппарат надёжный

Недостатки:

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Сергей Кухарчук

Отлична коса за свои деньги!

Недостатки:

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Татьяна Ковалева

Хорошая коса за свою цену.Понравилась мужу,он доволен.Пока за два месяца нареканий нет.

Достоинства:
    удобная
    Недостатки:

Добрий день! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Павло Мартиник

Задоволений усім. Якість хороша, потужний двигун, косить добре( 14 соток без проблем на одному подиху).

Достоинства:
    Якість відповідає ціні.
    Недостатки:

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Марія Довгань

Посилка прийшла раніше зазначеного терміну. Добре запакована.

Достоинства:
    Ціна, можливість прочитати відгуки і вибрати те, що хочеш,а не те,що рекомендує продавець.
    Недостатки:
    Не побачила))

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук з фото. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• микола войцешук

сьогодні на другій заправці заглохла і більше не завелась таке враження що заклинив двигун.я в шоці. раніше купував мотокосу форте яка пропрацювала 5 років а ця не витримала і двох заправок .завтра відправлю на сервіс побачим результат і зроблю знову відгук

Добрий день, Миколо! Дякуємо за звернення.Шкода, що склалася подібна ситуація. Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить цю проблему і техніка буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Миколаю! У продовження телефонної розмови з Вами, ми раді що ситуація вирішена успішно.  Сподіваємося подальше використання техніки нашого бренду буде приносити вам лише позитивні емоції!

• Руслан Кучеренко

Попрацювала один день... здав в ремонт бо як давав газ глохла. Ремонтували майже 2 тижні. Чи ремонтували чи ні важко сказати ... але тепер вона взагалі не заводиться... я тепер до кінця гарантії буду її розбирати , збирати, завозити до вас, щоб вона у вас на ремонті лежала????

Достоинства:
    Один день роботи
    Недостатки:
    На один раз

Добрий день, Руслане! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для з'ясування деталей та вирішення питання. Ми з Вами зв'яжемося. У разі виникнення додаткових питань Ви також можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Руслане! Добре, що ситуація вже вирішена і коса виявилася робочою. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо приємного використання!

• Олександр Макаренко

Добрый день , покупал косу месяца 2 назад косил 3 раза, ну я скажу так себе коса((( Первый мой отзыв не опубликовали , собственно хотел спросить размер болта для фиксации барабана с леской?? Оригинальный разлетелся в разные стороны да и вибрация с ним была сильная поэтому хочу купить нормального производства барабан типа штиля или олеомак

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за звернення. Ви можете підібрати шпулю самостійно скориставшись основною характеристикою:  діаметр різьби - 10 мм. Та перейшовши за посиланням: ссылка
      Якщо у Вам необхідна додаткова консультація або виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Олександре! Ми вдячні Вам за побажання та зауваження, які ми отримали від Вас в телефонній розмові. Вони будуть враховані для покращення якості продукції нашого бренду. Дякуємо за вибір RZTK. Бажаємо успішної експлуатації та тільки позитивних емоцій!

• Аліна Никорак

Людині, яка придбала першу в житті мотокосу, вкрай важко розібратись. Не має інформації, як під'єднати двигун. Дивились відео, читали відгуки, врешті подзвонили на гарячу лінію. Добре, що подзвонили - в інструкції вказано, що не потребує обкатки, а виявилось, що таки потребує.

Достоинства:
    Це перша мотокоса, тому немає з чим порівняти. Чоловік результатом задоволений.
    Недостатки:
    Дуже безграмотно написана інструкція.

Добрий день, Аліно! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. В паперовій версії інструкції були допущені неточності які наразі вже виправлені. Вибачте за незручності.  Актуальна версія інструкції доступна у вкладці "Все про товар" на веб-версії сайту Розетка. По додатковим питанням стосовно цієї моделі Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитро Смолінський

За свою ціну на мій погляд нормальна коса

Недостатки:
    Лопнутий свічний ключ

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо, що знайшли час поділитися  враженнями від продукції ТМ RZTK. Раді що в цілому Ви задоволені використанням бензинової коси цієї моделі. Для нас важлива Ваша думка! Ваше зауваження буде враховане для покращення якості продукції та запобігання подібних ситуацій у майбутньому.  Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо Вам безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Олександр Нестерець

До этого были две косарки werk , kentavr. То эта намного лучше по качеству и по сборки. Рекомендую

Достоинства:
    Качество
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Вячеслав Мартиненко

Товар дійшов але не має гарантійного талону

Добрий день, Вячеславе! Дякуємо вибір техніки нашого бренду. При покупці  Вашим гарантійним талоном виступає чек, котрий Ви отримуєте у магазині. Або при отриманні на пошті він вкладеній в окремий файл, та прикріплений до коробки. Додаткова інформація щодо гарантійного талона доступна за наступним посиланням: ссылка. Якщо Вам буде необхідна додаткова консультація зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді Вам допомогти!

• Юрій Денисюк

Придбав. Легко склав. Легко завелась. Потужна, але зразу почала грітися. Поробила і бачок і на ньому зупинилась. Ніяк не заводилась. Зняв свічку подивитись. Іскра є. Карбюратор провірив. Все добре. Клапан працює, сам чистий. Завіс у сервіс. Результат, повідомили через 20 днів, відмова у сервісному обслуговуванні. Причина: розбирав картер. Доведеться їхати на сервіс з нею самому. Не рекомендую для покупки. Читайте відгуки нижче. Багато негативних.

Достоинства:
    Жодних
    Недостатки:
    Все, читайте відгуки інших покупців нижче

Добрий день, Юрію! Дякуэмо за звернення. Шкода що склалась подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику. Ми з Вами зв’яжемося для з’ясування обставин цієї ситуації та вирішення питання. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Юрій Денисюк

Ремонт було здійснено в межах гарантійного обслуговування. Нову косу обкатував самостійно. Косою задоволений.

Добрий день, Юрію! Дякуємо за відгук. Раді що ситуація вирішилась успішно. Бажаємо легкого та приємного використання! Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олга Ель

Долги сроки в сервисный центр обслуживания. 28 дней чтобы определить неисправность.

Достоинства:
    Цена.
    Недостатки:
    Сервисный центр обслуживания

Добрий день, Ольго! Дякуємо за звернення. Згідно з правилами гарантійного обслуговування, діагностика може займати до 14-ти днів, під час якої приймається рішення стосовно доцільності ремонту чи обміну на нову одиницю техніки. При цьому усі дії та строки орієнтуються на ті, що зазначені чинним законодавством. Хочемо зауважити, що разом з ремонтом сервісне обслуговування може займати до 28 днів. Не враховуючи час на транспортування. Для детальної консультації з питання сервісного обслуговування Ви завжди можете звернутися, до відділу продажів магазину ROZETKA. Для цього скористайтеся вказаними у посиланні контактами: ссылка. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

Добрий день, Ольго! Ми вдячні Вам за побажання та зауваження, які ми отримали від Вас в телефонній розмові. Вони будуть враховані для покращення якості обслуговування. Дякуємо за вибір RZTK. Бажаємо успішної експлуатації та тільки позитивних емоцій!

• Сахаров Александр

Дача 6 сот. полет нормальный. Участки бурьяна по пояс постригла

Недостатки:

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо подальшого успішного використання та тільки позитивних емоцій від роботи!

• Ирина Вахненко

Вышла из строя после двух раз использования, отправили обратно, посмотрим починят ли и как скоро

Достоинства:
    Не успели обнаружить
    Недостатки:
    Практически сразу вышла из строя

Добрий день, Ірино! Дякуємо за звернення. Шкода що склалась подібна ситуація. Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить проблему та Ви залишитесь задоволені. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Ірино! Дякуємо за вибір RZTK. Добре, що ця ситуація вже вирішена. Бажаємо легкої експлуатації та тільки позитивних емоцій від роботи інструменту!

• Арсеній Троян

Були проблеми з запуском. Під час огляду було виявлено паливний фільтр, який майже розслісся і пропускав паливну суміш. На щастя, представники компанії оперативно і безплатно надіслали фільтр.
    На жаль, є й інші проблеми. Почала випадати ліва ручка, доводиться додатково фіксувати проволокою. Але, можливо, я сам її поламав, бо спочатку дуже різко водив інструментом під час косіння високої трави

Достоинства:
    Потужна, легка
    Недостатки:
    Бракований паливний фільтр (недолік усунуто за допомоги продавця)

Вітаємо Вас, Арсенію! Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку бензинової коси RZTK. В телефонній розмові з Вами дійшли висновку, що ймовірною причиною ситуації з лівою рукояткою управління є недостатня фіксація або послаблення гвинтів на кріпленні для ручок у процесі роботи. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання з експлуатації Ви можете звернутися гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Володимир Шнеренко

В целом за свои деньги аппарат достойный,не хлипкий,редуктор и штанга промазаны с завода(штанга-машинным маслом).По поводу перегрева-возможно еще не обкатана,работал мало.

Достоинства:
    Первая из трех мотокос купленых на РОЗЕТКЕ (первые две-werk) завелась с первого раза,рубает все подряд
    Недостатки:
    не много не удобные ручки(может не до конца отрегулировал),через 15 минут работы обороты начинают падать,перегрев в редукторе сцепления(возле двигателя руку обжигает).

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за вибір техніки RZTK. Раді що в цілому Ви задоволені використанням дрилі цієї моделі! Для нас важлива Ваша думка! Ваші побажання будуть враховані для покращення якості продукції у майбутньому. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо Вам успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Игорь Бахуринский

При отриманні товару не вистачало штанги до бензокоси.

Достоинства:
    Не виявлено, так, як не було змоги використати.
    Недостатки:
    Недоукомлектований товар

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за звернення. Вибачте за незручності, ми обов’язково врахуємо Ваші зауваження для покращення якості обслуговування. Вдячні за Вашу уважність. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про бренд RZTK і у Вас ще буде нагода оцінити всі переваги техніки нашого бренду.

• Максим Терещенко

Мотокоса на впевнені 5 зірок за такі гроші.Збір коси після доставки зайняв 20 хвилин. Брав в основному на викошування трикутним диском багаторічного бур'яну та малини на ділянці. Шпуля середньої якості але якщо не косити в промислових масштабах то проблем не буде.Витратив я 12 літрів бензину на ділянку і проблем з мотором чи трансмісією не було.З своєю роботою "Розетта" справилась.Розхід палива нормальний, зводиться легко.

Достоинства:
    Ціна, простота, надійність
    Недостатки:
    Загальний недолік це болти.дуже ніжні, шестигранником я їм швидко голови позривав.І сілюміневе кріплення ручок до штанги дало тріщину і було замінене на інше за 120 грн на базарі

Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за вибір бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Ваша думка та зауваження будуть враховані для покращення якості продукції нашого бренду. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи! При виникненні додаткових питань з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Девятка Олег

Коса конечно работает, но качество сборки ужасное. Кнопка стопа хилая, пришлось ее вообще отключить, потому что от вибраций срабатывает и выключает косу.

Шпуля хрупкая, разлетелась после 10 минут работы.

Собрано все как-то хило. Пользуюсь косой всего ничего, а уже винты разболтанные, приходится разбирать и закручивать.

Короче странно. Вроде все и работает, но не стоит этих денег. Лучше брать реально самую дешевую косу, там те же проблемы, та же работоспособность. Только дешевле.

Не рекомендую покупать.

Достоинства:
    Бренд, инструкция, упаковка
    Недостатки:
    Качество сборки

Доброго дня, Олеже! Дякуємо за звернення. Шкода, що склалася подібна ситуація. Ми обов'язково дослухаємося до відгуку, та врахуємо Ваші побажання й зауваження. При виникненні у Вас будь-яких технічних проблем Ви завжди можете звернутися до нас для сервісного обслуговування вашого пристрою. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

Добрий день, Олеже! Ми вдячні Вам за побажання та зауваження, які ми отримали від Вас в телефонній розмові. Вони будуть враховані для покращення якості продукції нашого бренду. Дякуємо за вибір RZTK. Бажаємо успішної експлуатації та тільки позитивних емоцій!

• Максим Тіщенко

брак. в катушке с леской отсутствует гайка. невозможно установить катушку.

Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Ваш відгук та отримані в телефонній розмові з Вами дані були передані відповідальному співробітнику для оперативного вирішення цієї проблеми. Ми з Вами зв'яжемось. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Станислав Белов

Очень быстро собрал,а завести сразу не получилось, была пережата трубка подачи топлива, пришлось укоротить, после этого завелась с первого раза

Достоинства:
    Простота сборки, цена
    Недостатки:
    Не обнаружено

Добрий день, Станіславе! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та приємного використання на довгі роки!

• Олександр Чередниченко

Думав куплю собі нову косу а стареньку віддам тещі...
    У порівнянні з іншим подібним китайським г_вном ця коса гірша.
    1). Одразу при складанні, ручки які йшли з косою ставити не став, метал тонкий, форма ручок не зручна, ручки одразу замінив зі старої коси.
    2). В корпусі повітряного фільтра, в середині обломані фіксатори положення фільтра, корпус замінив зі старої коси.
    3). Обороти двигуна розвиває не дуже різко, регулювання ситуацію не вирішує
    4). Ключі з набору були у прозорому пакетику, взяв чехол для ключів зі старої коси.
    5). Після складання було пробне кошення, заклинив вал через 5хв.
    Двигун працює, вал не крутить, від'єднали штангу від двигуна а всередині на штанзі між корпусом та чашою зчеплення застрягла металева велика чорна шайба, звідки вона не зрозуміло, виймали шайбу, прикрутили вал назад, поки косить
    Висновок поміняв стару хорошу косу на нову погану

Достоинства:
    Недостатки:
    Погані ручки
    Корпус повітряного фільтра
    В'яло набирає оберти
    Немає чохла для ключів
    Заводський брак, на виробництві попала металева шайба.

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за звернення. Шкода, що Ви отримали негативний досвід користування цим пристроєм. Ми обов'язково дослухаємося до Вашого звернення, та врахуємо Ваші побажання й зауваження. Сподіваємося цей прикрий інцидент не зіпсує Вам загального враження про наш бренд. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Елена

Ставлю одну звезду и надеюсь у дальнейшем все же изменить своё мнение и повысить рейтинг товару. Отправили быстро, стараются. Но, раз покосили и на второй день уже не работает. Вот совсем не включается. Отправили в сервис. Это первая вещь на розетке за все годы которую отправили на ремонт. Пока сервис молчит, но участок заростает(((

Достоинства:
    Быстрая доставка. Аккуратно упаковано. Визуально неплохая
    Недостатки:
    Поработала один раз и не включается.

Вітаємо Вас, Олено! Дякуємо за Ваш відгук та придбання бензинової коси RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить цю проблему і техніка буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Вітаємо Вас, Олено! Добре, що ситуація наразі вже вирішена. Дякуємо за розуміння. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про наш бренд і Вас ще буде нагода оцінити всі переваги техніки RZTK!

• Инна Нарольская

Купили мы эту штуку. Возникли сложности с катушкой. Фирма решила вопрос мгновенно! Далее возникли трудности с редуктором. Решили вопрос еще быстрее! Далее стал болтаться вал в штанге(сухой без смазки). Звонить и писать уже не стали. Вывод такой. Двигатель работает отлично. Мощный, резвый. Заводится легко и с пол оборота. Единственный минус, очень сильно греется. 15 мин работы и 30 мин отдыха. Штанга. Сделана добротно, 4 вставки, метал толстый. Совет тем кто покупает. нужно смазать вал перед использованием. Еще, когда стал бить вал добавили 4 вставки, две спереди и две сзади(можно было это сделать сразу). Вообще не поленитесь и проверьте смазку везде. Длина штанги 1,5м. для моего роста 1,72 маловато. При всех регулировках двигатель достаточно близко к телу. сантиметров бы 20 добавить. Для дачи коса годная. На покос не пойдет. Это все единичный опыт использования, все таки как кому повезет. Смены в цеху разные, поэтому качество, как и в любой продукции тоже отличается. Что шокировало. Отношение производителя. Это действительно европейское качество обслуживания. У нас в стране это еще редкость.

Достоинства:
    Мотор

Добрий день, Інно! Дякуємо за Вашу довіру та високу оцінку нашого сервісу! Ми раді, що ця ситуація успішно вирішилась і Ви задоволенні нашим продуктом. Окрема подяка за детальний відгук, для нас важлива Ваша думка! Ваші побажання будуть враховані для покращення якості продукції у майбутньому. Впевнені, подальше використання пристрою буде приносити тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи! Бажаємо втілення Ваших садових мрій та безперебійної експлуатації на довгі роки!