Воздуходув-пылесос садовый RZTK BL 3000E

Отзывы покупателей о Воздуходув-пылесос садовый RZTK BL 3000E 20

4,5

• Нивецкая Наталия

Повітродуйка прийшла, а скласти неможу, відсутні шурупи для фіксації і в комплектації їх немає. Нерозумію, що це за цирк. Невже так тяжко покласти 4 шурупа і проблема вичерпана. Перший раз з таким стикаюсь. Я навіть незнаю де і які шурупи купувати. В нашому містечку ніяких не продають

Достоинства:
    Виконали замовлення вчасно
    Недостатки:
    Відсутні шурупи для фіксації
  • Сергій Литовченко

Щоб прибирати садок, вирішив обзавестися цим апаратом. Сезон уже витримав, можу сказати, що річ непогана. Листя збирає в мішок швидко, або можна здувати їх геть, коли наприклад просто чистиш доріжки. Все працює нормально, враження позитивні.

Достоинства:
    простий в управлінні, потужний
    Недостатки:
    поки не виявив

Доброго дня, Сергію! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації техніки RZTK. Бажаємо подальшого успішного використання техніки нашого бренду!

• Александр Андрияш

Доброго дня, Олександре! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• олег Ричик

Ідеальний апарат для роботи на невеликому газоні та прибирання мусора на доріжках.

Достоинства:
    Компактний та легкий для прибирання невеликих обсягів листя.
    Недостатки:
    Видування працює набагато кращє ніж режим пилососа. Широке листя необхідно проштовхувати у трубу

Добрий день, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Леонід Торшин

Прибирав ним садок, а подрібнене листя з мішка використав на добриво для кущів. Працює повітродув нормально, потужний, міцну ручку зручно тримати, особливо коли мішок уже наповнений. Я вважаю, він вартий своїх грошей.

Достоинства:
    потужний, 2 функції
    Недостатки:
    немає

Доброго дня, Леоніде! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Ирина Митник
  • Ольга Р

Пылесос в целом понравился. Довольно удобный с небольшими нюансами. Посмотрите наш видео-отзыв в приложенном видео.

Достоинства:
    Простой, мощный, лёгкий.
    Недостатки:
    Неудобная кнопка включения.

Вітаємо Вас, Ольго! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Раді, що продукція нашого бренду припала Вам до душі. Окрема подяка за залишений відгук з інформативним відео, яке будуть корисним для тих, хто тільки робить свій вибір. Бажаємо легкої експлуатації та відмінних результатів!

• Андрей Филин

Она дует и всасывает! Взял для садового участка, для сбора листвы, а зимой попробуем сметать снег.

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Ростислав Гуменюк

У сезон прибирання листя купив цей апарат. На пробу виявився потужний і неважкий, якщо мішок не повний, а для цього в нього є внизу колеса. У руках сидить досить зручно, сила потоку повітря регулюється, є ремінь, щоб вішати на плече. Добре співвідношення ціни і якості.

Достоинства:
    потужність, ремінь
    Недостатки:
    не знайшов

Добрий день, Ростиславе! Дякуємо за придбання та високу оцінку повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Александр Чумаченко

Найкраща пропозиція в інтернеті.

Достоинства:
    Супер співвідношення ціни, якості. Всім задоволений.
    Недостатки:
    Не виявлено.

Доброго дня, Олександре! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені придбанням техніки RZTK. Дякуємо за Ваш відгук з фото. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Ляшенко Богдан

Качество как у средней паршивости китайца. Мощность совсем не очень. В комплекте не было сраных шурупов что-бы зафиксировать сопло. Економия не удалась :D)

Достоинства:
    Недостатки:
    Качество сборки, Мощность.

Добрий день, Богдане! Дякуємо за придбання повітродува-пилососа нашого бренду. Шкода, що виникла подібна ситуація. В телефонній розмові з Вами погодили варіант вирішення цього інциденту. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK!

• Сергей Якушин

Ожидал большего. Собирать или сдувать с твёрдых поверхностей (тротуарная плитка, бетон ,асфальт) - годится , с газона - грабли эффективнее. Кнопка включения неудобная (нужно держать постоянно , устаёт рука), хорошо бы чтоб фиксировалась в положении вкл. Переключатель режимов не внушает доверия (ощущение , что проработает недолго).

Достоинства:
    Недостатки:
    Кнопка включения.

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ваші побажання та зауваження будуть враховані. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Евгений Витренко

#МійRZTK_фото
    Гарно працює, добре видуває та всмоктує

Достоинства:
    Гарно видуває
    Недостатки:
    короткий ремінь та труба

Доброго дня, Євгене! Дякуємо Вам за придбання і позитивну оцінку техніки RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням цього приладу. Ваші зауваження також обов'язково будуть враховані для вдосконалення продукції у майбутньому. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Артур

Норм пылесос. Время покажет. Ремень в комплекте короткий. В инструкции написано, что если правильно его держать - не устанешь, но по факту, ремень на макс, я 183см и мне приходится наклоняться чтобы в режиме пылесоса работать.
    В итоге после 10 минут, спина начинает болеть. кнопку пуска нужно постоянно держать, нет фиксатора.

Достоинства:
    Легко собирается, дует хорошо.
    Недостатки:
    Кнопку нужно постоянно держать, короткий ремень в комплекте.

Добрий день, Артуре! Дякуємо за придбання повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук, зауваження та побажання. Ваша думка важлива для нас і буде врахована. Бажаємо успішного використання!

• Ирина Ковальчук

Очень хороший вариант для дачи!!!!Листья сдувает быстро. Вдув тоже на 5

Достоинства:
    Лёгкий, мощный
    Недостатки:
    Пока не нашли

Добрий день, Ірино! Дякуємо за придбання повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку пристрою. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Ирина Ковальчук

Аппарат-просто зверь!!

Достоинства:
    Лёгкий, мощный как на вдув, так и на выдув!!!
    Недостатки:
    Пока не нашли

Добрий день, Ірино! Дякуємо за придбання повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото пристрою. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олег Микитин

Всім привіт! Придбав нещодавно цей пилосос-повітродув так як треба робити порядок з опавшим листям у дворі. В цілому задоволений. Виконує свою функцію добре.І дує, і тягне листя нормально. Подрібнення працює, не знаю як там на рахунок в 10 заявлених раз, але те що працює можу сказати. На ручці є регулятор обертів і поруч перемикач режиму. Ще є ремінь, щоб вішати на плече, внизу труби колеса.

Добрий день, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі успішного та легкого використання!

• Александр Джирма

Зверь.

Достоинства:
    Мощный.
    Недостатки:
    Немного устает палец от кнопки пуска.

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Подопригора Андрей

#МойRZTK_фото
    Лёгкий садовый пылесос.
    Собирается просто.

Достоинства:
    Удобный для дачи.
    Есть функция дроблення.
    Недостатки:
    Пробую в деле, будет понятно как справляется со своим предназначением.

Добрий день, Андрію! Дякуємо за придбання повітродувки-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Эдуард Стеценко

Дує як скажений. Всмоктує відмінно. Поки працював не багато, перші враження чудові.

Добрий день, Едуарде! Дякуємо за придбання та високу оцінку повітродува-пилососа RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!