Отзывы покупателей о Цепная электрическая пила RZTK CS 2540E

• Ігор Витвицький

Перейшов з бензинової на електричну пилу. Враження однозначно позитивні. Сподобалося те, що в електричних пил немає є простою. Тобто працює тоді коли ти ріжеш. Стосовно цієї моделі можуть сказати що це незамінна річ для невеликого господарства (почистити сад, заготувати невелику кількість дров на зиму).

Достоинства:
    Наявність старт-стоп. Досить легка в порівнянні з бензиновою.
    Недостатки:
    Замітив пляму масла. Не знаючи витікає з ланцюга чи з бачка.

Вітаємо Вас, Ігорю! Раді, що ця модель пили ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук із найвищою оцінкою. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання з експлуатації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Гончаренко Олег

За пів року користування можу залишити адекватний відгук: пилка перепиляла вже дві машини дров, в плані роботи задовільняє на 100%, досить потужна, не важка, порівняно з бензопилою, змінив ланцюг на Дніпро-М, рідний не поганий, але новий ріже краще. Не сподобалось лише одне - механізм натягу ланцюга, він взагалі ні про що, постійно відкручується, треба весь час за ним дивитись, інколи аж бісить.

Достоинства:
    Ціна, зручність, потужність
    Недостатки:
    Механізм натягу ланцюга

Добридень, Олегу! Дякуємо за придбання ланцюгової електропили RZTK. Добре, що Ви відзначили переваги моделі та загалом задоволені використанням цього інструмента. Вдячні за відгук. Ваша думка важлива для нас, а побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. Бажаємо успішної експлуатації!

• Мария

Покупала для частого пользования около полугода назад, пилим дрова постоянно, деревья на участке, пила справляется хорошо. Цепь точим сами. Нареканий нет, покупкой довольна.

Достоинства:
    Свои функции выполняет полностью
    Недостатки:
    Не обнаружено

Добрий день, Маріє! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Руслан Фатенко

Як і обіцяв, прийшла нагода використати пилку в роботі ( на вулиці зимова весна)).
    Розпилював сухостій на дрова. Після кожного різу постійно підтягував ланцюг. І чим товща колода, тим частіше. Але як виявилося, проблема не в ланцюзі. Так, згідний, що він має послаблення при "обкатці". Але в даному випадку проблема саме в натяжній системі, а точніше, в гвинту натягу ланцюга. Мало того, що він виготовлений зі сплаву "жесті та верби", так ще й по різьбі бовтається, як ніж в широких штанях. Дуже бідненький. Постійно відпускається при вібрації.
    В даному випадку хотів би порадити звернути на це увагу як користувачів,так і виробника, так як при навантаженні ланцюг відпускається і починає "гуляти" по шині. А це, скажу я вам, дуже небезпечно.
    Щодо самої пилки, то питань не має. Мощненька, не тягне ні вліво, ні вправо. Добре збалансована. Мастило подається непогано. Хтось писав, що багато, то я не сказав би так. Беріть нормальне.
    Апарат для домашнього господарства саме те.

Достоинства:
    Можна брати і працювати.
    Недостатки:
    Натяжна система ланцюга потребує перегляду.

Вітаємо Вас, Руслане! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Ваші побажання допоможуть нам поліпшити якість продукції в майбутньому. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Павел Терлецкий

#МійRZTK_фото в работе еще не была.

Достоинства:
    Аварийный тормоз, цена, мощность
    Недостатки:
    Нет плавного старта, шина одевается с люфтом на шпильку и прижимной болт

Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Владислав Шпырленко

Хорошая пила за свою цену, пилю дрова диаметром 40-50 см справляеться и тихо пилет.
    Плюс электро что не орет как ямаха когда давишь газ.
    Маслоподача работает нужно заливать жидкое масло.

Достоинства:
    Цена, качество, сервис Розетка
    Недостатки:
    невыявлено

Добрий день, Владиславе! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Руслан Фатенко

Отримав пилку. Доставили швидко.
    Візуально хороший апарат. Зібрав, вмикнув, моща!) Аж свистить))
    В руках важкенька. Але як для 2.5квт, то це нормально. Як кажуть, взяв у руки маєш вещь).
    Зібрав, затяг ланцюг, врубив на холостому ходу.
    В холосту з ланцюгом поробила десь секунд 10 і ланцюг потягнувся (а можливиґо це і натяжка). Уявляю, що буде в роботі під навантаженням((.
    Планую замовити додатковий ланцюг, бо вже бачу, що буде потрібна.
    Проведу іспити в роботі, відпишусь ще.

Достоинства:
    Добре зібрана, без люфтів. Захист присутній. Зупиняється швидко.
    Недостатки:
    Відразу припустився ланцюг.

Добрий день, Руслане! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Для отримання консультації з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Світлана Полоз

Доброго дня. Отримала пилу кур'єром 12.01 . Тричі потроху пиляла різні види деревини. Пиляє добре. Але нажаль саме мій екземпляр не подає масло на ланцюг ( зовсім).

Достоинства:
    Ціна, легка в роботі
    Недостатки:
    Не подає масло на ланцюг

Вітаємо Вас, Світлано! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. В телефонній розмові з Вами з'ясували, що пила справна, олива для ланцюга не подавалася через те, що була занадто густою. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та побажання будуть враховані. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Петр Левченко

Купив. Читав рекомендації замінити цеп і шину, попробував рідні, за кілька годин порізав десь 2 куб.м сосни і верби великого діаметру легко без великого зусилля.

Достоинства:
    Досить потужна, не дорога.
    Недостатки:
    Пока не виявлено.

Добрий день, Петре! Дякуємо за вибір бензинової пили нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Дмитрий Громов

Пилит
    Но я бы взял за 3600 на АКБ пилу

Достоинства:
    От сети
    Недостатки:
    Не очень острая цепь , надо жать силой , а так то норм
    Постоянно подтягивать цепь надо , иногда после каждой резки в 2 мин ...

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Зазначимо, що під час розпилювання не можна докладати значну силу до пили. Використовуйте лише легке натиснення під час запускання двигуна на повних обертах. Якщо Ви помітили, що ланцюг потребує заточення потрібно зупинити роботу та заточити ланцюг. Різальні поверхні потребують заточування, коли: тирса стає схожа на порошок, для розпилювання необхідно докладати додаткові зусилля , розпилювання не виходить прямим, збільшується вібрація . Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитрий Горелько

Отличная электрическая пила. Хорошо пиляет, доступная цена. Рекомендую!

Достоинства:
    Качество, цена.
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання інструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї електричної пили. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Сергій Василенко

Супер! Дерево ріже, як ніж масло. З рідним ланцюгом. Ялину спиляв, дров нарізав...

Достоинства:
    "RZTK".
    Недостатки:
    Не знайшов.

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Алексей

Отличная пила.

Достоинства:
    Мощная, быстро пилит
    Недостатки:

Доброго дня, Олексію! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Микола Галяс

#МійRZTK_фото ,прийшла швидко на точку видачі,збирається просто,увімкнув-працює.

Достоинства:
    Ціна,порівняно неважка,працює тихо .
    Недостатки:
    Наразі не виявив.

Доброго дня! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і фото. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Саша Костюков

Попробовал вроде нечего пилит бодро даже на родной цепи ,акация ясень . Но взял дополнительную гарантию еще на год

Достоинства:

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили нашого бренду. Бажаємо легкої та успішної експлуатації!

• Валентин Яременко

Коробка порвата и не запечатана прийшла на Укрпошта...ХочаБ слюдой обматали....Харашо не чого не випало и не вкрали...

Вітаємо Вас, Валентине! Дякуємо за Ваше звернення. Вибачте за незручності пов’язані з роботою служби логістики. Ми обов’язково врахуємо Ваші зауваження для покращення якості обслуговування. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, Ви можете звернутися гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо успішної експлуатації!

• Сергей Мищенко

Хорошо пилит. Мощная

Достоинства:
    Хорошая мощная
    Недостатки:
    Не положили чек. На пачку чая или упаковку станков кладут всегда, а на дорогой электроприбор не кладут. Как в случае сдачи по гарантии Я докажу. ?

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Дійсно, вашим гарантійним талоном виступає чек, котрий Ви отримуєте у магазині при покупці. Або при отриманні на пошті він вкладеній в окремий файл, та прикріплений до коробки. Для відновлення гарантійного талону Ви можете скористатися наступним посиланням: ссылка. Додаткова інформація щодо гарантійного талона доступна за наступним посиланням: ссылка. Також для вирішення питання щодо відновлення гарантійного талону Ви можете звернутися на гарячу лінію магазину Розетка. Для цього скористайтеся вказаними у посиланні контактами: ссылка. По додатковим питанням Ви також можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Петрович
    Достоинства:
    Цена , качество пластика дополная шина , цепь
    Недостатки:

Добрий день! Дякуємо за вибір продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Максим Шокин

Раньше была пила от одного известного бренда. КУпил лет 7 -8 назад. История этой пилы свелась в постоянную борьбу за ее работоспособность. В конце концов, мне надоели постоянные ремонты и я решил купить пилу из недорогого сегмента. Выбор пал на данную модель. Какое было мое удивление, когда я не увидел принципиальной разницы в пилах. Единственное, что я сделал- сразу заменил шину и цепь. Сезон пила отработала, нареканий нет.

Достоинства:
    Стоимость

Добрий день, Максиме! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо і надалі успішного та легкого використання!

• Александр Клёсов

Хорошая пила, пилит отлично

Достоинства:
    Недорогая
    Недостатки:
    Не нашел

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукціі нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Константин

За два часа работы практически не упал уровень масла. Разбирал, чистил, пролувал, то же самое.

Достоинства:
    Легкая, дешевая, хорошо пилит
    Недостатки:
    Не работает либо очень слабый проток смазки

Тоже самое было. Проблема была в бракованной крышке масляного бачка. Откройте крышку и запустите пилу, если масло пойдет значит проблема в крышке.

Добрий день, Костянтине! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK і за Ваш відгук. Щоб детальніше розібратися в ситуації з роботою інструменту Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Сергей Мищенко

Пила отличная. Приехала быстро

Достоинства:
    Лёгкая и мощная
    Недостатки:
    Не положили ни чека об и накладной
    Позвонил на гарячую линию- говорят не нужно. Как это не нужно??! Если всегда даже при заказе банки оливок чек кладут. Как я потом буду доказывать что она моя

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Александр Москаленко

Отличная пила! Это моя первая пила в жизни. Собрал без проблем. Попробовал - отлично! Рекомендую! Единственный минус - то, что она поставляется без минимального количества масла. Пришлось на следующий день покупать по месту. А так бы сразу с коробки открыл, собрал, залил и в бой !)

Достоинства:
    Хорошая пила
    Недостатки:
    Хотя б 200 мл масла в комплекте

Доброго дня, Олександре! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Роман Саханда

Супер пила електрична CS 2540 E RZTK / я чикишо різав дрова кажу супер спасибі магазин розетка

Достоинства:
    Супер пила електрична
    Недостатки:
    Маленький кабель на пилки

Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

Отличный инструмент. Превосходное качество .

Достоинства:
    Мощный двигатель. Невысокая стоимость.
    Недостатки:
    Отсутствует

• Богдан Ярмошук

#МійRZTK_відео придбав пилу для батька на подарунок. При розпакуванні все було ок. На вигляд надійна та зручна. Загалом, це вже 5 товар від RZTK. Поки якість ми задоволені.
    Трішки пізніше виставимо відгук в процесі роботи пилки :)

Достоинства:
    Хороша ціна. Потужна. Гарантія
    Недостатки:
    Здається трішки важкою

Доброго дня, Богдане! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені придбанням техніки RZTK. Дякуємо за Ваш відгук і відео. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Микола Бурдейний

Купував батькові в село на експлуатацію. Час покаже яка вона в ділі. На вигляд і на ощуп не погана.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Час покаже

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

спустя 5 дней пользования могу сказать, что в полне годная пила. пилил все, деревя, доски, сухостой и старую мебель. Масла мне хватало, полусинтетика,2х тактное, на несколько часов непрерывной работы, родная цепь отработала 2толи 3 дня без надобности в заточке.(желательно вторую цепь докупать ) на 3й день появился срежет при остановке. но как ниже прочитал-это нормально. рекомендую!

Достоинства:
    цена-качество
    Недостатки:
    слегка бесит скрежет при остановке

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі легкого та комфортного використання!

• Ярослав Челноков
    Недостатки:
    Не працює

Добрий день, Ярославе! У продовження нашої телефонної розмови. Раді, що ситуація успішно вирішилась. Впевнені подальше використання техніки буде приносити Вам лише позитивні емоції.  Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Александр Савченко

Пилка гарна

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Максим Конотоп
  • Дима Дорощук

пила для дачи ок, мощная и недорогая.
    цепь родная сразу под замену, её наверное гринпис выпускает,
    из недостатков - на обрезке 3го дерева захрипел мотор как больной пневмонией, отнёс в сервис, посмотрим что скажут

Достоинства:
    Мощная, дешевая, изделие похоже на цепную пилу
    Недостатки:
    сломалась

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про наш бренд і в майбутньому пристрій буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Войтецька Катерина

Только купили! После первого пользования мнение позетивное. Цепь нужно заменить сразу!

Достоинства:
    Цена,качество

Добрий день, Катерино! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Валерия Пацульда

#МойRZTK_фото
    Пила удобная, не тяжёлая. Со своей задачей справилась на ура: перепилили весь хлам в хозяйстве. В дубовыми досками справилась. Дрова и деревья ещё не испытывали. Позже дополню отзыв. Цепь не меняли, пока работает на родной. Покупкой довольны

Достоинства:
    Цена, вес, компактность
    Недостатки:
    Короткий шнур питания

Добрий день, Валеріє! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Дмитрий Довгань

Для дома и не частого пользования не плохая пила .

Достоинства:
    Отключается от перегрева сама
    Недостатки:
    Практически нет , за такую цену , кто хочет что-то крупнее пилить , нужная другая мощность

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олег Гром

Доставка бистро і без проблем

Недостатки:
    Небачу

Добрий день, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!