• Віктор Янкович

Насос не отримав, насос поїхав відправнику, відправником отримано 07.07.
    Чекаю повернення коштів.

Достоинства:
    Не знаю
    Недостатки:
    Не знаю

Добрий день, Вікторе! Дякуємо за придбання садового насоса RZTK цієї моделі. У зв’язку з воєнними діями інколи виникають проблеми технічного характеру. Із питання замовлення також можна звернутися в чат-бот служби підтримки в Telegram: ссылкаУ разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію: 0800-331-319. Вибачте за незручності!

• Володимир

Швидка доставка. Була зібрана тимчасова контсрукція для перевірки роботи - все працію) З'єднання з внутрішньою різьбою 1 дюйм. В комплекті два пластикові коннектори-переходники, що дає змогу зразу надіти шланги та використовувати за призначенням. В нижній частині є отвір з заглушкою для злиття води.

Більша частина елементів корпусу здається що з пластику. Тільки отвори для підключення мають металеві вставки з різьбою.

По шуму - порівнювати немає з чим. Можливо не самий тихій, але і не дуже шумний як для електродвигуна.

Достоинства:
    легкий, дешевий. Для садових потреб сгодиться, але час покаже
    Недостатки:
    поки не виявлено

Доброго дня, Володимире! Ми вдячні Вам за придбання садового насоса RZTK цієї моделі. Добре, що Ви оцінили переваги та задоволені роботою пристрою. Дякуємо за Ваш відгук із фото та бажаємо успішної експлуатації!

• Сергей Тернавский

Мотор неплохо справляется с поставленной задачей, относительно тихо работает. Поднял воду быстро.Давление держит.

Достоинства:
    Цена, качество, доставка.
    Недостатки:
    Пока что не выявлены

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання садового насоса RZTK цієї моделі. Раді, що Ви відзначили переваги пристрою і задоволені його роботою. Також вдячні за Ваш відгук із фото. Зичимо успішної експлуатації на довгі роки!

• Віктор Панасюк

Скажу чесно що боявся брати за такі гроші. Та ціна приваблива, а мені і не треба було якийсь надпотужний диво пристрій, просто насос для щоденного поливання городу крапельним поливом. По 1-2 години два рази на добу. От і взяв, Розетка ж гарантує! Радий що не вийшло очікування і реальність, все як заявлено. Гожий агрегат для своїх задач!

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за придбання садового насоса від ТМ RZTK. Добре, що нам вдалося перевершити Ваші очікування. Вдячні за відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгі роки!

• Ігор

Працює тихо. Без зуважень. Ціна нижча за аналоги

Достоинства:
    Відповідає всіма завленими технічними параметрами. Ціна.
    Недостатки:
    Поки немає. Перший день використання

Вітаємо, Ігорю! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Александр Лычак

Купував на заміну насоса в насосній станції, бо той років за три перестав давати тиск, ледве-ледве 2,5 атмосфери накачував. Включив для початку без води - тихий. Почав підключати електрику - виявилось, що нічим відкрутити якісь модні саморізи. Довелось заточити хвостовик іншого інструмента, потроху відкрутив. Потім з'ясувалось, що на старому насосі така ж картина, яле викрутити ті саморізи не зміг, довелось висвердлити. Встановив, підключив електрику і воду - працює, тиск дає. Але вже не настільки тихо, з водою гуде, як мій старий насос. З плюсів - знімна ручка та амортизатор (мабуть повинен зменшувати шум і вібрацію, на старому насосі не було). Поки працює - 5 зірок, а далі побачимо.

Достоинства:
    Ціна, знімна ручка для перенесення насоса, наявність амортизатору
    Недостатки:
    Явних не виявив, хіба що кожух електрики на саморізах зі шліцами у вигляді трипроменевих зірочок

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Віктор Симоненко

#МійRZTK_фото Дуже швидка доставка Укрпоштою, на слідуючий день після замовлення. На пошті перевірив короткочасним включанням. Працює. Насторожує невисока вага насосу, 5,5 кг. Обмотка двигуна чи мідь, чи алюміній - не вказано в характеристиці. Корпус...пластиковий. Побачимо як працюватиме, гарантія два роки. Гарантійного талону немає. Лише наклейка з адресою на коробці і чек із пошти.

Достоинства:
    Невисока ціна
    Недостатки:
    Поки що не виявлено

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Дак

Задоволений. 2 кільця води із криниці викачує легко, на дачу хватає:)
    Потрібно обовязково докупити клапан зворотнього тиску

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Сергій Устименко

Навіть консультант з служби підтримки rztk не зміг підібрати додаткові товари на розетці без яких девайс не буде працювати. Навіть шлангу поливочного немає такого діаметру виробництва rztk , я вже не кажу про фільтр з обратним клапаном та штуцери для підключення фільтра, едине що спромоглися знайти так це фільтр з заборним шлангом в комплекті за 1399 грн і також сторонній виробник. По результату консультаціі зі службою підтримки було запропоновано пошукати додаткові товари десь у магазинах.... буду здавати

Достоинства:
    Не зміг оцінити переваги
    Недостатки:
    Дуже мало інформаціі в характеристиках. Багато що треба докупати для підкючення (, фільтр, штушери, спеціальний заборний шланг високого тиску до 10 Атм)

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за Ваш відгук та придбання цієї моделі садового насосу RZTK. Так, дійсно, зворотніх клапанів, штуцерів та шлангу діаметром 1 дюйм TM RZTK наразі немає в продажі, що не обмежує Вас у праві придбати та використовувати оснащення іншого виробника і цінової категорії, які відповідають Вашим потребам у роботі. У телефонній розмові Вам для прикладу було названо готовий комплект для підключення доступний для придбання на сайті магазину Rozetka. Ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження та побажання щодо розширення асортименту продукції нашого бренду. Також хочемо, додати що характеристики та опис товару служать коротким інформуванням можливостей товару, детальна інформація по підключенню та обслуговуванню садового насосу знаходиться в інструкції користувача котра доступна у вкладці "Все про товар" на веб-версії сайту Розетка. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Станислав Святенко

Насос легкий і зручний для переноски. Для дачі для поливу саме то що потрібно.

Достоинства:
    Легкий, зручний для переноски.
    Недостатки:
    нема

Добрий день! Дякуємо за придбання та високу оцінку садового насосу RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Валерий Лящук

При осмотре товара,в отделении Новой почты,из отверстия для слива вытекло небольшое количество воды,а так же,подсоединив вилку насоса к электросети и нажав на клавишу включения,несколько раз,с целью проверки работоспособности агрегата,он не издал ни звука. Электророзетка,в отделении НП была исправна.

Вітаємо Вас! Дякуємо за звернення. Щоб більш детально розібратися в ситуації, що склалася, зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Юлія Юрченко

#МійRZTK_відео
    Він реально працює)))
    Придбали даний насос на заміну старому, ще 80х років минулого сторіччя, насосу, який минулоріч вийшов з ладу. А оскільки садово-городній сезон уже на носі потрібно було швидко вирішити питання із організацією поливу на дачній ділянці.

І тут, як завжди, порадувала Rozetka – доставка на 10 з плюсом – на наступний день після замовлення ми вже тримали насос у руках.

Якість мені, як не спеціалісту, оцінити важко. У комплекті із насосом, окрім інструкції з установки, поставляється ще знімна ручка (ми спершу не розібралися із нею, тому на відео насос без знімної ручки) та ще дві додаткові деталі (назви, на жаль не знаю, нам при установці не знадобилися).

Трохи помучилися із установкою – старі нестандартні труби минулих часів – хоча до якості насосу це не має жодного стосунку. Проте, коли нарешті все підключили і все запрацювало – пішла вода – нашій радості не було меж.

Перед покупкою трохи вагалися із вибором серед інших насосів із лінійки RZTK, але порівнявши дані із інструкції старого насосу та GP 3500 зрозуміли, що для наших потреб їх із головою вистачить. А спеціаліст, що встановлював нам насос вибір похвалив)))

Достоинства:
    Довгий шнур електроживлення, зручно підключати насос на вулиці до розетки
    Недостатки:
    Не виявили

Вітаємо Вас! Дякуємо, що знайшли час та залишили детальний відгук на придбаний насос TM RZTK. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Вдячні за додане до відгуку відео. Бажаємо легкої та безперебійної експлуатації на довгий час!

• Вадим Карнаушенко

Узяв для поливу городу та саду перед сезоном. Забір з колодязя глибиною 7 метрів. Поки провів пробне тестування. Напір достатній. Зовні теж виглядає надійно. Сподіваюся впорається з тими обсягами які бувають у нас влітку.

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK . Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Юлія Юрченко

#мійRZTK_фото
    Придбали насос садовий GP3500 бренду RZTK для організації поливу дачної ділянки. Порадувала оперативна доставка: вчора замовили – сьогодні вже отримали насос. Перше враження від виробу також дуже приємне. Зроблений добротно. Вся основна інформація вказана на корпусі насоса. Також на корпусі є кнопка вмикання/вимикання. У комплекті іде інструкція та додаткові деталі.

Вітаємо Вас! Дякуємо за покупку та високу оцінку техніки RZTK. Вдячні за відгук та додані фото. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Олександр Шеремет

Покупал для полива дачного участка. Подключен к скважине типа "абиссинский колодец" глубиной 6.5 м. Качает замечательно, производительность соответствует заявленной. Обеспечивает хороший напор, насосом доволен на все 100%.Сделан добротно!

Достоинства:
    Малошумный и производительный для своей цены

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Павел

Приобрел этот насос для полива теплицы. Со своей задачей справляется отлично, работает без перебоев. Корпус крепкий, компактный, удобный в использовани. В перегреве не замечен. Все отлично!

Доброго дня, Павле! Ми вдячні Вам за вибір і найвищу оцінку садового насоса RZTK цієї моделі. Добре, що Ви відзначили переваги пристрою і його відмінну роботу. Бажаємо успішної експлуатації на довгі роки!