Отзывы покупателей о Газонокосилка электрическая RZTK LM 1633E 34

4,6

• Тарас Брандибура

Чудова якість за свої гроші. Вагався купувати між Dnipro-M і Розеткою. Вибором задоволений.

• Галина Архіпова

Укомплектована. Зручна та практична.Якісно виконую свої функції.

Достоинства:
    Подрібнює траву.
    Недостатки:
    Нема

Вітаємо, Галино! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Євген Фомін

Зручна та практична газонокосарка з умістким контейнером для трави. Не дивлячись на те що електрична, досить жвава, поворотка, потужна. Садовий подовжувач також придбав на Розетці. Дякую за якісні товари та відносно швидку доставку зважаючи на такі часи!

Вітаємо, Євгене! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Олена Лахно

Дуже якісний бюджетний прилад. Простий у збірці. Косить все під ряд, і траву і бур'ян.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Кошик для збору скошеної трави.

Вітаємо, Олено! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

косилка неплохая. косит хорошо.
    при сборке не вполне очевидно собирается травосборник (сначала пришелкнул по ошибке "навыворот" из-за чего выпадал - т.к. шов наружу казался не вполне логичным).
    при покосе высокой влажной травы забивается выброс травы, по несколько раз приходится прочищать.
    иногда, если колесики цепляются за что-то, они перескакивают на меньшую высоту покоса.

Достоинства:
    косит хорошо
    Недостатки:
    перескакивают колесики на меньшую высоту покоса, забивается выброс травы

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Дмитро Лень

Як це у вас перескакують колеса, якщо там рівень встановлення висоти зрізу підпружинений.

если тащить косилку назад и колесико за что-то зацепается (бугорок, высокая трава или еще что) - оно перескакивает. и это не сразу заметно. не хватает какого-то хотя бы примитивного фиксатора...
      конечно, если это газон, который газон идеально ровный и регулярно стрижется - проблем не будет. но если юзать ее как садовую косилку - то есть проблема с колесиками.

• ПИЛИПЧУК НАДЕЖДА

Газонокосарка прийшла вчасно. Кріплення на ручці не доукомплектлвано, відповідно неможливо закріпити пульт керування газонокосаркою. Прикро.

Достоинства:
    Не оцінили, бо не змогли до кінця зібрати.
    Недостатки:
    Неповна клмплектація, інструкція, щодо збирання травозбірника не деталізована.

Вітаємо, Надіє! Вдячні за придбання продукції нашого бренду. Шкода, що виникла подібна ситуація. В телефонній розмові з Вами погодили варіант вирішення цього питання. Вибачаємось за незручності і дякуємо за розуміння.

• Олег Дорошенко

Потужна косить гарно та швидко , рубанула даже кірпіч :) Тример на дачі тепер відправлений на пенсію. Але косячок має. Віпадає постійно контейнер для трави з пазів на мінімумі заповнення, прийлося ліпити якись крючки для підттримки.

Достоинства:
    Потужність, ціна
    Недостатки:
    Погана кострукція травозбирача
    • Дмитро Лень

Може ви не до кінця закріпили контейнер. У мене нічого не відпадає навіть при повному.

• Денис Марченко

Хватило ровно на один контейнер.

Достоинства:
    Недостатки:
    Есть
    • Денис Марченко

Что теперь делать с ней?

Вітаємо, Денисе! Дякуємо за вибір газонокосарки RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання у наступному посиланні: ссылка. Актуальна інформація щодо точок видачі ROZETKA які працюють у наступному посиланні: ссылка. Дякуємо за звернення.

• Лукьянец Владимир

Уже купив Якістю задоволений.Уже маю менш потужну з якою пропрацював минуле літо ,але це краща.Сподобалась настройка висоти скошення.Зібрав за 10 хв.Все чудово

Достоинства:
    Якість на висоті.Мінімум часу на зборку
    Недостатки:

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Александр Приходько

Газонокосарка-пушка.
    Покосив навіть полеглу траву.

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі легкого та комфортного використання!

• Дмитрий Юматов
  • Євгеній Щербина

Це був перший продукт від RZTK який наважився купити і не пожалкував! Дуже потужна газонокосарка і не перегрівається. Легко збирається, працює чудово - ідеально для дачної ділянки. Тільки не дуже подобається м'який контейнер.

#МойRZTK_фото

Достоинства:
    Ціна, продуктивність, легкість зборки, не перегрівається, 3 рівні ножів.
    Недостатки:
    М'який контейнер.

Вітаємо Вас, Євгенію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Светлана Пушкарёва

Перше тестування на відмінно.
    Доставка швидка, кур'єр чемний.
    Дякую.

Достоинства:
    Легка, не дуже гучна.
    Далі побачимо.
    Недостатки:
    Немає, сподіваюся що не буде

Доброго дня! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Олег Власенко

Купували на подарунок. Тещі сподобалось

Добрий день, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий фото та відеоматеріал. Ми раді, що для подарунку близькій людині Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Александр Приходько

Чудова косарка.На дачі перекосив все що треба і не треба(повикошував жінці якісь кущі та квіти).Так,що від гріха подалі рекомендую спочатку отримати інструктаж від коханої.

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та успішного використання на довгий час!

• Светлана Гончар

Все ранее описала.

Достоинства:
    Спасибо, мощная газонокосилка. Покосила 8 соток травы за три дня. Собрала сама, разобралась. Но, переключатели позиций под передними колесами плохо закреплены. Сбрасывают на другую высоту при каком-то перекосе. Постоянно, вручную поправляля высоту покоса. Но, в общем, довольна. На 4+ оцениваю. Надеюсь, что поработает и сервис при Розетке удобен.
    Недостатки:
    Корзина для травы не совсем удобна. Хотелось бы влитую и стационарную.

Добрий день, Світлано! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка, зауваження та побажання важливі для нас і будуть враховані. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Эдуард Молчанов

#МойRZTK_фото
    Заказал и через день уже забирал на новой почте. Собрал без инструкции( в комплекте лежала), все просто и понятно.
    Проверял работу на свежей лужайке. Трава за время дождей выросла высокая. Сначала выставил максимум высоту, прошел - скосил, потом минимум и повторный проход. Даже молодую траву отлично косит. Лёгкая, удобная, по шуму средняя - шум приглушённый, шумит не громко. Нож был уже заточен и прикручен, что очень удобно. Было немного неудобно косить вокруг деревьев, возможно просто ещё не привык к ней и дальше будет проще)) Ящик для травы легко снимается, высыпается скошенная трава и ставится назад.

Достоинства:
    Отлично срезает даже молодую высокую траву.
    Недостатки:
    Пока не заметил

Добрий день, Едуарде! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото. Бажаємо легкого та успішного використання!

• чумлан

на фото отлично видно, что косилке для работи не нужен провод 220в - єто просто замечательно.
      ничего под ногами не путается, за кусти не цепляется, на деревья не намативается, ножом не перерубается!

• Наталія Ткаченко

Дуже легко збирається, невелика, компактна. Траву на дачній ділянці покосила, вийшло дуже гарно!

Достоинства:
    Легка в використанні.
    Недостатки:
    Одні переваги

Добрий день, Наталіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук, ми раді, що Ви задоволені роботою цієї моделі. Бажаємо легкого використання та відмінних результатів!

• Іллійш Юрій

#МійRZTK_фото
    Газонокосарка прибула дуже скоро, скласти її легко і працює добре, гарна якість Добра газонокосарка, працює відмінно, нарікань не має Поки не виявлено

Достоинства:
    Надійна якісна газонокосарка, працює добре.
    Недостатки:
    Поки не знайдено

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого використання та відмінних результатів!

• Саша

Косилка соответствует описанию и цене. Два дня поработали с ней, все ок
    Брали папе в деревню. Папа доволен

Достоинства:
    Косит)
    Недостатки:
    Собирать сложновато.

Добрий день! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. У разі виникнення додаткових питань з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Іллійш Юрій

Газонокосарка прибула дуже скоро, скласти її легко і працює добре, гарна якість

Достоинства:
    Добра газонокосарка, працює відмінно, нарікань не має
    Недостатки:
    Поки не виявлено

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Павло Мартиник

Хороша косарка. Задоволений усім. Доставили на наступний день після того як замовив. Рекомендую!

Достоинства:
    Пристойна якість. Хороша ціна по знижці.
    Недостатки:

Добрий день! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Юлія О.

Хороша косарка за ці гроші! На 6 соток взагалі супер). В користуванні легка, маневрена. Все сподобалось.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Поки не виявили.

Вітаємо Вас, Юліє! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Елена Отрощенко

Отличный вариант для небольших дачных участков, очень лёгкая в сборке, в меру шумная, покупкой однозначно довольна, ножи взяли даже молоденькую нежную травку, хотя были сомнения, но справилась на ура. Так же отлично молотит опавшие листья.

Достоинства:
    Лёгкая в сборке, достаточно мощная
    Недостатки:
    Не обнаружено

Доброго дня, Олено! Дякуємо за придбання і високу оцінку техніки RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням газонокосарки цієї моделі та знайшли час поділитися власним досвідом роботи з нею. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Валентина Кодола

Замовила дану косарку. Навіть для жінки - річ, якою легко користуватись. Косить і високу траву у великому сільському дворі. Зібрала, практично, сама. Рекомендую.

Достоинства:
    Легка, потужна
    Недостатки:
    Поки що не бачу

Добрий день, Валентино! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук з фото і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Роман

Купил тут 2 штуки. Сначала себе, взамен почившему Бошу, и после испытаний - еще одну на подарок. Если кратко - машинка стоящая. Режет ровно, мощности хватает. Траву во дворе частного дома (не газонную!) мелет в винигрет. На 6 соток за раз хватает. Не особо шумная, не гремит. Доволен. Рекомендую.

Достоинства:
    Траву косит и не жует.
    Недостатки:
    Не выявлено после 4 долгих покосов.

Добрий день, Романе! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Кирилл Лысых

Отличный вариант в соотношении цена качество.

Достоинства:
    Мощность, травосборник не быстро заполняется
    Недостатки:
    Качество пластика, шумность

Добрий день, Кириле! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане відео з демонстрацією роботи цієї моделі. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Сергей Куклич

Быстрая доставка, очень радует.
    В роботе себя очень хорошо ведет, высокий бурян косит хорошо...

Достоинства:
    ЦЕНА/Качество

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Оксана Волкова

Быстрая доставка, очень радует услуга Premium!!!

Достоинства:
    Цена/качество
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Оксано! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані до нього фото та відеоматеріали. Бажаємо легкого використання та тільки позитивних емоцій від роботи!

• чумлан

немного не понятно, єто уже покошеная трава на фото?
      такие красивие волни - не каждая косилка может такие делать

• Віталій

Класна газонокосарка за свої гроші

Вітаємо Вас, Віталію! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Бажаємо легкої експлуатації та відмінних результатів!

• Артём Шуляк

Отличная вещь за свои деньги. Раньше была газонокосилка от другого магазина, експерт. Так вот эта точно на уровень выше. Газон 100% покосил быстрее.

Достоинства:
    Соотношение цена качество
    Недостатки:
    пока не нашёл

Доброго дня, Артеме! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням цієї газонокосарки та знайшли час поділитися власним досвідом роботи з нею. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Глеб Супрун

Собрал легко, разобрался с управлением и поехал пробовать косить. Газон с травой 15-20 см скашивает без особых усилий. Управлять может даже подросток, косилка не тяжелая и маневренная. В целом вариант мне понравился, для маленьких и средних газонов самое то.

Достоинства:
    1. Недорогой вариант ; 2. Простое управление ; 3. Лёгкая
    Недостатки:
    не нашел

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо успішної експлуатації та відмінних результатів!

• Олеся Христенко

Працює добре. При цьому якщо листя залишилися, то вона їх теж ріже і збирає. Потужності вистачає. Поки враження більше позитивні, напишу або зніму відео під кінець сезону для більшої інформативності.

Достоинства:
    Вартість невисока. Ніж міцний. Збирає повний травозбірник.

Доброго дня, Олесю! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Сергей Гречка

Купив, зібрав. Поки працює все чудово.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Поки не виявлено

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!