Отзывы покупателей о Газонокосилка электрическая RZTK LM 2243E

• Виталий Павленко

Хватило на 2 рази покосити по 4 сотки. Третій раз не вмикаються. Знову хлам від Розетки. Не рекомендую.

Достоинства:
    Нема
    Недостатки:
    Третій раз не вмикається. Колеса шатаються. Вилка для розетки.

Добрий день, Віталію! Ми вдячні Вам за придбання електричної газонокосарки RZTK цієї моделі. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Ігор Петренко

Косарка працює дорбре. Є недолік- втулки колес- такі я бачив тільки в дитячих іграшках. Одна втулка не тримається після першого пуску. Не знаю ,як довго ці втулки будуть працювати. Економія ще така.

Достоинства:
    Потужна, легка
    Недостатки:
    Втулки (так звані підшипники) колес- жах

Добридень, Ігорю! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі. Техніка нашого бренду має високу якість і надійність конструкції. Також ми надаємо гарантію 2 роки. У разі виникнення будь-яких запитань щодо експлуатації, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

Добрий день, Ігорю! В телефонній розмові запропонували Вам варіант вирішення цієї ситуації. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Наталия Андреева

Придбали газонокосарку, користуємось 1 місяць, нарікань не має)) зручна, мішок достатньо вмісткий, порівняно з 30 літрами, легка в користуванні)) дякую Розетка .

Достоинства:
    Потужність, легке управління, 5 рівнів стрижки
    Недостатки:
    Поки що не виявлено

Доброго дня, Наталіє! Вдячні Вам за придбання електричної газонокосарки RZTK. Добре, що Ви задоволені її роботою та знайшли час, аби розповісти про це у своєму відгуку. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Олег Островський

Товар отримали, все відповідає опису. Перевірю в роботі доповню відгук!

Доброго дня, Олегу! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK та відгук із фото. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Виктор Мельник

Косилка - бомба. Ніж гострий, двигун мощний, рубає бур'ян будь-якої висоти, великий бункер. Швидко зробить з хащів красивий газон.
    Головні правила - не скосити кабель і робити перерви щоб не спалити двигло.

Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    Контроль перегріву вручну, корпус пластик - холодний навіть коли двигун розжарений.

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки RZTK. Сподіваємося, що і подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Володимир Низенко

Діаметрз данхіх колес не дазволяє закріпити шурупами ручку. Для її заклірпення потрібно знімати колеса. В моделі що я отримав діаметр колес набагато більший ніж на фото що на сайті...

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Змінивши висоту коліс, можна буде вкрутити гвинт, який фіксує ручки. За додатковою консультацією зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Любо Весна

Косить добре. Мої 6 соток газона косить добре. Дякую виробнику та розетці!

Достоинства:
    газонокосарка чудова
    Недостатки:
    недоліків немає

Добридень! Ми вдячні Вам за покупку газонокосарки RZTK цієї моделі та залишений відгук з високою оцінкою. Раді, що Ви оцінили переваги використання приладу. Зичимо тільки найкращих результатів!

• Андрій Ємець

Задоволений. Дякую власній марці RZTK - так тримати.

Достоинства:
    Потужна, широкий захват, зручне регулювання висоти. Доставка, комплектація - на рівні.
    Недостатки:
    Не має.

Доброго дня, Андрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та тільки відмінних результатів!

• Михайло Студняк

Дружина попросила купити електричний триммер, щоб косити сама. Але її не влаштовував вид газону після триммерного косіння. Нам порадили купити цю газонокосарку. Купівлею задоволені. Я до газону тепер практично не торкаюся. Дружині подобається рівність газону, легкість косіння. Катає газонокосарку, як коляску. Немає проблем з бензином, маслом. Сиру траву краще не косити - забивається горловина перед мішком.Траву збирати не потрібно - вся збирається в мішок сама.

Доброго дня, Михайле! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки RZTK цієї моделі. Ви зробили відмінний вибір! Упевнені, цей пристрій буде Вашим надійним і безвідмовним помічником. Вдячні за Ваш відгук і бажаємо успішного користування!

• Лілія Абаровська

Замовляла модель LM 2243E. як і в деяких покупців прийшла газонокосарка з 2 наклейками LM 1838E та LM 2243E. Зібрали за допомогою інструкції. спробували косити по не дуже рівній поверхні. косить нормально.

Достоинства:
    Легка в користуванні

Доброго дня, Ліліє! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку електричної газонокосарки RZTK цієї моделі. Ви зробили вдалий вибір! Добре, що задоволені роботою із цим пристроєм. Для з’ясування обставин невідповідності наліпки на корпусі Ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Бажаємо успішного користування на довгий час!

• Виталий Павленко

Хороша косарка!

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Чучуть шатається ліве задне колесо, але косити не заважає.

Доброго дня, Віталію! Ми вдячні Вам за придбання електричної газонокосарки RZTK цієї моделі та Ваш відгук із найвищою оцінкою. У разі виникнення будь-яких запитань щодо експлуатації та обслуговування пристрою Ви можете звернутися до служби підтримки RZTK за телефоном гарячої лінії: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти. Бажаємо успішного користування і надалі!

• Владимир Родионов

Треба привикнути до кабеля ща волочиться за тобою

Достоинства:
    Косарка супер
    Недостатки:
    Пока нема

Доброго дня, Володимире! Ми вдячні Вам за придбання електричної газонокосарки RZTK цієї моделі, а також Ваш відгук і найвищу оцінку. Упевнені, цей пристрій буде надійним помічником на багато років. Бажаємо легкого й ефективного користування!

• Володимир Павлів

Дякую Розетці, що ви є!

Добридень, Володимире! Дякуємо Вам за придбання та високу оцінку електричної газонокосарки RZTK цієї моделі. Також спасибі за відгук із фото. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Гончаренко І.О.

Практична та проста в керуванні газонокосарка. Призначена для косіння невеликого газону на присадибній ділянці, тож потужності на обсягу контейнера для трави вистачає з головою. Ще й сусідові даю покористуватися.

Вітаємо! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Владимир Кравчук

Забрав сьогодні газонокосарку з відділення Розетки. Замовлення № 736151663
    На корпусі є дві наклейки. Одна з них відповідає моделі, а інша ні. Замовлялась модель потужністю 2200 і шириною скошування 43см.
    Якщо ніж я віміряв і він відповідає 42см., то потужність мотора перевірити не можна. Чекаю на коментар. Дякую.

Достоинства:
    Легка, великий травозбірник.

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення цього питання. Ми Вам зателефонуємо. Дякуємо за розуміння.

• Александр Кощавка

Так шо в підсумку ? Поміняли на потужнішу ?

• Сергій Нестеров

Зібрав данну газонокосарку з коробки. Потрібна лише одна викрутка і руки. Якість, як на цю ціну не погана. Але в комплектації не хватає ключа для того щоб знімати ніж, а також напильника для заточки ножа (перед цією газонокосаркою була більш дешевша і цей набір там був комплектації).

Достоинства:
    Легко збирається, потужний двигун, великий травозбірник.
    Недостатки:
    В комплектації відсутній ключ і напильник для ножа.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та побажання будуть враховані. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олександр Б

Дуже сподобалася. На свої гроші топ.

Достоинства:
    Ціна, якість та можливості
    Недостатки:
    Після 4 годин роботи з перервами не знайшлося

Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації техніки RZTK. Бажаємо подальшого успішного використання техніки нашого бренду!

• Валентина Дзогий

Скажіть, функція мульчування є?

Вітаємо, Валентино! Дякуємо за питання та зацікавлення брендом RZTK. Так, ця модель оснащена функцією мульчування. Для її використання слід зняти травозбірник (якщо він установлений) та опустити захисну кришку. Згідно з вимогами безпеки експлуатації газонокосарок із пластиковими деками, для мульчування не застосовується мульчуюча заглушка всередині їх деки, тому вона й не передбачена в комплекті поставки. Бажаємо зробити вдалий вибір!

• Владимир Кириченко

Траву косит отлично, даже высокую. Первые впечатления отличные.

Достоинства:
    Хорошее качество, дизайн отличный, лёгкая, удобная в эксплуатации.
    Недостатки:
    Пока ещё не выявил

Вітаємо Вас, Володимире! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Олег Кричковський

Не поклали до комплекту гарантійний талон. Хоча в інструкції написано, що має бути. Прошу зв'язатися зі мною для вирішення питання

Вітаємо, Олеже! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Вашим гарантійним талоном є документ який підтверджує покупку ( чек, видаткова накладна). Окремий гарантійний талон не потрібен. Ваше звернення передано до відділу підтримки клієнтів. Ми Вам зателефонуємо для надання додаткової консультації. Вдячні за розуміння.

• Бондаренко Сергей

В принципе еще рано выдавать рекомендации. Предидущая газонокосилка продержалась 3 или 4 сезона. Пусть эта проработает хотябы сезон

Достоинства:
    Мощная, довольно широкая. Работает надужно. Правда то опыт одного использования.
    Недостатки:
    Сразу слетело одно колесо. Крепления колес очень слабые. Конечно ни о каких подшипниках речи нет. Колесо держит на оси просто железная шайба

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та зауваження. В конструкції кріплення колеса передбачено підшипник. При виникненні питань з експлуатації чи додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Бондаренко Сергей

Я могу предоставить фото узла крепления колеса (речь идет о заднем, крупном, колесе). Это пластиковая втулка в колесе, надетая на железный стержень оси и закрепленная железной шайбой, даже не штифтом.
      Обращаюсь к представителю бренда. А вы можете предоставить фото узла крепления заднего колеса с подшипником?

Добрий день, Сергію! Дякуємо за звернення. У попередній відповіді про встановлений підшипник мався на увазі полімерний підшипник ковзання.