Отзывы покупателей о Триммер электрический RZTK TR 450E

• смолярчук дима

Які гроші такий і тримєр.Покосив три рази,площа не велика,задимівся засмердівся і вмер.Надіявся хоч сезон відпрацює

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Одні недоліки

Добрий день, Дімо! Ми вдячні Вам за придбання електротримера RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця ситуація. Для з’ясування її обставин і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Василь Романчук

якби знав нюанси з волосінню - замовив би інший

Достоинства:
    регулуювання довжини і ручка-тримачка, не важкий
    Недостатки:
    тонка волосінь - дуже швидко використовується

Добрий день, Василю! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. З питань експлуатації цієї моделі Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Антон Воронкин

Умер через год

Достоинства:
    Недостатки:
    Хотел хоть на пару лет

Добрий день, Антоне! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Зверніться, будь ласка, до сервісного відділу. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити товар поштовим оператором. Детальна інформація про процес передачі товару на сервіс доступна у наступному посиланні: ссылка. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Ольга Бойко

Все працює нормально. Користувались уже декілька разів. При чому косили траву доволі високу. Справляється з поставленими завданнями добре.
    Легкий, зручно тримати в руках.
    Пластик дешевенький (але що ви хочете за такі гроші?))
    Працює не шумно, що є одночасно плюсом.
    Гарантія від виробника 2 роки.
    Доставка швидка.
    Однозначно рекомендую!!
    P.S. в комплекті також не вистачало шурупчика, але це взагалі не проблема.
    P.S.S Також зверніть увагу, що в комплекті немає ліски, тому купіть її завчасно.

Достоинства:
    Легкий. Не гучний. Працює
    Недостатки:
    Дешевенький пластик.

Добридень, Ольго! Дякуємо Вам за придбання електричного тримера RZTK цієї моделі, а також за Ваш розгорнутий відгук про його використання. Раді, що загалом Ви задоволені інструментом і рекомендуєте його іншим покупцям. Бажаємо успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Святослав Кузнєцов

Зламалася після другого укосу. Трава не більше 5-7см.

Добрий день, Святославе! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Зверніться, будь ласка, до сервісного відділу. Ви можете здати товар в точці видачі магазину ROZETKA або відправити товар поштовим оператором. Детальна інформація про процес передачі товару доступна у наступному посиланні: ссылка. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитрий Мартынов

Купив, враження позитивні. Вже випробував у дворі. Для дачної ділянки супер. Є питання: Якщо захочу замінити шпулю, то яка є альтернатива (можливо якась краще є)?

Достоинства:
    Зручна, компактна
    Недостатки:
    На мою думку слабі металеві втулки на шпулі

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання і позитивну оцінку електротримера RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі та знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Інших моделей фірмових шпуль нині немає в наявності. Ваші побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. Для нас важлива Ваша думка!

• Данил Бондаренко

Це мій перший тример, тому порівняти нема з чим. Ріже траву не погано. Роботою приладу за таку ціну задоволен.

Вітаємо, Даниле! Дякуємо, що придбали саме тример RZTK. Ви зробили правильний вибір! Упевнені, робота з цим інструментом буде легкою та ефективною. Бажаємо успішної експлуатації!

• ЮЗЬВЯК Наталія

Тример легкий та простий в експлуатації. З своїми завданнями справляється повністю. Незнаю як надалі але зараз він мене влаштовує.

Вітаємо, Наталіє! Дякуємо за придбання електротримера RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням цієї моделі. Упевнені, так буде й надалі. Бажаємо Вам легкого й ефективного користування!

• Геннадий Шелкунов

Купляв майже рік тому, користуюсь досі. Нарікань немає. Читав відгуки перед придбанням і після використання зрозумів що багато хто не розуміє чим відрізняються електричні тримери від бензинових. Якщо необхідно зкосити траву щотижня ( або про досягненні 10-15см) - то це ідеальний варіант, а, якщо, високу траву або сухостій, то, краще, користуватися більш потужнішим тримером. І, не варто забувати що цей тример ЕЛЕКТРИЧНИЙ і двигун знаходиться знизу, тобто у робочій зоні. А це означає що необхідно час від часу необхідно давати йому декілька хвилин на відпочинок. Також після кожного використання необхідно очищувати пристрій від залишків трави ( у тому числі прорізи для охолодження двигуна)

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Непомітив

Вітаємо, Геннадію! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Ольга Чекмак

Зламався в перший день користування. ГрошI на вIтер.
    Як i всI обирала по вiдгуках. Тример сподобався. Але в серединi якийсь загублений гвинтик , який так I не вдалося дiстати. Змирилися, почали користуватися, а вiн зламався. Просто перестав вмикатися . Користувалися обережно з переривами . Косили молоду траву. Брала щоб зробити можливiсть з дитиною гуляти вдома. Тепер нI грошей, нI тримера.
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ !

Достоинства:
    Гарно косить молоду траву.
    Недостатки:
    Зламався в перший день користування.

Вітаємо, Ольго! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваше питання буде вирішене найближчим часом. Дякуємо за розуміння.

• Ольга Чекмак

Здали тример в пункт видачі. Зателефонували, сказали що ремонту не підлягає, такі тример скінчилися, тому повернуть гроші. Взяли номер картки, сказали що 25 повернуть кошти. Сьогодні вже 26 кошти не прийшли. Додзвонитися неможливо.

• Василь

Хороший тример і ціна супер.

Вітаємо, Василю! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Александр Вильховой

Триммер для своєї ціни добрий, кустарники стригти буде дуже важно, а для підтримки газону в самий раз.

Недостатки:
    Приїхав в оригінальній упаковці не замотаний. Робітники перевізника мали легкий доступ до товару

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та зауваження обов'язково будуть враховані. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Андрій

#МійRZTK_відео
    Тример хороший, якісний. Користувався весь сезон. Потужність в нього непогана але все ж призначений не для дуже великих площ і занедбаних ділянок. Підтримувати в хорошому стані невелику площу газону саме то. Відносно легкий, проте якщо довго працювати вага відчувається, але знову ж таки, він не для великої площі. Щоб подати волосіння, потрібно притиснути тример до землі, робите це потрібно акуратно, щоб не витрачалась даремно волосінь і також щоб не травмуватися. Дуже важливо використовувати засоби індивідуального захисту, особливо захисні окуляри і відповідне взуття.
    Рекомендую відразу придбати також додаткову волосінь. Я купив ось цю:
    ссылка
    Більш менш нормальна, хоча може є і кращі варіанти. Для даної коси підходить діаметр: 1.3 мм.
    Встановити волосінь це окрема історія, не з легких, але якщо попрактикуватися, то потім процес проходить все легше))
    Після сезону користування, можу порекомендувати дану косу для не дуже великих ділянок.

Достоинства:
    недорога, якісна, регулювання довжини
    Недостатки:
    Напівавтоматична подача волосіні. Волосінь досить важко замінювати. Але це недолік не тільки даної коси, а всіх приладів в даному класі.

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш детальний відгук, побажання, доданий відеоогляд та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Алексей Сергеев

По виду вроде ничего, собрали, запустили, всё работает, как работает сможем оценить в сезон.

Добрий день, Олексію! Дякуємо за придбання та високу оцінку інструменту нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Валентина Петрова

Добрий день, Валентино! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричного тримера RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та успішного використання на довгий час!

• Павла Корж

Прекрасный электрический триммер. Уже весь участок подстригли практически играясь))

Достоинства:
    Удобно, что лёгкий и электрический. (размер регулируется, для 165 см высоты человеку очень комфортно)
    Недостатки:
    Нужно сразу закупить леску 1,2 или 1,3 (нужно поискать, чтобы купить). Быстро израсходуеться.

Вітаємо Вас! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Євгеній Шевчук

Довго сумнівався з приводу замовлення цього пристрою батькам на невеличку фазенду. Почитав відгуки замовив. Забрав без зайвих думок. Вже оглядаючи дома був здивований недбалим пакуванням і подряпинами. Багато хто скаже "А чого ти очікував за таку вартість?" І в чомусь вони будуть праві але це бренд розетки і навіть до дешевих пристроїв має буди нормальне відношення. Коробка надірвана, елементарна поліетиленова упаковка все б вирішила при транспортуванні, відчуття якто її вже відкривав оглядав не один користувач. Срібляста трубка має пошкодження. Звісно є кілька нюансів але пристрій вартий уваги. Для відділу відправки я б залишив рекомендацію по тому що запакуйте в елементарний поліетилен і вже буде відчуття що товар важливий для компанії і вона буде піклуватись про клієнтів.

Достоинства:
    Виріб свою вартість оправдує.
    Недостатки:
    З пакуванням могли б заморочитись.

Доброго дня Євгене! Дякуємо за вибір техніки RZTK. Саме через вірогідність випадків пошкодження товару в процесі доставки, ми наполегливо рекомендуємо перевіряти товар при отриманні. Оскільки, після того, як клієнт забирає посилку, стає незрозумілим на якому етапі сталося пошкодження. Дякуємо за Ваші зауваження та побажання, ми обов'язково врахуємо їх для вдосконалення техніки у майбутньому. Раді, що в цілому ви задоволені використанням тримеру цієї моделі. Бажаємо успішної  та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Цымбалистый Игорь

Работает на "УРА", немного непривычно затягивать леску в шпулю.

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    За такие деньги - нет.

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за придбання електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого використання та відмінних результатів!

• Владислав

На жаль, цей тример пропрацював буквально два місяці. Користувався охайно, з переривами. Косив траву, а не товстелезні бур'яни. Під час косіння невеликої за розміром трави раптом пішов дим. Тепер тример, звісно, не працює, а лише гудить. Шкода, бо косильний сезон було зіпсовано. Можливо, нам попався бракований екземпляр...

Добрий день, Владиславе! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Владиславе! Як і було сказано у телефонній розмові, радимо Вам звернутися до сервісного центру для отримання гарантійного обслуговування. Купуючи техніку нашого бренду, Ви отримуєте гарантію на продукцію - 2 роки. Ми впевнені, що сервісний центр неодмінно та якнайшвидше вирішить  проблему і в майбутньому техніка буде приносити Вам тільки позитивні емоції, та відмінні результати роботи.

• Юшка Владислав

Розетка зробила безплатну заміну тримера. Він умикається, але перевірити його роботу зможу лише під час нового сезону. Дякую! :)

• Вадим Фроликов

Надеюсь розетка будет делать качественную технику, что бы раскрутить свой бренд.

Достоинства:
    Отличный недорогой тример
    Недостатки:
    пока нет

Доброго дня, Вадиме! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації тримера RZTK. Бажаємо подальшого успішного використання техніки нашого бренду!

• калинчук александр

рекомендую к покупке

Достоинства:
    стрижет ровно, мощности хватает
    Недостатки:
    дополнительная ручка неудобна, проще просто держать за штангу

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання та рекомендацію електричного тримеру RZTK цієї моделі. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка буде врахована. Бажаємо успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Олег Буланчук

Треба попереджати, що коса іде без ручки.

Недостатки:
    Коса приходить в комплектації без ручки не зрозуміло де тепер її брати

Доброго дня, Юрію! Дякуємо за Ваше звернення. Шкода, що склалась подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику, для з'ясування деталей та вирішення питання. Також додамо. що саме через вірогідність таких випадків ми наполегливо рекомендуємо перевіряти товар при отриманні. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0-800-331-319.

Доброго дня, Олеже! Раді були у телефонній розмові дізнатись, що сталось непорозуміння. І у відгуку Ви мали на  увазі ручку, яка йде в комплекті до іншого тримеру. Ми обов'язково врахуємо Ваш відгук для покращення мануалу, та запобігання подібних ситуацій у майбутньому!

• Милана

Не рассчитывайте им косить что то кроме травы). Для женской руки немного тяжеловат конечно но со своей задачей справляется.

Достоинства:
    Неплохой тример за свои деньги.
    Недостатки:
    до смешного короткий шнур, тяжеловат

Вітаємо Вас, Мілано! Дякуємо, що знайшли час та поділилися своєю думкою про цю модель електричного тримера RZTK. Мережеві інструменти, в тому числі тримери, які являють собою будь-яку небезпеку при роботі для оператора, обладнуються короткими кабелями. Така довжина передбачена для швидкого відключення живлення в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Також короткий провід неможливо пошкодити різальним оснащенням під час роботи, що вбереже пристрій від негарантійного випадку. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Вячеслав

Триммер не тянет ничего кроме газонной травы. Даже клевер не косит. Весит грамм 200 что смешно даже, леска рвется каждые 10 секунд. Бесполезная вещь

Добрий день, Вячеславе! Дякуємо за звернення. Шкода, що у Вас склалося таке враження про цю модель. Тример RZTK TR 450E — легкий і компактний електричний тример, призначений для косіння трави на невеликих присадибних ділянках, а також підрівнювання газонної крайки. Ця модель відповідає сучасним технічним стандартам якості, що забезпечує тривалу безпечну експлуатацію. Також додамо що заявлені характеристики відповідють дійсності! Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Лохонова Людмила

Зачем врать то? не весит он 200 грамм и к тому же назначение тримера именно в скосе газонной травы, а не подравнивании деревьев и кустов.

Доброго дня, Вячеславе! Раді були дізнатись, що техніка виявилась справною і проблема успішно вирішена. Для покращення різальної властивості тримеру радимо звернути увагу на волосінь іншої форми. Бажаємо успішного користування!

• Оксана Овсюк

В работе мне понравилась. За пол часа скосила довольно большой участок, и трава была не маленькая.

Достоинства:
    Недостатки:
    Не увидела пока

Добрий день, Оксано! Дякуємо за придбання електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Роман Федькив

Брав для підстригання в місцях, де не досягає газонокосарка. Задоволений, легкий у збірці і обслуговуванні, добре косить!!! Фото додаю

Достоинства:
    легкий, зручний, добре працює
    Недостатки:
    немає

ВІтаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричного тримера RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Денис Чегликов

Простая в сборке, легкая, компактная, удобная...

Добрий день! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• АНАТОЛИЙ МАЛИК

Купил жене. Носится по полю, не отобрать. Делает тонкую работу, как скальпелем.

Достоинства:
    Лёгкий и удобный. Даже для женских рук.
    Недостатки:
    Нет.

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Ніна Гречух

Купила, дуже задоволена. Збирається легко, покрила навіть великі бур'яни, а десь зачепила і малину. Задоволена.

Достоинства:
    Ціна, легка зборка.
    Недостатки:
    Поки що не побачила

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Екатерина Прокудина

Разбиралась с ней сама (девушка 26 лет), инструкция подробная, все понятно с травой во дворе справилась

Достоинства:
    Легкий
    Недостатки:
    пока нет

Вітаємо Вас, Катерино! Дякуємо за придбання електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації та відмінних результатів!

• Светлана Дибривная

Покупала для борьбы с травой на даче. В этом году ее выросло сами знаете сколько. Выбирала бюджертный вариант. Сначала смотрела Бош в таком же ценовом сегменте, но отзывы говорили, что его брать не стоит. Увидела этот триммер на сайте, + продавец-консультант (не знал что я его тоже рассматриваю) порекомендовал данный товар. Прочитала отзывы: однозначно лучше чем у Бош. Решила рискнуть и осталась очень довольна. Легкий и в сборке и в работе. Регуляция высоты. Справился с очень высокой травой. В общем, я очень довольна. Правда, леска часто рвется, не знаю это из-за травы, или особенность. Пойму в ходе большей эксплуатации. Однозначно рекомендую!
    #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Легкий, удобный
    Недостатки:
    Короткий шнур

Вітаємо Вас, Світлано! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та тільки позитивних емоцій від роботи! При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• ОЛЕГ Капустян

Сломалась в первый день работы (2сотки травы)

Достоинства:
    Впринципе можно ею работать, отзыва ниже соответствуют
    Недостатки:
    Сломалась, после ремонта посмотрим что будет...

Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за звернення. Шкода що склалась подібна ситуація. Купуючи техніку бренду RZTK Ви отримуєте гарантію на 2 роки.Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить проблему та Ви будете задоволені. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за вибір електричного тримеру RZTK і за Ваш відгук. Шкода, що склалася подібна ситуація. Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить цю проблему і Ви будете задоволені. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олена Бакшина

Купила Тример 450Е и осталась очень довольна покупкой. Тример легко собирается, не очень шумный, легкий , как для женщины, косит мощно, как для такого небольшого, леска расходуется экономно. В общем меня все устроило.

Вітаємо Вас, Олено! Дякуємо за придбання електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Дмитрий БС

Отличная штука за небольшие деньги, справляется не только с маленькой травой что удивило, хоть и мотор маломощный но этого вполне достаточно практически для любого бурьяна и травы. Рекомендую к покупке однозначно! #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Цена, легкость и удобность в работе

• Ігор М

Як для поточних задач на дачній ділянці, то дуже добре. Писали, що б'є навіть м'які кустарники-це правда. Захопився роботою, аж зрізав молоденький виноград і трохи полуниці, за що отримав порцію емоцій від дружини. Раджу при покупці одразу придбати запасну волосінь-рідна дуже швидко скінчилася. З дрібниць: не знайшов на катушці і кришці стрілки-вказівника, яка показує в який бік намотувати волосінь, хоча в інструкції написано, що мотати треба по стрілці.

Достоинства:
    Легкий, простий у використанні, добре стриже траву і невеликі кусти, побіги дерев та в залежності від досвіду косаря корисні рослини
    Недостатки:
    Питання, в який бік мотати волосінь лишилося відкритим, тож намотав куди лягло і так працював.

Вітаємо Вас, Ігорю! Дякуємо за придбання та позитивний відгук що до роботи техніки RZTK. Волосінь в цьому тримері намотується за часовою стрілкою. Бажаємо реалізації Ваших садових мрій та приємного користування!

• Іван Садовський

Один раз користувався думав буде гірше, загалом косить не гірше ніж бензо коса, але треба одразу докупити ліску бо та що в комплекті надовго не вистарчить.

Достоинства:
    Тихий, потужний, ціна.
    Недостатки:
    В захисний кожух швидко і багато забивається трава

Доброго дня! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви оцінили переваги роботи з цією технікою. Впевнені, вона стане Вашим надійним помічником на довгий час. Бажаємо успішної експлуатації та завжди позитивних емоцій від використання техніки нашого бренду!